Hledejte na tadesco.org

Archiv

Nejnovější zprávy

 • Mariňáci vytlačují FEMA z ostrova Maui
  Mariňáci vytlačují FEMA z ostrova Maui

  Mariňáci vytlačují FEMA z ostrova Maui

 • Európa utrpela vo vojne s Ruskom drvivú porážku
  Európa utrpela vo vojne s Ruskom drvivú porážku

  Európa utrpela vo vojne s Ruskom drvivú porážku

 • Generál Milley pláče; a že prý stále pracuje pro prezidenta Trumpa
  Generál Milley pláče; a že prý stále pracuje pro prezidenta Trumpa

  Generál Milley pláče; a že prý stále pracuje pro prezidenta Trumpa

 • „Královna mRNA vakcín“ oběšena v GITMO
  „Královna mRNA vakcín“ oběšena v GITMO

  „Královna mRNA vakcín“ oběšena v GITMO

Související zprávy

 • Mimořádná zpráva od Benjamina Fulforda
  Mimořádná zpráva od Benjamina Fulforda

  Mimořádná zpráva od Benjamina Fulforda

 • Korporace THE USA získává čas vydíráním Thajska a podvodem čínské královské rodiny
  Korporace THE USA získává čas vydíráním Thajska a podvodem čínské královské rodiny

  Korporace THE USA získává čas vydíráním Thajska a podvodem čínské královské rodiny

 • Proč musí USA vyhlásit bankrot podle kapitoly 11
  Proč musí USA vyhlásit bankrot podle kapitoly 11

  Proč musí USA vyhlásit bankrot podle kapitoly 11

 • Státy G7 se navzdory chvástání snaží kapitulovat
  Státy G7 se navzdory chvástání snaží kapitulovat

  Státy G7 se navzdory chvástání snaží kapitulovat

Historický posun, zednářská lóže P2 – uctívači Černého Slunce – žádá o mír. Se smrtí führera Bushe st. padla další ochrana chazarské mafie

Týdenní komentář Benjamina Fulforda – mluvčího Společnosti Bílého Draka

ze dne 03.12.2018

Jak budou historici v budoucnu asi nahlížet na tuto obrovskou zlomovou událost, zednářská lóže P2 – uctívači Černého Slunce a tvůrci fašismu, tak i komunismu – žádají za mír, říkají zdroje Společnosti Bílého Draka. To, co přichází s odstraněním rodiny Rothschildů z pozice kontroly centrálních bank, znamená, že svět se chystá vstoupit do nezmapovaných historických vod.

Zednářská lóže P2 navrhuje, aby svět „byl veden triumvirátem synů Černého Slunce, synů Velkého Hora a synů Draka,“ podle návrhu Vincenza Mazzary, rytíře Německých rytířů a nejvyššího člena lóže P2, se kterým kontaktoval SBD.

 

[wp_ad_camp_2]

 

 

„Synové Černého Slunce“ označující se jako lóže P2, dávají příkazy papeži a 1,5 milionu tzv. katolíků. „Synové velkého Hora“ odkazují na oko v horní části pyramidy na americké jedno dolarové bankovce, pravděpodobně odkazující na nečleny lóže P2, to znamená na členy skotského ritu a zednářské velkolóže Grand Orient, kteří ovládají většinu anglicky a francouzsky hovořícího světa. „Synové draka“ zase odkazují na Asijské tajné společnosti, které ovládají většinu východní Asie.

V tomto okamžiku je většina čtenářů pravděpodobně a správně znechucena myšlenkou, že tři tajné společnosti se spolčují, aby nadále tajně vládly. SBD samozřejmě chce, aby bylo vše transparentní a s plnou účastí veřejnosti. Nicméně lóže P2 je mocná. Předem řekli, že se chystají vyhodit papeže „Maledikta“ (Benedikt XVI.) a učinili tak. P2 se také pochlubila SBD, že jsou zodpovědní za útok na Fukushimu 11. března 2011 prostřednictvím tsunami. Takže skutečnost, že nyní žádají o mír, znamená, že vědí, že síť kolem nich se stahuje.

 

[wp_ad_camp_2]

 

 

Tento krok je také důsledně spojen s oznámením, že vůdce nacistické čtvrté říše Führer George H. W. Scherff (Bush) je mrtvý. Jak uvedly zdroje Pentagonu, „zatímco skupina G20 připravovala svět na globální měnový reset (GCR), 41. prezident Bush Sr. zemřel 30.11., protože 30+11 = 41.“ Ve skutečnosti však zemřel již v červnu, ale oznámení bylo odloženo, dokud nebudou provedeny všechny přípravy na zatčení výše postavených nacistů chazarské mafie, jako jsou Hillary Clintonová a Barack Obama.

