Nový výzkum ze Švédska zjistil, že postvakcinační „imunita“ – dá-li se takto vůbec nazvat – z vakcín proti wuhanskému koronaviru (Covid-19) je přinejlepším dočasná a během několika měsíců úplně vymizí.

Stejně jako většina „plandemické“ výstroje, není ani očkování ve Švédsku moc populární, a to z dobrého důvodu. Výzkumníci tam zjistili, že očkování je po sedmi měsících úplně k ničemu.

A nejen to, falešná „imunita“, kterou očkování způsobuje, je po sedmi měsících ve skutečnosti negativní, což znamená, že imunitní systém příjemce je na tom hůře než před injekcí.

Jiná studie z Anglie, kterou jsme se v létě zabývali, dospěla k podobnému závěru, třebaže ta zjistila, že Fauciho očkování poskytuje pouze asi šestitýdenní falešnou „imunitu“.

„Výsledky: ochrana před infekcí je po 4 měsících pod 50 %,” uvedl Citizen Free Press o závěrech nové švédské studie. „Po 7 měsících již není ochrana měřitelná (Pfizer). AstraZeneca slábne rychleji, stává se dokonce NEGATIVNÍ.”

Švédsko bylo jednou z mála zemí na světě, která odmítla v podstatě veškerou „plandemickou“ hysterii a tyranii, jež se rozvinula počátkem roku 2020. Během této doby si země vedla neuvěřitelně dobře – ve skutečnosti lépe než většina ostatních zemí, pokud jde o „případy“, hospitalizace a úmrtí.

[wp_ad_camp_2]

Litva, známá jako jedna z „covidových zemí“, má míru infekčnosti 16krát vyšší než Švédsko.

Ačkoli právě Litva má v současnosti také nejpřísnější systém „očkovacích pasů“ na světě, zaznamenává v rámci své populace historicky nejvyšší počet nových „případů“ na obyvatele.

Pouhých šest týdnů poté, co byl v Litvě zaveden povinný očkovací průkaz, počet nakažených raketově vzrostl jako nikdy předtím – daleko předčil počet nakažených ve Švédsku, které je v tomto bodě v podstatě bez covidu (pro srovnání viz obrázek níže):

Je opravdová ostuda informovat o těchto skutečnostech s vědomím, že to nic nezmění na tom, jak se tento litevský „plandemický“ fašismus nadále šíří naší vlastní zemí.

Kéž by se už Američané probudili a uvědomili si, že Švédsko se zachovalo správně a Litva špatně, a my jsme se mohli prostě vrátit ke starému normálu namísto toho „nového“.

Časem se možná konečně probudí dostatečná část obyvatelstva – pokud už v té chvíli nebude příliš pozdě. Mezitím se můžeme dál snažit promlouvat k těm, kdo budou naslouchat a budou vnímaví k pravdě.

„Je čas začít hromadně rozdávat domácí testy, ivermektin a vitamíny, jako to udělali v Indii a nechat většinu lidí získat přirozenou imunitu prostřednictvím infekce,” napsal jeden komentář Citizen Free Press. „Chraňte ty nejzranitelnější a hoďte to za hlavu!”

„Jediným způsobem, jak to skončit, je, že to lidé dostanou a získají přirozenou imunitu,“ napsal další. „Za předpokladu, že se tomu naši nově vzešlí tyrani podvolí (bez silného ‚přesvědčování‘ velmi nepravděpodobně).“

„Samotné vakcíny jsou pravděpodobně více škodlivé než prospěšné. Jen čas ukáže, jestli je na nich vůbec něco dobrého. Bojím se o své naočkované členy rodiny.”

Další zopakoval skutečnost, kterou potvrdila švédská studie, a to že očkování ve skutečnosti vytváří negativní imunitu, před čímž mnozí, co „nebyli slyšet“, dříve varovali.

„Oni tedy připouštějí, že váš imunitní systém na tom může být hůře poté, co tu injekci dostanete, a že budete nemocnější než ti nenaočkovaní, pokud poté nebudete neustále dostávat imunitní posilovače?“, ptal se tento člověk.

Přeložila jena | Zdroj: Humans Are Free

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.