VIDEO ZDE 

(délka 9 min.)

Už od začiatku 19. storočia existujú záznamy o tom že vedci vynašli alternatívne možnosti vyrábania elektriny bez spaľovania. Nikola Tesla sa domnieval, že mal prístup na niečo, čo nazýval žiarivou energiou.

Veľa vedcov sa domnieva, že Nikola Tesla mal prístup na to, čo dnes nazývame voľnou energiou. Ale kým Tesla svoj projekt mohol ukončiť, rozpoznal John Pierpont Morgan, finančník a majiteľ banky, vlastník monopolu na medené drôty, ktoré sa uplatnili vo výrobe elektrických vedení, že by vynález N.Tesly mohol fungovať bez zavádzania káblov. Po tomto zistení ukončil Pierpont Morgan financovanie N.Tesly. Teslove laboratórium bolo zničené požiarom.

[wp_ad_camp_2]

 

Moderný vynálezca Adam Trombly sa inšpiroval prácou Tesly a využitím veže. Trombly skonštruoval dynamo schopné získavať energiu zo vzduchu okolo nás. „Máme dostatok energie na pretvorenie celej planéty.“ Hovorí Adam Trombly.

Napodobnil svojim zariadením magnetické pole Zeme. Tak ako planéta,vytvorilo toto dynamo magnetické pole v tvare torusu okolo rotujúceho magnetu. Torus je vzorec prúdenia energie, v ktorom energia vstupuje jedným koncom dovnútra, rotuje v strede a vystupuje druhým koncom.

Dokonale vyvážené silové pole,ktoré pulzuje a nasáva energiu z okolia. Znamená to, že všade na svete, každé jedno mesto, dedina by malo energiu. Trombly bol pozvaný Americkým senátom prezentovať jeden zo svojich generátorov, ale tieto prezentácie boli zamietnuté vtedajšou administratívou G.Busha Sr. a jeho prístroj bol pri razii FBI zabavený. Príbeh Adama Tromblyho nie je ojedinelý. Vždy keď som natrafil na vedcov zaoberajúcich sa voľnou energiou,rozprávali mi títo o podobnej skúsenosti. Vynálezca John Bedini sa pred desiatkami rokov zaoberal Teslovym nápadom „žiarivej energie“ a vytvoril zariadenie na dobíjanie batérií vytvárajúcich viac energie,ako bolo potrebné na svoju údržbu. V roku 1974 oznámil predaj vo veľkom za veľmi nízku cenu.

Krátko potom bol napadnutý vo svojom laboratóriu a prinútený prisahať, že tieto stroje nebude predávať.

Kanadský vynálezca John Hutchison vymyslel batériu voľnej energie a použil Teslovu teóriu tak, že sa predmety vznášali vo vzduchu. V roku 1978 ho navštívila polícia, ktorá mu okrem iného zabavila aj zbierku antických zbraní.

V roku 1990 a 2000 mu opakovane polícia zabavila vybavenie laboratória. Jeden z vedcov,s ktorým sme tiež chceli spraviť rozhovor bol Eugene Mallove,inžinier M.I.T a publikátor magazínu Infinite Energy.Bol za zvláštnych okolností v roku 2004 zavraždený.

[wp_ad_camp_2]

 

Pýtam sa: prečo sú takýmto spôsobom potláčaní ľudia-vedci, označovaní za neškodných bláznov. Prečo sa ich údajne nefunkčné vynálezy zabavujú políciou? Túto otázku som položil vedcovi Adamovi Tromblymu: prečo sa tieto technológie potláčajú pred verejnosťou a má to niečo spoločné s UFO fenoménmi? Trombly: „Boli významní ľudia z armády, ktorí mali veľké problémy, keď sa vyjadrili že tieto fenomény sú reálne. Potláčanie skutočnosti, že môže existovať mimozemská civilizácia ide ruka v ruke s potláčaním toho že voľná energia je reálna.“

Steven Greer, povolaním lekár a vedúci projektu Disclosure hovorí: „Pre veľké koncerny a ľudí ovládajúcich naftový priemysel,akékoľvek ťažné firmy a banky by voľná energia znamenala nepríjemnú konkurenciu-zánik. Zmenilo by to kompletne geopolitickú moc.“

Dr.Brian O`Leary hovorí: „Začal som tieto vynálezy a riešenia voľnej energie skúmať a na moje prekvapenie sa tieto už v stovkách laboratórií potvrdili a napriek tomu neuzreli skutočné svetlo sveta.“

Človek nemusí na princíp voľnej energie veriť,aby videl spochybňovanie a potláčanie týchto vynálezov. Ja sám som premýšľal nad tým, či existuje lepšia cesta pre nás,ako byť závislými od koncernov a naftového priemyslu a či by ich nemohli nahradiť lacnejšie, lepšie alternatívne metódy získavania energie.

Kimberly Carter Gamble mi potvrdila, že týmto by sa rapídne zlepšilo utrpenie toľkých ľudí na zemi. Porozumením týchto nových technológií voľnej energie by ušetrilo utrpenie mnohých,pretože to súvisí s chýbajúcim prístupom k energii. „Ak by tieto technológie boli sprístupnené celému svetu, všetkým ľuďom,boli by zmeny viditeľné v okamihu. Je to momentálne najdôležitejšie, čo sa v dejinách ľudstva deje.“ Hovorí Dr.Brian O`Leary.

Zostáva mi spýtať sa,keďže je to tak významná vec pre ľudstvo,kto má z utajovania týchto technológií najväčší zisk,koho bohatstvo a moc je v ohrození? Ako nezávislý vedec som sa naučil pravidlu investigatívneho novinárstva,keď niečo prestáva dávať zmysel,hľadaj chybu v peniazoch.

Pro tadesco přeložila zuzka

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.