Pokud chcete hovořit o vakcíně, pak řekněte CELOU PRAVDU. A ta zní: je to BIOLOGICKÁ ZBRAŇ!

Opět je veřejnosti předkládáno šokující tvrzení, že za všechno může Trump. Tentokrát se dozvídáme, že Trump podepsal všem Američanům rozsudek smrti vydáním nařízení o očkování. Podívala jsem se na varovné video Dr. Davida Martina, ale nechtěla jsem se spokojit s jeho výkladem, tak jsem šla přímo ke zdroji.

Zde je znění výkonného nařízení archivovaného ve federálním rejstříku pod číslem 13887 z 19. září 2019. ODKAZ

Úplné znění nařízení: ODKAZ

Modernizace vakcín proti chřipce ve Spojených státech za účelem podpory národní bezpečnosti a veřejného zdraví

Dr. David Martin vykládá zmíněné nařízení ve své prezentaci takto:

Nejprve uvědomělý úvod a následně šokující sdělení, které vykresluje prezidenta Trumpa jako zlé monstrum. NEBO nám chce sdělit, že Trump byl podveden? Říká, že nařízení napsal někdo jiný, ale zároveň tvrdí, že se nelze vymlouvat na špatné vedení. Tohle upoutalo moji pozornost, takže jsem začala hledat pravdu založenou na faktech. Podívejme se na to.

Na screenshotu se můžeme dočíst následující:

Na důkaz uznání těchto omezení prezident dne 19. září 2019 podepsal výkonné nařízení o modernizaci vakcín proti chřipce ve Spojených státech za účelem podpory národní bezpečnosti a veřejného zdraví.

Výkonné nařízení v podstatě ukládá úřadům BARDA (Úřad pro biomedicínský výzkum, pozn. př.), CDC (Centrum pro kontrolu a prevenci nemocí, pozn. př.), NIH (Národní institut zdraví, pozn. př.) a FDA (Úřad pro kontrolu potravin a léčiv, pozn. př.), aby urychlily přijetí vylepšených technologií pro vývoj vakcíny proti chřipce.

Národní ústav pro alergie a infekční nemoci (NIAID) v souladu s cíli výkonného nařízení provádí a podporuje výzkum a vývoj nejmodernějších technologií očkovacích platforem, které by mohly být využity k vývoji univerzálních vakcín proti chřipce a mohly by urychlit výrobu vakcín. Tyto technologie zahrnují: DNA, Messenger RNA (mRNA), virové částice S, vektorové a samosestavující nanočásticové vakcíny.

Dr. Martin už ale NEŘÍKÁ, že všechny dřívější vakcíny obsahovaly některé nebo všechny výše uvedené technologie a veřejnosti se o tom nikdy neřeklo. o tom… proč tedy zapomíná zmínit vakcínu proti prasečí chřipce, ebole a koronaviru? Proč na to veřejnost neupozornil už dříve?

ODKAZ: Trump nazývá Regeneron lékem na Covid-19

Dr. Martin dále nezmínil, že Regeneron a terapeutika, která Trump prosazoval a velmi podporoval, jsou také klasifikovány jako vakcíny.

Dále vám neřekl, že Trump také podporoval technologie světelné terapie a další přirozenější metody léčby. Neupozornil vás na to, že očkovací průmysl vždy prosazoval očkování a vakcína na COVID-19 NEBYLA první toxickou vakcínou, byla založena na toxických vakcínách proti prasečí chřipce a dřívějším koronavirům. Tyto vakcíny byly ale staženy z oběhu v důsledku toho, že informátoři data o nich předali vládním úředníkům.

Podle prezentace to vypadá, že Trump je zodpovědný za smrt celého lidstva. Pravdou naopak je, že Trump odhalil vakcinační průmysl, za kterým stojí farmaceutická lobby. Trump nikdy nenařizoval ani neprosazoval očkování. Podporoval terapeutika a Regeneron, přípravek, který sám užíval. Je to tatáž vakcína, kterou guvernér DeSantis doporučil pro všechny případy COVID-19 na Floridě.

