…..jak jsme Vám Vážení čtenáři tadesca slíbili, uvedeme ve třech dílech GP neboli Globálního Prediktora. Film byl pro lidi zpracován v roce 2003. Což je více než před 13 lety. Dnes je aktuálnější než kdykoliv před tím….

11:54

Přečtěte si prosím prvně ÚVOD!

Než se budete dívat na první díl, je nutné poznamenat, že zvukový záznam byl nahrán v roce 2003 a to na tři krále 06.01. POUZE ZVUKOVÝ ZÁZNAM. Bylo to 3000 metrů pod Vatikánem. Ve filmu herec, který přeložený záznam z latiny do němčiny vše nahrál, byl režírován jedním z bratrů, který se sezení zúčastnil. Jak po asi měsíci skončil, Vám musí být jasné.

GP je člověk se svými bratry, kterým dává příkazy a bratři vykonávají po celé planetě Zemi jim uložené úkoly. Je jich celkem 23.

Máte zde vysvětleno veškeré dění na planetě Zemi a to mnoho let dopředu. Zatím se jim vše plní celkem přesně. Kdo vymyslel dnešní dění v Evropě, a proč přistěhovalce právě do Evropy, Vám bude z filmu okamžitě jasné. Bylo to přesně naplánováno právě 06.01.2003. Nemějte obavu, pro lidstvo je řešení. Pravděpodobně my sami si ale nepomůžeme. Naštěstí jsou zde i jiné bytosti, původní obyvatelé planety Země, které právě GP tak nenávidí. Vše se dozvíte.

PRO DISKUTUJÍCÍ:

Prosím, buďte věcní a hovořte k tématu. Sprosté nadávky a urážky jsou automaticky blokovány a mazány. Vůbec je nečteme.

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.