To je důvod, proč prezident Donald Trump 27. listopadu svém twittrovém účtu uveřejnil tento obrázek s nápisem: „Teď, když je zasahování Ruska dokázanou lží, kdy začnou trestní řízení za vlastizradu?“

Odpověď na tuto otázku, podle zdrojů Pentagonu, je taková, že „hromadné zatýkání může nastat po pohřbu Bushe, protože věznice na Guantanamu má nadstav personálu, a Trump může zahájit vojenské tribunály předtím, než bude ustanoven nový Kongres 3. ledna 2019.“

 

[wp_ad_camp_2]

 

 

Oficiální oznámení smrti Bush Sr. je důležité, protože na rozdíl od ostatních členů jeho skupiny, jako je Hillary Clintonová nebo Bush Jr., měl Bush Sr. hodně vlivu a úcty na vrcholných místech amerického vojensko-průmyslového komplexu. S jeho odchodem ztratili poslední ochranu.

Čtenáři si mohou sami zjistit o jeho angažovanosti ve věcech, jako je atentát na Kennedyho, a já zde zmíním jen pár informací, které mám z vlastního zdroje o tomto muži.

První je z MI6, že když odjel rybařit do státu Maine (severovýchod USA) v červenci 2007 s ruským prezidentem Vladimírem Putinem, Bush navrhl, aby zahájili novou studenou válku, kdy Rusko bude předstírat, že je čínským spojencem. S využitím této studené války jako maskování by země G7, Rusko a Japonsko zvýšily své vojenské rozpočty, a pak by zaútočili na Čínu a rozdělili ji na šest zemí. Samozřejmě, až do nedávné doby, to bylo ten spiknutí, následováno vehementní falešnou protiruskou hysterii v korporátních médiích.

Dále, v roce 2009 mi člen zednářské lóže P2 řekl, že Bush byl vůdcem frakce, která chtěla zabít 90% lidstva (tzv. zbytečných jedlíků), zbytek zotročit a vytvořit nacistický „ekologický ráj.“

 

[wp_ad_camp_2]

 

 

Mé zdroje tajných souborů (X-files) mi sdělily, že Bush, který zemřel, byl ve skutečnosti „Clone Number 34“ (klon číslo 34). Jako důkaz poskytl odkaz na „video, které ukazuje, jak se starý muž Bush udusí, když údajně jedl sushi a prý zemřel. Jeho manželka Barbara ho „dodělala“ otráveným hadříkem. To bylo 8. ledna 1992. Byl rychle nahrazen novým klonem, který již čekal v zadní místnosti. Bylo to vše připraveno předem.“

A poslední komentář k této věci, když se tento dopisovatel obrátil na Bushe Sr. s žádostí o rozhovor, bylo mu řečeno, že bývalý prezident je už v důchodu a rozhovory nedělá, ale že „věděl a podporoval“ to, o co jsem se snažil. Jinými slovy, zdá se, že změnil názor o genocidě a souhlasil s alternativním plánem na obrovskou kampaň k nápravě planety.

To nás přivádí zpět k mírovým požadavkům lóže P2. P2 nyní říká, že jejich navrhovaný triumvirát „nás povede do nové éry s novým Jaltem.“ Jalta, jak si možná vzpomínáte, byla konference v roce 1945 mezi Churchillem, Rooseveltem a Stalinem, která rozhodla o uspořádání poválečného světa.

Nová Jalta, podle lóže P2, je dohodou o financování projektu v hodnotě několika set biliónů dolarů na „vybudování obrovské kosmické lodi, která nás dopraví na jiné planety jako součást projektu, který již byl vyvinut NASA.“ Zdroje z tajné služby amerického ministerstva obrany nám předtím řekly, že zkratka NASA znamená „Ne-Kosmická agentura“ (pozn.př.: Anglický výraz Not A Space Agency), takže tato tvrzení je třeba vzít s velkou rezervou.

Další věc, kterou nám řekl zdroj z lóže P2, byla, že „světový finanční systém dokázal vytvořit finanční dluhy ve výši 1,4 trilionu dolarů oproti světovému HDP, které je nižší než 100 bilionů dolarů. Toto je tak monstrózní, že to nemůže ovládat žádný algoritmus žádné centrální banky. Moc dobře to vědí – jak americký FED, tak i Evropská centrální banka, ale i Číňané. Je to důsledek zničující finanční války mezi Asií a Západem, což vede k neustálému vytváření nových peněz způsobem, který vede pouze k explodování finančního systému.“

Jako nabídku míru nabízí lóže P2 tento dluhopis, který je podložen 46 000 tunami zlata.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Navzdory této mírové nabídce je faktem, že lóže P2 a její členové jsou velmi nekompetentní k vládnutí na této planetě a řídili lidskou bídu, nekonečné války a ničení velkého kusu přírody. Proto je třeba, abychom nabídku jejich „triumvirátu“ nepřijali, a bojovali, dokud nedojde k absolutní a bezpodmínečné kapitulaci.

