Vojenský tribunál v zálivu Guantánamo odsoudil zakladatele Microsoftu Billa Gatese za obvinění včetně obchodování s dětmi, pedofilie, spiknutí, praní peněz, vražd a ohrožení veřejného zdraví – závěr pětidenního svědectví, které opakovaně vidělo viceadmirála Johna G. Hanninka ze sboru generálního advokáta amerického námořnictva proti advokátovi Davidu Baluarteovi.

Ohňostroj pokračoval ve středu ráno, když viceadmirál Hannink nabídl jako důkaz další důkaz Gatesových nezákonných vazeb na očkovací průmysl. Dokumenty získané z Gatesova osobního serveru uváděly, jak v roce 2011 distribuoval očkovací látky „s vážnými vedlejšími účinky až po smrt“ 41 000 dětem v Indii zasažené chudobou, poté, co se setkal s „mírným“ odporem distributorů vakcín v USA.

Spíše než očkování příjemců proti dětské obrně, vakcína stav zhoršila a zanechala zmrzačených nebo mrtvých přes 40 000 dětí. A přestože případů dětské obrny skutečně přibývalo, tajemná „super obrna“ byla čistá fikce, kterou vymyslel Gates a konsorcium mezinárodních distributorů vakcín. Gates dokonce cestoval do Indie, aby pomohl řídit produkt, který byl často podáván ústně, jako znamení dobré vůle.

 

[wp_ad_camp_2]

 

„Podle svých vlastních dokumentů vedl Gates a jeho lidé rozsáhlou marketingovou kampaň, aby přesvědčili obyvatele Indie, že jeho“ super obrna „je odolná vůči současnému očkování a že pouze jeho produkt, který osobně podpořil, může odvrátit imaginární, virulentní kmen. Měl tu drzost předat svůj jed nevinným dětem,“ obrátil se na tribunál viceadmirál Hannink.

Baluarte namítl: „Pojďme chvíli předstírat, že tento soud je spravedlivý. Pojďme dále předstírat, že tyto podivné příběhy jsou pravdivé. Jak mi řekněte, může americký vojenský soud stíhat zločiny proti cizincům na cizím území? “

„Pokud by byly všechny věci stejné, bylo by to správné,“ připustil viceadmirál Hannink. „Ale všechny věci nejsou stejné.“ Američtí misionáři pracovali po boku zdravotnického personálu v Indii. Někteří z těchto amerických misionářů měli malé děti, které vzaly Gatesovu vakcínu. “

U šesti ze šesti dětí, řekl viceadmirál Hannink, došlo k úplné a nevratné paralýze, po níž následovalo mozkové krvácení a smrt do 90 dnů od naočkování.

Protože děti byly americkými občany, narozenými americkým rodičům, armáda měla pravomoc stíhat Gatesa za jejich smrt, jak je stanoveno v zákoně o povstání z roku 1807, který Donald J. Trump aktivoval před odchodem z funkce.

Vice admirál Hannink se otočil k aktuálnějším událostem a zpochybnil Gatesův vztah k doktoru Anthony Faucimu.

„Soukromě jste se s Fauci setkali pětkrát, u něj a u vás doma, od prosince 2019 do července 2020. Vaše vlastní dokumenty pojednávaly o „darování“ desítek milionů dolarů farmaceutickým výrobcům výměnou za získání 10násobku vaší „investice“. Podle vašich vlastních slov Fauci tuto myšlenku schválil. Když jsi takový filantrop, proč jsi čekal provize?“ Dodal admirál Hannink.

Gatesův právník mu nařídil, aby na otázku neodpovídal.

„A nemluvil jsi o umístění toho, co jsi nazval nano-centrickým biometrickým zapisovačem do vakcín, čipem, který by posílal biomedicínská data o příjemcích zpět výrobcům vakcín, NIH a CDC bez vědomí příjemce?“ Viceadmirál Hannink pokračoval. „Tento zásah do soukromí – a pracujeme na tom, abychom zjistili, zda k tomu došlo – je jen dalším příkladem Gatesova šílenství.“ Věříme, že Úřad vojenských komisí nabídl dostatek důkazů, aby obviněného usvědčil a odsoudil k smrti.

„Ale toto rozhodnutí je ve vašich rukou,“ řekl tříčlenné porotě důstojníků.

Důstojníci nepotřebovali ani minutu k jednomyslnému rozhodnutí; shledali Gatese vinným ze všech obvinění a požádali ho, aby byl za svá zvěrstva oběšen. Viceadmirál Hannink stanovil datum popravy na 5. října 2021.

Převzato z Real Raw News

přeložil carsten

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.