„Ve světě, kde by vládl rozum, by všichni tito spiklenci z FBI a DOJ (Ministerstvo spravedlnosti Spojených států amerických), kteří podkopávají vůli amerického lidu a snaží se odstranit jejich legitimně zvoleného vůdce z úřadu, byli obviněni z velezrady a uvězněni.“

[wp_ad_camp_2]

Jeden z vedoucích vyšetřovatelů důvěrně známého emailového skandálu Hillary Clinton, tak i uměle vyrobeného falešného příběhu o kolizi Trumpa s Ruskem, Pter Strzok, se prý, soudě podle zpráv s jeho milenkou Lisou Page, chová jako 13 letá holka.

Strzok – Omg. Posloucháš NPR? (pozn. překl.: National public radio) Melaniina řeč zřejmě obsahovala pasáže z projevu Michelle Obamové…Neuvěřitelné

Page – Nekecej!

Page – Bože, doufám, že na (Trumpova) tuhle chybu v listopadu tvrdě doplatí.

Strzok – To by mělo, že? ŽE? Panikařím

Strzok je dospělý můž, který mluví jako teenager s účtem na Tumblr. Pozastavte se nad tím na chvíli. Klíčový člověk ne v jednoho, ale hned dvou velkých vyšetřování v Americe za poslední dva roky má NULA TESTOSTERONU, NULA MUŽSTVÍ, mluví jako 13 letá holka na instáči, co je rádoby cool. To jsou naši muži s velkým M, vážené dámy a pánové. Jak patetické!

[wp_ad_camp_2]

Kamkoli se podíváte, najdete důkazy toho, že velký americký národ již mele z posledního. Ameriku čeká občanská válka, a to brzy. Jedině „Trumpismus“ dokáže zabránit následkům. Musíme ze sebe smýt tu toxickou feminizaci amerických politiků a nahradit ji douškem zdravé míry maskulinity.

Strzok byl, mimochodem, také hlavním iniciátorem rozhovoru s Michaelem Flynnem, který měl jediný účel: vysekat Flynna z kriminálního procesu. Pokud někoho z vás nyní překvapilo, že víme, kde se nachází jeho loajalita, jmenujme ještě případ, kdy Strzok pozměnil znění Comeyho udávacího dopisu a z „hrubého zanedbání“ byla rázem „mimořádná nedbalost“, což Hillary ušetřilo čas strávený za mřížemi, který si definitivně zasloužila.

A tak dál a tak dál. Takto bychom mohli pokračovat donekonečna. DOJ i FBI jsou přecpané vagínomuži, patolízaly madam Hillary a dětinskými spiklenci proti Trumpovi.

Někteří jsou si této zvrácené verze spravedlnosti vědomi. V následujícím videu Trey Gowdy, člen Sněmovny reprezentantů USA, hovoří o spiknutí proti Trumpovi, které ve Federálním úřadu pro vyšetřování podporujícím Hillary Clinton existuje:

[wp_ad_camp_2]

[wp_ad_camp_2]
Překlad: raja, Zdroj: 1
Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.