…..přinášíme Vám, vážení čtenáři tadesca, druhý díl o Globálním Prediktorovi Kardinálu JUDASOVI. Pokud jste neviděli první díl, nedívejte se na díl druhý. Nepochopíte ho. Rovněž tak, pokud si nepřečtete návod a začátek filmu přeskočíte, nebudete danému dokumentu rozumět. Bratři věděli, o čem je řeč. Lidé, kteří nejsou z jejich branže, pak bez vysvětlení nechápou, o čem hovoří….

05:55

ZDE najdete díl první: GP Kardinál JUDAS 1/3

Upozorňuji, že teprve po zhlédnutí třetího dílu Vám, vážení čtenáři tadesca, zapadnou kamínky do mozaiky. Nedělejte zatím žádné závěry a diskutujte k tématu. Děkuji….

Chtěl bych upozornit, že dokument se týká veškerého lidstva na planetě Zemi. Proroctví minulých proroků a hlavně Malachiáše, Fatimy jsou také velice trefné a úzce souvisí.

Abyste mohli vidět tento dokument, jeden z bratrů, který vynesl nahrávku na světlo světa, musel zaplatit tím nejcennějším. Važte si toho.

Bylo by dobré vážení, kdyby jste si uvědomili, že na planetě Zemi nežijeme sami. Nikdy jsme sami nežili. Bydlí zde jedna lidská rasa, ta původní, Árijská, která sídlí na povrchu planety Země. Asi se to mnohým bude zdát divné, ale je tomu skutečně tak. Myslete si o tom co chcete. Právě na povrchu planety bydlí lidé z třetí říše a mají pro lidstvo nepochopitelné zbraně. Jsme zde drženi v nevědomosti, to  mnozí z Vás už zjistili.

Nemějte ale obavu. To, o čem se hovoří ve filmu, je už díky Putinovi zažehnáno. Kdyby měla vzniknout třetí světová válka, právě díky silám z povrchu planety, které poslední týdny v maximální míře monitorují celou planetu uvnitř duté Země, tedy nás, způsobili by tak zvané EMP a veškerou elektroniku by vyřadili z provozu. Nešel by žádný počítač, mobilní telefon, televize, rádio, lednička, pračka, auta, letadla a mnoho jiného. Veškerá elektronika by byla navždy zničena.  Planetu budeme potom muset asi uklidit od nepoužitelného šrotu.

Co se týče zařízení lidí z povrchu, nemají žádné elektronické zbraně fungující na mikroprocesorech, vše je řízeno plasmatickými produkty přes morfogenetická pole.

Znovu upozorňuji, že film je z roku 2003. Skoro všechno, co bylo GP naplánováno, už se stalo. Nepočítal ale s oddělením Ruska. To byla pro něho veliká rána. Přesto se snaží strhnout vítězství na jeho stranu. Čas jim ovšem vypršel.

Pozn.: Upozorňuji, že budou v diskuzi schváleny jenom věcné dotazy k tématu. Napadání diskutujících, autorů či sprosté vyjadřování nebude schváleno. Většinou dle klíčových slov padají do koše. Děkuji za pochopení.

Pokud vás článek zaujal, můžete ho sdílet.