Chazarská mafie se opět pokusila minulý týden zahájit třetí světovou válku. „Izraelský útok pod falešnou vlajkou proti americkému námořnictvu, ze kterého měl být obviněn Írán, byl zastaven,“ říkají zdroje Pentagonu. To pravděpodobně má něco společného se zprávou, že více-admirál Scott Stearney, který dohlížel na americké námořní síly na Blízkém východě, byl nalezen v sobotu mrtvý a mělo to vypadat jako sebevražda.

Tento incident, ve spojitosti s laserovým ukazatelem „Mossadu,“ který namířili minulý týden na Trumpa, znamená, že „Trump může nyní být připraven odtajnit nejen dokumenty FISA, ale také spisy o J.F. Kennedym a o 11. září, k ukončení Izraele a Bushovy kabaly,“ říkají zdroje.

Změna režimu se očekává jak v Izraeli, tak v jemu poslušném státě Saudská Arábie, protože vlastenci v obou zemích hledají pomoc ve světě, aby odstranili Benjamina Netanjahua a jeho mazlíčka, tzv. Mohammed bin Salmana. Znamením toho bylo, když se Trump odmítl setkat se Salmanem na právě skončeném summitu zemí G20. Také izraelská policie doporučila obvinit Netanjahua z několika zločinů a jeho pád je jen otázkou času.

 

[wp_ad_camp_2]

 

 

Podle zdrojů Pentagonu se Mezinárodní trestní tribunál (ICC) připojuje k argentinským prokurátorům, protože „se zabývají obviněními z válečných zločinů proti Salmanovi, EU a OSN, což může znamenat obvinění také Izraele, poněvadž odstřeloval Jemen jadernými zbraněmi.“

Dalším chazarským mafiánem, který bude odstraněn, je francouzský prezident – otrok Rothschilda – Emmanuel Macron. Masové demonstrace ve Francii proti Macronovi se nadále stupňují, přičemž 84 % veřejnosti podporuje tyto demonstrace. Zločinci Macronova režimu používají agenty provokatéry k vytváření násilných incidentů jako záminku k prohlášení stanného práva. Francouzští protestující však zveřejnili videa, která dokazují, že násilní protestující skutečně pracují pro policii.

„Když Macron vyhlásí stanné právo, francouzská armáda se může postavit vedle žlutých vest (demonstrantů), aby tuto loutku Rothschilda odstranila,“ říkají zdroje Pentagonu. Francouzské opoziční zdroje zase říkají, že Macron najal více než 10 000 zahraničních žoldnéřů, aby jej ochránili, a že francouzská armáda použije tuto zahraniční invazi jako záminku k tomu, aby se proti němu postavila.

Další kriminální loutka Rothschilda, která bude brzy odstraněna, je japonský ministr financí Taro Aso, říká zdroj z japonského pravicového křídla. Aso rozzlobil pravicové křídlo, když prodal všechny japonské vodní zdroje, aby prospěl svému zeti Alexandru de Rothschildovi. „Asoova smrt již byla nařízena, a pokud už není mrtvý, brzy bude,“ řekl zdroj blízký císařské rodině.

 

[wp_ad_camp_2]

 

 

Zatčení šéfa automobilky Nissan, Carlose Ghosny, je součástí kampaně k odstranění francouzského Rothschildova vlivu v této zemi, říkají zdroje. Trump řekl japonskému premiérovi Shinzo Abemu na setkání zemí skupiny G20, že „upřednostňuje silné Japonsko při rebalancování aliance Nissan-Renault,“ říkají zdroje Pentagonu. „Vzhledem k tomu, že japonský HDP je téměř dvojnásobný než v případě Francie, a protože tržní kapitalizace společnosti Nissan je téměř dvojnásobná, než cena Renaultu, bude Francie nucena prodat nebo snížit svůj podíl,“ dodávají zdroje.

Na konec zmíníme, že se udál nějaký druh esoterické bitvy v kalifornském stylu v Austsrálii, v níž se asi použily energetické zbraně. Australská agentka nám poslala následující fotografie toho, co se zdá být masivním útokem energetických zbraní (DEW = Directed Energy Weapons), který začíná požáry v Queenslandu.

 

 

Začíná to být horké a můžeme očekávat mnohem víc, protože bitva o osvobození lidstva z Babylonského dluhového otroctví tvrdě pokračuje k vítězství a ke svobodě. Očekávejme zlatý nový věk.

překlad tereza | zdroj: benjaminfulford.net

 

[wp_ad_camp_2]

 

 

Líbil se vám článek? Pošlete ho dál
9 Komentáře
Řadit dle: nejnovější
Řadit dle: nejstarší Řadit dle: počtu reakci
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře