…..tak se podívejte k čemu jsou dobré granty a peníze ze západu. Pokud umíte ještě rusky, nebudete věřit svým očím a uším. Tak to tedy budete šokováni….

09:54

Prosíme o případný překlad, stačí smyslový a napsat o tom pojednání. Je to neuvěřitelné, kam až GRANTY OD SOROSOVCŮ a jim podobných zašli. Jak říkám, před koncem systému lidstva, lidem musejí říci pravdu…..

A ještě malý dodatek, to co se dovezlo do Evropy z Ameriky, byla pedofilie, násilí, nenávist, závist a vše s tím spojené. Jenom samé destruktivní věci….

GP (Generální prokuratura) zahájila svoji práci po očistě RF od podpindosniků. Podle všeho vypadá, že bude mít doslova žně. Jako jeden z instrumentů GP vystoupila RenTV, která provedla vlastní vyšetřování, zaměřené na ochránce práv. Výsledkem jejího vyšetřování se stal dokument s názvem „Grantožrouti na modrém oku“. Smysl tohoto názvu vyplývá ze zažité fráze: врать nebo говорить на голубом глазу (lhát s modrýma(nevinnýma) očima ). https://www.youtube.com/watch?v=dp2aJ-ig1xs Na svůj dokument RenTV upozornila článkem s dost vypovídajícím titulkem: Сатанисты, насильники и педофилы: кем являются многие российские правозащитники (Satanisté, násilníci a pedofilové: čím jsou mnozí „rossijští“ ochránci prav). http://ren.tv/novosti/2018-10-25/satanisty-nasilniki-i-pedofily-kem-yavlyayutsya-mnogie-rossiyskie Ten článek postupně přebírají odvážnější média a blogeři. Předpokládám, že v redakcích mainstreamu zavládl doslova šok.

[wp_ad_camp_2]

Vždyť RenTV sáhla na nejsvatější z instrumentů liberálů a jejich podpindosnické odnoži v Rusku -ochránce prav. Novodobé učitele a svědomí národů, kteří nás 30 let učili, jak máme žít a jaké hodnoty uznávat, se najednou ocitli v roli obžalovaných z dost závažných kriminálních činů. Z dokumentu RenTV se najednou dozvídáme, že zástupce předsedy fondu „Memoriál“ Sergeje Koltyrina obvinili ze znásilnění nezletilého chlapce… – že expert hnutí „za lidská práva“ Tatjana Gavrilova byla v minulosti kriminalníci, která loupila, vraždila a seděla 16 let v base (to jsou mi kádry!), – že aktivista Navalného Jurij Galle, například, provozoval sex s nezletilými a nakazil je pohlavní nemoci… A to není ještě všechno. Dokument slibuje se stát mediální bombou, výbuch které pocítí nejen hlavní, rusky mluvící aktéři, ale i jejich zaměstnavatele, včetně těch za velkou louži.

 

 

[wp_ad_camp_2]

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.