Michael Baxter, 16. apríl

Vojenský tribunál vo štvrtok 15. 4. 2021 odsúdil bývalú štátnu tajomníčku Hillary Clintonovú z vraždy, sprisahania s cieľom spáchať vraždu, spolupáchateľstva pri vražde, obchodovania s deťmi, ohrozovania maloletej osoby, vlastizrady a poburovania obyvateľstva.

Dvaja muži a jedna ženská komisia dôstojníkov vyniesli jednomyseľný verdikt krátko po tom, ako viceadmirál John G. Hannink, ktorý sledoval tento prípad armády proti Clintonovej, predviedol svojho posledného svedka obžaloby, Clintonovej bývalú strategičku a milenku, Humu Abedinovú.

Výmenou za zhovievavosť a dohodu o žalobe Abedinová svedčila, že ona a Clintonová „zdieľali“ neplnoleté deti so svojím odcudzeným exmanželom Anthonym Weinerom. Na otázku, aby objasnila svoju definíciu slova „zdieľali“, Abedinová kvalifikovala svoju odpoveď tým, že „praktizovali“ neslušné a lascívne správanie na maloletých, ktoré Clintonová doviezla do Spojených štátov.

„Americké deti?“ pýta sa zástupca admirála Hannink.

[wp_ad_camp_3]

 

„Áno, ale nie primárne. Je príliš ľahké ich vystopovať. Najčastejšie z chudobných krajín,“ odpovedala Abedinová.

„Povedali by ste tomuto tribunálu, ako ste prišli k týmto ďeťom?“ Zástupca adm. Hannink sa pýtal.

„Hillary použila svoje vládne poverovacie listiny. Ako štátna tajomníčka, bývalá štátna tajomníčka a bývalá prvá dáma mala voľnú ruku. Bolo pre ňu ľahké priviesť osirelé deti z miest, ako je napríklad Sýria, Afganistan alebo Irak. Nikto sa nepýtal. Nikto ich nehľadá,“ odpovedala Abedinová nahlas.

Na otázku, či chce svoje hrdinské činy kvalifikovať, odpovedala Abedinová, že nemôže spočítať počet neplnoletých chlapcov a dievčat, ktoré Clintonová priviedla do Spojených štátov pod zámienkou poskytnutia plnohodnotného života, ale povedala tribunálu, že ich bolo „veľa“, z ktorých väčšina bola neskôr „predaná alebo darovaná“ vplyvným členom Clintonovej – cabal.

„Kto sú tí ľudia?“ pýta sa zástupca Adm. Hannink.

„Nikdy sme to presne nevedeli. Nie je to tak, že by ich Hillary sama predávala. Mala niekoho, koho tým poverila a ja neviem meno tej osoby,“ odpovedala Abedinová.

„A napriek tomu stále odmieta hovoriť,“ poznamenal viceadmirál Hannink.

Spýtal sa tribunálu, či počuli dosť, že armáda predložila zdrvujúce dôkazy o Clintonových zverstvách proti Spojeným štátom a ľudstvu. Na rozdiel od bežného trestného procesu pripomenul komisii, že na odsúdenie Clintonovej v súvislosti so žiadnym z obvinení nebol potrebný jednoznačný verdikt. Povedal, že väčšinové hlasovanie by uspokojilo spravodlivosť.

Tribunál dospel k rozsudku o vine po tom, ako rozhodol len po piatich minútach porady. Uznali Clintonovú vinnou zo všetkých obvinení, ktoré armáda vzniesla – vraždy Setha Richa, Vinca Fostera a sudcu Najvyššieho súdu Antonina Scaliu; obchodovanie s neplnoletými deťmi z Haiti a iných krajín tretieho sveta a ich zneužívanie; sprisahania s cieľom zavraždiť prezidentského kandidáta.

Počas celého tribunálu, Clintonová pri čítaní verdiktu mlčala a dôstojníci jej odporučili, aby za svoje zločiny dostala trest smrti. Viceadmirál Hannink sa Clintonovej spýtal, či uprednostňuje spôsob, akým armáda vykonáva svoj trest, ale napriek tomu odmietla prehovoriť.

„Odmietli ste radu. Odmietla ste sa brániť. Tento tribunál preto rozhodol, že obžalovaná, zadržaná Hillary Rodham Clintonová, bude popravená obesením,“ povedal na rovinu viceadmirál Hannink. „Rozsudok bude vykonaný 26. apríla.

Huma Abedinová bude čeliť vlastnému vojenskému tribunálu, v termíne, o ktorom sa ešte nerozhodlo, ako sme sa z RRN dozvedeli.

Přeložila zuzka | Zdroj: Real Raw News

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.