Globální vakcinační sebevražedný kult je velmi skutečný a je produktem masové hypnózy v kombinaci s obecně rozšířenou touhou po autodestrukci. Mnoho lidí, vedených šílenou kulturou a psychologickým terorismem médií hlavního proudu, nyní buď vědomě, nebo nevědomě usilují o ukončení svých životů – počty sebevražd, od doby, kdy začaly masívní uzávěry oblastí a celých států, proráží globální statistické stropy – a nyní narazili na svá konečná řešení: vakcíny proti covidu.

Nebeská Brána byl kalifornský kult, který skončil v 90. letech, kdy téměř všichni jeho členové spáchali sebevraždu poté, co uvěřili tomu, že jejich vůdce – muž jménem Applewhite – je přivede ke spáse. Ježíš odpověděl a řekl jim:“ Dbejte na to, aby vás nikdo nezaváděl. Neboť mnozí přijdou v Mém jménu a řeknou:‚Já jsem Kristus‘, a uvedou mnoho lidí v omyl..“ Že se tak stane, řekl Ježíš v Evangeliu Matouše, 24: 4–5.

Stejně jako si členové kultu Nebeské Brány mysleli, že mohou dosáhnout vzestupu a povznést se nad lidstvo konzumací jedu, o kterém věřili, že je teleportuje na „mimozemskou mateřskou loď“, která na ně čeká na druhé straně Hayle-Bopp komety, věří také nynější členové sebevražedného očkovacího kultu, že mohou dosáhnout vzestupu tím, že si píchnou do těla smrtící biologickou zbraň, která je v okamžiku promění ve „svobodnou“ lidskou bytost a dá jim VIP společenský status (díky pasům s vakcínami).

 

[wp_ad_camp_2]

 

Stejným způsobem, jako když členové kultu Nebeské Brány spáchali hromadnou sebevraždu při hledání vzestupu k falešnému bohu, se dnešní sebevražední uctívači vakcín zabíjejí, když vzdávají hold falešnému bohu „vědy“. Ale výsledek bude stejný: masové umírání a na padrť rozbité bludy.

Je smutné, že mnoho lidí již nemá žádný pocit či vědomí vlastní hodnoty, protože se obrátili zády k bohu a místo něho uctívají technologii, vědu, peníze nebo slávu. Nemají tedy pro co žít, kromě více peněz a slávy. Když se jim tyto atributy dostatečně nenaplňují, hledají sebezničení, aniž by si uvědomili, že každá lidská bytost je božským zázrakem, vytvořeným podle předlohy obrazu božího.

Vstříknout si smrtící biologickou zbraň, která byla navržena tak, aby ukončila lidské životy, je urážkou boha a aktem duchovní a fyzické anihilace. Věřím, že většina lidí užívajících vakcínu na určité úrovni ví, že je potenciálně smrtelná, ale vítají šanci na sebezničení, protože je to mnohem lepší alternativa, než být společensky ostrakizován a odmítán svými vrstevníky.

Většina lidí by raději zemřela, než aby zažili odmítnutí, a proto propagandisté vakcín vyplácejí „ovlivňující osoby“ tzv. influencery v sociálních médiích, celebrity a falešné autority, aby se pokusily dávat rovnítko mezi vakcinační poslušností a společenským přijetím.

Kořistí takových akcí se stávají jedinci se slabou vůlí, kteří definují své vlastní sebevědomí způsobem, jakým je ostatní vidí (a nebo přijímají).

Odmítnout vakcínu dnes, uprostřed veškeré propagandy a nátlaku, je aktem, který vyžaduje skutečnou seberealizaci, odvahu a víru v konstruktivní sílu vesmíru. Tuto kapacitu dnes má relativně málo lidí, protože zavrhli onu konstruktivní vesmírnou sílu, která jim poskytla život a vědomí.

Ti, kdo použili vakcínu, jsou tedy doslova a do písmene účastníky velkého sebevražedného globálního vakcinačního kultu, který je produktem masové hypnózy, vymývání mozků a sociálního inženýrství. Stejně jako členové kultu Nebeské Brány jsou tito lidé více než šťastní, že si vezmou jed a ukončí svůj vlastní život, pokud by to mělo znamenat, že by byli díky tomuto procesu společností „přijati“.

Důvod, proč to všechno zmiňuji, je ten, že musíme pochopit pokroucenou psychologii členů tohoto kultu, abychom my sami přežili jejich vlastní masovou sebevraždu, která bude mít dopad dokonce i na ty z nás, kteří se injektáži této biologické zbraně vyhýbají.

Vzhledem k tomu, že masová úmrtnost se šíří napříč ekonomikami a národy, bude to mít děsivé důsledky pro fungování společnosti, včetně kolapsu zásobovacích vedení a extrémního narušení klíčových funkcí personálu v průmyslových odvětvích, jako jsou finance, energetika, telekomunikace a zemědělství.

Velké ropné podniky již plánují „náhradnické“ strategie, kterými budou nahrazovat jejich vlastní vedoucí pracovníky, kteří byli očkováni. Říká se tomu „plánované nástupnictví“, a podle této ženy ropní manažeři očekávají, že v následujících letech zemře přibližně polovina těch, kteří si vzali tuto vakcínu. A s největší pravděpodobností to tak bude!

Autor: Mike Adams

Přeložil pedro | Zdroj: 1

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.