[wp_ad_camp_2]

Nyní se tedy musíme podívat na pohnutky odborníků, od nichž bereme data. Kolik z nich skutečně říká pravdu a kolik je vlků v rouše beránčím? Kolik z nich je špatně informováno? Kolik z nich s dobrým úmyslem šíří dezinformace a kolik z nich je šíří vědomě? Teď je čas uplatnit schopnost rozlišování. schopnost rozlišování přivedla k výkonnému nařízení a toto nařízení neuvádí pouze to, co Dr. Martin vytrhl z kontextu. Dr. Martin by také udělal dobře, kdyby poukázal na to, že vakcína proti chřipce obsahuje mnoho stejných složek jako vakcína proti covidu. Oxid grafenu je jednou ze složek, která byla součástí všech vakcín proti chřipce.

ODKAZ: Vakcína proti chřipce: Propaganda nebo zdraví? | Dr. Sherri Tenpenny

Dr. Tennpenny varovala veřejnost před těmito věcmi již dlouho před masivní kampaní na očkování proti chřipce v roce 2009, které bylo zastaveno! Očkování proti prasečí chřipce obsahovalo tytéž smrtící látky.

ODKAZ: Vakcíny proti chřipce a riziko rakoviny

ODKAZ: Jane Burgermeister o prasečí chřipce

tehdy jsem psala o statečných informátorech (whistleblowerech), díky kterým se tato tragická plandemie neuskutečnila o několik let dříve. Novinářka Jane Burgermeister napsala a poslala FBI dokumentaci, která zahrnovala všechny hráče špatné strany, včetně prezidentů, WHO, CDC, Rothschildů a spol. Kde byl tenkrát doktor Martin?

ODKAZ

Jane Burgermeister a mno další přišli o práci kvůli tomu, že podnikli kroky k záchraně lidstva.

ODKAZ: Vystoupení Jane Burgermeister na konferenci z r. 2009

Podívejte se, jak se historie opakuje. Ty zrůdy mají určité vzorce, kterých se drží. V případě prasečí chřipky dělali naprosto totéž, co dělají nyní.

ODKAZ: Byly počty případů prasečí chřipky uměle navýšeny?

Jane Burgermeisterové měla být udělena čestná medaile za statečnost a zastavení masové genocidy v celosvětovém měřítku… místo toho byla cenzurována a propuštěna z práce. ODKAZ

Dr. Martin měl pravdu v tom, že tato akce byla předem naplánována… a ti, kteří ji organizovali, se nikdy nevzdali!

Kovidová nařízení = státní terorismus

Dr. Martin zahájil svůj projev ukázkou výše uvedeného prohlášení, které bylo učiněno na setkání Národní akademie věd. Takže když křičí řiďte se tím, co říká věda„, budete se tím řídit? Podívejte se pozorně na toto prohlášení:

…dokud není krize vyvolaná šířením infekční choroby dostatečně reálná, přítomná a naléhavá, je často z velké části ignorována. Abychom udrželi finanční základnu i po krizi, řekl, musíme zvýšit povědomí veřejnosti o nezbytnosti vakcín proti pandemii chřipky nebo koronaviru. Klíčovým hnacím motorem jsou média, ekonomika následuje propagandu. Musíme propagandu využít ve svůj prospěch, abychom se dostali ke skutečným problémům. Investoři zareagují, pokud na konci procesu uvidí zisk, uvedl Daszak.

Toto prohlášení učinil Peter Daszak v roce 2015.

Je známá věc, že tito lidé jsou zlá, temná a nemocná monstra, která upřednostňují peníze, chamtivost a depopulační agendu před zdravím, jakoukoli vědou a především před jakoukoli lidskou hodnotou. Přitom tvrdí, že zastávají vysoké posty proto, aby lidské hodnoty chránili. Jsou to PŘÍŠERY, DÉMONICKÉ PŘÍŠERY, které nemají VŮBEC ŽÁDNÝ PROBLÉM SE ZABÍJENÍM VAŠICH PRARODIČŮ A VAŠICH DĚTÍ! COŽ JSOU SHODOU OKOLNOSTÍ DVĚ NEJZRANITELNĚJŠÍ SKUPINY VE VŠECH SPOLEČNOSTECH A KULTURÁCH.

Není žádným tajemstvím, že prezident Trump bojoval za to, aby byla povolena léčba, a aby byla široce dostupná spolu s vakcínami na COVID. Proti používání léků tvrdě bojovali Fauci, Birx, CDC a WHO! Stejně tak Gates a všichni podporovatelé farma-mafie a fake news.

Takže teď, když smrtící úder farma-mafie zasáhl kritické množství lidí a veřejnost si uvědomila, že se jedná o smrtelnou injekci, tak ještě jednou, ten, kdo za to může, je PREZIDENT TRUMP. Nenechte se oklamat. V našich končinách se potulují vlci a hledají, koho by mohli sežrat a obvinit ze svých vlastních zločinů.

