…..tak se podívejte k čemu jsou dobré granty a peníze ze západu. Pokud umíte ještě rusky, nebudete věřit svým očím a uším. Tak to tedy budete šokováni….

09:54

Prosíme o případný překlad, stačí smyslový a napsat o tom pojednání. Je to neuvěřitelné, kam až GRANTY OD SOROSOVCŮ a jim podobných zašli. Jak říkám, před koncem systému lidstva, lidem musejí říci pravdu…..

A ještě malý dodatek, to co se dovezlo do Evropy z Ameriky, byla pedofilie, násilí, nenávist, závist a vše s tím spojené. Jenom samé destruktivní věci….

GP (Generální prokuratura) zahájila svoji práci po očistě RF od podpindosniků. Podle všeho vypadá, že bude mít doslova žně. Jako jeden z instrumentů GP vystoupila RenTV, která provedla vlastní vyšetřování, zaměřené na ochránce práv. Výsledkem jejího vyšetřování se stal dokument s názvem „Grantožrouti na modrém oku“. Smysl tohoto názvu vyplývá ze zažité fráze: врать nebo говорить на голубом глазу (lhát s modrýma(nevinnýma) očima ). https://www.youtube.com/watch?v=dp2aJ-ig1xs Na svůj dokument RenTV upozornila článkem s dost vypovídajícím titulkem: Сатанисты, насильники и педофилы: кем являются многие российские правозащитники (Satanisté, násilníci a pedofilové: čím jsou mnozí „rossijští“ ochránci prav). http://ren.tv/novosti/2018-10-25/satanisty-nasilniki-i-pedofily-kem-yavlyayutsya-mnogie-rossiyskie Ten článek postupně přebírají odvážnější média a blogeři. Předpokládám, že v redakcích mainstreamu zavládl doslova šok.

Vždyť RenTV sáhla na nejsvatější z instrumentů liberálů a jejich podpindosnické odnoži v Rusku -ochránce prav. Novodobé učitele a svědomí národů, kteří nás 30 let učili, jak máme žít a jaké hodnoty uznávat, se najednou ocitli v roli obžalovaných z dost závažných kriminálních činů. Z dokumentu RenTV se najednou dozvídáme, že zástupce předsedy fondu „Memoriál“ Sergeje Koltyrina obvinili ze znásilnění nezletilého chlapce… – že expert hnutí „za lidská práva“ Tatjana Gavrilova byla v minulosti kriminalníci, která loupila, vraždila a seděla 16 let v base (to jsou mi kádry!), – že aktivista Navalného Jurij Galle, například, provozoval sex s nezletilými a nakazil je pohlavní nemoci… A to není ještě všechno. Dokument slibuje se stát mediální bombou, výbuch které pocítí nejen hlavní, rusky mluvící aktéři, ale i jejich zaměstnavatele, včetně těch za velkou louži.

 

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.
Loading...

AdBlock je aktivní

 

 

Používáte nástroj pro blokování reklamy. 

Budeme rádi, když naši práci oceníte a nastavíte pro tento web výjimku v Adblocku.

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.