Míchaná vejce s papričkami jalapeňo a jahodový koktejl, poslední jídlo odsouzených.

Hillary Rodham Clinton byla v pondělí večer oběšena v zálivu Guantánamo. Její smrt byla vyvrcholením operace, která začala 2. března, kdy speciální síly amerického námořnictva Navy SEALS z pověření Donalda J. Trumpa zatkly zkompromitovanou političku v jejím sídle v Chappaqua ve státě New York. Po pětidenním tribunálu v nejznámějším vězení na světě skupina tří důstojníků shledala Clintonovou vinnou z vraždy, spolupachatelství vraždy, vlastizrady, obchodování s dětmi a dalších těžkých zločinů. Clintonová odmítla právního zástupce, během řízení ze sebe nevydala ani hlásku a s neotřesitelným pohledem přijala rozsudek smrti od viceadmirála Johna G. Hanninka. Poprava proběhla ve 21:05, hned po večerce, což je závěrečný signál dne, který značí začátek nočního klidu na amerických vojenských základnách po celém světě.

„Dnes bude mít svět klidnější spaní,“ řekl viceadmirál John G. Hannink malému shromáždění, které zahrnovalo tři vedoucí štábu a zejména Donalda J. Trumpa, který dorazil na GITMO již dříve během dne a měl na sobě svůj typický tmavý oblek a sytě červenou kravatu. Michael Pompeo a bývalý starosta NYC Rudy Giuliani ho doprovázeli, oba muži hráli nezastupitelnou roli při shromažďování důkazů proti Clintonové.

Spoutaná Hillary Clintonová byla pod vojenským dohledem přepravena z vazby Camp Delta na šibenici vyrobenou z ocelové mřížoviny s výkyvnými dveřmi pod nohama, kterou armádní inženýři postavili na mýtině poblíž majáku Windward Point na jižním okraji GITMO. K ocelovému nosníku byla připevněna obdélníková krabička s pěti červenými tlačítky a před každým tlačítkem stál voják v uniformě. Na vyvýšené plošině stál další voják a navlékl Clintonové oprátku na krk.

 

[wp_ad_camp_3]

 

Viceadmirál Hannink sdělil vojákům podrobné pokyny: „Až řeknu připraven, ne dříve, umístíte levý ukazováček před tlačítko. Necháte jej na místě, dokud neřeknu spustit, a pak musíte všichni současně stisknout tlačítko. Dveře spustí pouze jedno z pěti tlačítek a nikdo z vás se nikdy nedozví, o které tlačítko se jednalo. Rozumíte těmto pokynům?“

„Ano, pane,“ křikla jednohlasně pětice vojáků.

Kněz a lékař vystoupali po třinácti schodech vedoucích na vrchol plošiny a postavili se vedle vojáka, který kontroloval, zda je oprátka na krku Clintonové na svém místě. Viceadmirál Hannink se zeptal, jestli chce Clintonová poslední pomazání nebo zda chce říci svá poslední slova.

Clintonová prolomila ticho. „Jsem Hillary Clintonová, toto mi nemůžete udělat,“ řekla skřehotavým hlasem čarodějnice.

„Už je po všem,“ zakřičel na ni Donald J. Trump.

„Připraven,“ pokynul viceadmirál Hannink. Po chvilce pauzy vydal rozkaz „spustit“, vojáci stiskli tlačítka a rošt pod nohama Clintonové se otevřel. Její chodidla a nohy spoutané za kotníky sebou na chvíli trhly a pak se zastavily.

Provaz byl přeříznut a bezvládné tělo Clintonové leželo natažené na vlhkém trávníku. Přítomný lékař zkontroloval její životní funkce a prohlásil ji za mrtvou.

Důvěrný zdroj podílející se na Trumpově misi vyhlazení Deep Statu uvedl, že celková nálada byla pochmurná a melancholická. Žádná oslava, žádné jásání, jen atmosféra spokojenosti, uznání, že to, co se muselo udělat, se udělalo. Povaha jejích zločinů zastínila myšlenky na oslavu. Ale čtyřicetiletá vláda teroru musela skončit.

„Jakkoli ji Trump nenáviděl, byla to čistě obchodní záležitost. Jedná se mu především o děti, které kvůli ní trpěly, než o to, co Clintonová udělala jemu. Ano, její smrt je signálem pro  Deep State. Trump však ví, že je před námi ještě mnoho práce, a nebude oslavovat, dokud nebude hotová,“ uvedl náš zdroj.

Přeložila hanka | Zdroj: RRN

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.