Dr. David Martin také zveřejnil seznam jmen, o kterých se nikdo neodváží mluvit.

1. Al Gore, viceprezident Spojených států amerických (1993-2001), předseda a spoluzakladatel společnosti Generation Investment Management LLP

2. Andre Hoffmann, místopředseda, Roche

3. Angel Gurria, QECD

4. Bill Gates, Nadace Billa a Melindy Gatesových

5. Christine Lagarde, prezidentka Evropské centrální banky

6. Chrystia Freeland, místopředsedkyně vlády a ministryně financí, Úřad místopředsedy vlády Kanady

7. David M. Rubenstein, spoluzakladatel a spoluvýkonný předseda Carlyle Group

8. Dustin Moskovitz, Otevřená filantropie

9. Fabiola Gianotti, generální ředitelka Evropské organizace pro jaderný výzkum (CERN)

10. Feike Sybesma, předseda dozorčí rady, Royal Philips

11. H.M. Královna Rania Al Abdullah z Jordánského Hašemitského království, Úřad HM Queen Rania Al Abdullah

12. Heizo Takenaka, emeritní profesor, Univerzita Keio

13. Herman Gref, generální ředitel a předseda představenstva, Sberbank

14. Jim Hagemann Snabe, předseda Siemens

15. Julie Sweet, generální ředitelka, Accenture

16. Klaus Schwab, zakladatel a výkonný předseda Světového ekonomického fóra

17. Kristalina Georgeva, výkonná ředitelka Mezinárodního měnového fondu (MMF)

18. L. Rafael Reif, prezident, Massachusetts Institute of Technology

19. Larry Page, Google

20. Laurence D Fink, předseda a generální ředitel, BlackRock

21. Luis Alberto Moreno, člen správní rady Světového ekonomického fóra

22. Marc Benioff, předseda a generální ředitel, Salesforce

23. Mark Carney, zvláštní vyslanec Organizace spojených národů pro opatření v oblasti klimatu a financí, Organizace spojených národů

24. Mark Schneider, generální ředitel, Nestlé

25. Mark Zuckerberg, Facebook

26. Mukesh D Ambani, předseda a výkonný ředitel společnosti Reliance Industries

27. Orit Gadiesh, předseda, Bain & Company

28. Patrice Motsepe, zakladatel a výkonný předseda, African Rainbow Minerals

29. Paula Ingabire, ministryně informačních technologií a inovací, Ministerstvo informačních komunikačních technologií a inovací Rwandy

30. Peter Brabeck-Latmathe, místopředseda správní rady, Světové ekonomické fórum

31. Peter Maurer, prezident Mezinárodního výboru Červeného kříže (ICRC)

32. Robert Mercer, Fond renesance

33. Tharman Shanmugaratnam, vrchní ministr, vláda Singapuru

34. Thomas Buberi, generální ředitel, AXA

35. Yo-Yo Ma, violoncellistka

36. Zhu Min, předseda Národního institutu pro finanční výzkum

Prezentace Dr. Davida Martina zde.

Dr. David Martin: Kovidový orchestr, sbor správců – jména lidí, kteří zabíjejí lidstvo: ODKAZ

Ještě jednou se vás ptám: kde byli tito lidé během epidemie prasečí chřipky a koronaviru, kdy byla prosazována tatáž toxická vakcína? ODKAZ

A když Robert Kennedy šířil data o toxických vakcínách a vyhrával soudní spory o odškodné po očkování?

Dr. Martin se dlouhodobě zabývá sledováním a studiem patentů farmaceutických společností a odvádí v této oblasti skvělou práci. ODKAZ

SKUTEČNÁ otázka zní: Odhaluje Dr. Martin vojenský plán na zničení farmaceutického průmyslu, nebo vysvětluje taktiku, jak udělat z prezidenta Trumpa zločinného vůdce? Posuďte sami. Zde je jeho projev: ODKAZ

ODKAZ na píseň Ala Wilsona s názvem The Snake (had)

Ať už je odpověď jaká chce, musíme ihned ukončit vakcinaci a odhalit veřejnosti všechny ty, kteří vakcíny vnucovali lidem a ovládali lékařství, jakoby to byla jejich vlastní soukromá biologická zbraň na depopulaci lidské společnosti!!!

Přeložila hanka | Zdroj: The Marshall Report 

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.