Říkal jsem vám, že příštích 10 dní bude úplně jiných od všech těch, kterých jste byli v Americe svědky. A teď vám to neříkám jen já. Co tenhle tříhvězdičkový generál? Generál McInerny právě vydal několik videí, kde rozebírá co se stalo na Kapitolu. A NENÍ to to, co si myslíte! Proběhlo několik speciálních operací současně.

Ti kluci s těžkou vojenskou výbavou, o kterých jste slyšeli? To byli kluci z Bílých klobouků. Vešli dovnitř a zabavili několik důkazů, včetně notebooku Nancy Pelosi. Poslechněte si, co všechno řekl.

[wp_ad_camp_2]

 

Tady je č. 1:

Generálporučík Thomas McInerney včera hovořil v Bílém domě. Říká, že Bílé klobouky (ti dobří, součást speciálních sil) získali notebook Nancy Pelosi během středečního prolomení Kapitolu. Tvrdí, že ta doslova běsní a proto se snaží Trumpa obvinit.

Pls RT https://t.co/Dx2WSaCSlk

– Ian Lyne (@lyne_ian) 9. ledna 2021

č. 2:

Generálporučík Thomas McInerney. . . # COVID19 se využívá ke zničení malých podniků. Cenzurují prezidenta Spojených států! Čestné prohlášení odhalující roli Itálie ve zmanipulovaných volbách je pravdivé.

Pls RT https://twitter.com/lyne_ian/status/1347859237129445377

– Ian Lyne (@lyne_ian) 9. ledna 2021

č. 3:

Generálporučík Thomas McInerney. Každý Američan se tomu musí postavit. Útok na Kapitol provedla Antifa, ale umožnili jej McConnell, Schumer, Pelosi i starostka. Comey prodal přísně tajný program Hammer and Scorecard Číňanům.

Pls RT https://twitter.com/lyne_ian/status/1347853691395600385

– Ian Lyne (@lyne_ian) 9. ledna 2021

č. 4:

„Nejsme tady proto, abychom byli ANTIFou.“ Operace vojáků bílých klobouků skončila odnesením pevných disků? Proto chce Pelosi najednou Trumpa obvinit? Celé video od Ann Vandersteel (také nedávno smazané z Twitteru) zde: https://t.co/fERHlKy7Zg

Retweetněte obrázek: https://t.co/jIq9RlGBDT

– Ian Lyne (@lyne_ian) 9. ledna 2021

A protože vím, že to bude během čistek z Twitteru brzy smazáno, všechno jsem to uložil jinam. Dal do jednoho videa a uložil na Rumble. (video platforma, pozn. př.)

Podívejte se zde:

https://welovetrump.com/2021/01/09/gen-mcinerny-says-special-ops-got-pelosis-laptop-this-is-high-treason/

Intellihub toho měl víc:

Bývalý generálporučík, který v minulosti sloužil americkým prezidentům, říká, že Pelosi „běsní,“ protože ví, že se jí během chaosu ztratil laptop. „To je velezrada,“ vysvětlil McInerney. „Jsou vyděšení, protože [speciální jednotky] mají data.“

„Byli tam vevnitř lidé speciálních jednotek smíchanými s Anifou. Vzali jí laptop a nyní mají data.“ Bývalý generálporučík tvrdí, že chybějící notebook je důvodem, proč chce Pelosi pomocí 25. dodatku prezidenta Donalda Trumpa obvinit.

[wp_ad_camp_2]

 

Fotografie zobrazující pracovní stůl byly zveřejněny na Intellihub Wednesday, které odhalují obsah na jejím stole.

Související: Rioter na snímku sedící na židli Nancy Pelosi, e-maily nechráněny.

Tweet v přehledu účtu @Breaking911 také zobrazil něco, co vypadalo jako obrázky e-mailové schránky Pelosi. Tweet však byl odstraněn.

intellihub zdroj psaného viz výše https://www.intellihub.com/fmr-ltg-thomas-mcinerney-claims-special-forces-took-pelosis-laptop-amid-capitol-siege/

Více: Generál Mcinerney viděl Pelosin notebook. SPECOPS ho mají (special operations).

https://t.co/8n3kpJmHS9

– Lg925 (@ Luke40342003) 9. ledna 2021 Více:

Zde generálporučík McInerney tvrdí, že je Pelosi „vyděšená.“ Speciální jednotky byly smíchány s agitátory Antify (oblečenými jako příznivci Trumpa) a ukořistily její laptop a další disky.

Co myslíš? – https://t.co/aNtnjYVv83 https://t.co/77FRooDWdm

– Haley Kennington (@kenningtonsays) 9. ledna 2021

Pro tadesco přeložila adri | Zdroj a video na We Love Trump

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.