Říkal jsem vám, že příštích 10 dní bude úplně jiných od všech těch, kterých jste byli v Americe svědky. A teď vám to neříkám jen já. Co tenhle tříhvězdičkový generál? Generál McInerny právě vydal několik videí, kde rozebírá co se stalo na Kapitolu. A NENÍ to to, co si myslíte! Proběhlo několik speciálních operací současně.

Ti kluci s těžkou vojenskou výbavou, o kterých jste slyšeli? To byli kluci z Bílých klobouků. Vešli dovnitř a zabavili několik důkazů, včetně notebooku Nancy Pelosi. Poslechněte si, co všechno řekl.

 

Tady je č. 1:

Generálporučík Thomas McInerney včera hovořil v Bílém domě. Říká, že Bílé klobouky (ti dobří, součást speciálních sil) získali notebook Nancy Pelosi během středečního prolomení Kapitolu. Tvrdí, že ta doslova běsní a proto se snaží Trumpa obvinit.

Pls RT https://t.co/Dx2WSaCSlk

– Ian Lyne (@lyne_ian) 9. ledna 2021

č. 2:

Generálporučík Thomas McInerney. . . # COVID19 se využívá ke zničení malých podniků. Cenzurují prezidenta Spojených států! Čestné prohlášení odhalující roli Itálie ve zmanipulovaných volbách je pravdivé.

Pls RT https://twitter.com/lyne_ian/status/1347859237129445377

– Ian Lyne (@lyne_ian) 9. ledna 2021

č. 3:

Generálporučík Thomas McInerney. Každý Američan se tomu musí postavit. Útok na Kapitol provedla Antifa, ale umožnili jej McConnell, Schumer, Pelosi i starostka. Comey prodal přísně tajný program Hammer and Scorecard Číňanům.

Pls RT https://twitter.com/lyne_ian/status/1347853691395600385

– Ian Lyne (@lyne_ian) 9. ledna 2021

č. 4:

„Nejsme tady proto, abychom byli ANTIFou.“ Operace vojáků bílých klobouků skončila odnesením pevných disků? Proto chce Pelosi najednou Trumpa obvinit? Celé video od Ann Vandersteel (také nedávno smazané z Twitteru) zde: https://t.co/fERHlKy7Zg

Retweetněte obrázek: https://t.co/jIq9RlGBDT

– Ian Lyne (@lyne_ian) 9. ledna 2021

A protože vím, že to bude během čistek z Twitteru brzy smazáno, všechno jsem to uložil jinam. Dal do jednoho videa a uložil na Rumble. (video platforma, pozn. př.)

Podívejte se zde:

https://welovetrump.com/2021/01/09/gen-mcinerny-says-special-ops-got-pelosis-laptop-this-is-high-treason/

Intellihub toho měl víc:

Bývalý generálporučík, který v minulosti sloužil americkým prezidentům, říká, že Pelosi „běsní,“ protože ví, že se jí během chaosu ztratil laptop. „To je velezrada,“ vysvětlil McInerney. „Jsou vyděšení, protože [speciální jednotky] mají data.“

„Byli tam vevnitř lidé speciálních jednotek smíchanými s Anifou. Vzali jí laptop a nyní mají data.“ Bývalý generálporučík tvrdí, že chybějící notebook je důvodem, proč chce Pelosi pomocí 25. dodatku prezidenta Donalda Trumpa obvinit.

 

Fotografie zobrazující pracovní stůl byly zveřejněny na Intellihub Wednesday, které odhalují obsah na jejím stole.

Související: Rioter na snímku sedící na židli Nancy Pelosi, e-maily nechráněny.

Tweet v přehledu účtu @Breaking911 také zobrazil něco, co vypadalo jako obrázky e-mailové schránky Pelosi. Tweet však byl odstraněn.

intellihub zdroj psaného viz výše https://www.intellihub.com/fmr-ltg-thomas-mcinerney-claims-special-forces-took-pelosis-laptop-amid-capitol-siege/

Více: Generál Mcinerney viděl Pelosin notebook. SPECOPS ho mají (special operations).

https://t.co/8n3kpJmHS9

– Lg925 (@ Luke40342003) 9. ledna 2021 Více:

Zde generálporučík McInerney tvrdí, že je Pelosi „vyděšená.“ Speciální jednotky byly smíchány s agitátory Antify (oblečenými jako příznivci Trumpa) a ukořistily její laptop a další disky.

Co myslíš? – https://t.co/aNtnjYVv83 https://t.co/77FRooDWdm

– Haley Kennington (@kenningtonsays) 9. ledna 2021

Pro tadesco přeložila adri | Zdroj a video na We Love Trump

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.
Loading...

AdBlock je aktivní

 

 

Používáte nástroj pro blokování reklamy. 

Budeme rádi, když naši práci oceníte a nastavíte pro tento web výjimku v Adblocku.

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.