„Mysli na jaro!“ bylo řečeno!

Kalendář se mírně zpozdil, ale na konci března by se měli věci rychle měnit, protože 1. dubna musí začít nový finanční systém. Rozsáhlé tunelové systémy deep state cabal po celém světě, včetně velkých experimentálních zařízení pro kontrolu mysli a mučení dětí pohřbených tři kilometry pod Capitolem, byly stále čištěny jednotkami amerických speciálních operací. Byly nalezeny miliony zmrzačených mrtvol a přeživší mučené děti jsou stále zachraňovány a ošetřovány na lékařských postelích (Med Beds), které budou brzy k dispozici všem do konce roku. Speciální síly, které zasahují do těchto temných cabal instalací, musí čelit silnému ozbrojenému odporu, často ze strany CIA, a bohužel kvůli našemu osvobození zemřelo více než 200 bojovníků světla. Mnoho dalších je traumatizováno objevy masových hrobů zanechaných „elitami“ hlubokého státu a musí být o ně postaráno také novými lékařskými postelemi.

Obama a jeho trans-manželka Michæl pořádali téměř každou noc mnoho večírků „Hot Dog“ se znásilňováním a dětskými oběťmi ve speciálních místnostech pod Bílým Domem podle e-mailů nalezených v počítači Johna Podesty! Prezident Donald Trump se o těchto zařízeních dozvěděl až na konci svého funkčního období, pravděpodobně prostřednictvím výslechu Epsteina, který byl držen v samovazbě, aby ho ochránili před cabal zabijáky. Odhalil mnoho zařízení, jako jsou ta velmi důležitá ve Washingtonu, kde žije elita, výměnou za zachráněný život!

[wp_ad_camp_2]

Ode dne před takzvanou „Bidenovou inaugurací“ 20. ledna až dodnes jsou budovy Bílého domu, Kapitolu a Nejvyššího soudu obklopeny plotem z ostnatého drátu, o rozloze shora 8 mil, střeženým zevnitř 30 000 vojáky národní gardy.  Tyto jednotky zůstanou ve Washingtonu nejméně do 23. května 2021. Proč? Budovy Bílého Domu, Kongresu a Ústavního soudu byly prázdné a zůstaly jen spolehlivé složky CIA a FBI. Po dobu několika dnů, od 3:00 do 6:00 hodin, byli viděni právníci, vězni a děti jak odcházejí a vcházejí do neobydleného Bílého Domu, přepravovaní v autobusech s temnými okny.

DSC používal nejméně tři falešné Bílé Domy nebo divadelní soubory, které manipulovaly veřejné mínění o tom, kdo nebo co vlastně řídí zemi.  Jeden byl v Castle Rock Studio v Culver City v Kalifornii, kde byla Bidenova nominace představena dva týdny před dnem nominace, 20. ledna 2021. Předpokládalo se, že další je blízko, v ústředí CIA nebo pod ním, v Langley ve Virginii, a v posledním stále probíhalo malování v Tyler Perry Studiu v Atlantě ve státě Georgia.

Po sedmi týdnech vyšetřování armáda rozhodla, že Donald Trump vyhrál prezidentské volby v roce 2020. Vojenští vůdci řekli „NE“ organizaci nových voleb. Existovala spousta důkazů, že Trump vyhrál volby v listopadu 2020 o více než 80% nezfalšovaných hlasů. Mezi tyto důkazy patřilo oficiální vojenské volební počítání volebních lístků s vodoznakem, konfiskace hlasovacích strojů Dominion ve vlastnictví Čínské komunistické strany a programování CIA, které v klíčových státech změnilo hlasy z Trumpa na Bidenam, stovky čestných prohlášení svědků, potvrzený organizovaný podvod plus spiknutí ve volbách v roce 2020 na mezinárodní úrovni demokratických a komunistických stran různých zemí. Na konci března armáda odhalí pravdu a odstraní podvodný Deep State s Bidenem. Od 1. dubna 2021 by se měl prezident Trump vrátit jako náš jediný legitimně zvolený prezident.

A ještě jednou si pamatujte brilantní preventivní / ofenzivní manévr, který náš prezident učinil, když 12. září 2018 podepsal exekutivní příkaz a zákon o mimořádných událostech. Jakýkoli cizí nebo domácí zásah do našich národního voleb má vážné důsledky! Samozřejmě, přičemž hlavní je velezrada, stejně jako zabavení / konfiskace majetku, včetně těch, kteří záměrně pomáhají při provádění a šíření podvodné propagandy provádějící takové zrádné činnosti! Trumpova karta! Šach mat! Trumpova karta je velice blízko k vynesení.

[wp_ad_camp_2]

Podle oddílu 3, 14. dodatku ústavy Spojených států: „Nikdo nesmí být senátorem nebo zástupcem v Kongresu ani voličem prezidenta a viceprezidenta, ani nesmí zastávat žádný úřad, civilní či vojenský, ve Spojených státech, nebo v rámci státu, který poté, co v minulosti složil přísahu, jako člen Kongresu nebo jako úředník Spojených států nebo jako člen státního zákonodárného sboru nebo jako výkonný nebo soudní úředník státu, který podporuje Ústavu Spojených států, se účastnil povstání nebo vzpoury proti ní, nebo pomáhal jeho nepřátelům.“ Volební podvod by byl za normálních okolností závažným zločinem, ale v aktivním válečném stavu je považován za zradu. Byli jsme ve válce od roku 2001. Pelosi a všichni ostatní členové Kongresu již nejsou členy Kongresu, ztratili svá práva a funkce spácháním zrady. Už nejsou legitimními členy Kongresu (a to nevylučuje ani soudce Nejvyššího soudu, kteří se podílejí na této zradě proti našemu národu!!!), a to díky části 3. 14 dodatku.

Nyní jsou považováni za nepřátele republiky, kteří pomohli cizí moci ukrást volby.

Když jste se dopustili zrady, jste zbaveni práv amerického občana. Nemáte žádná práva. Vojenské právo versus občanské právo? Veškeré důkazy jsou u vojenského soudu přípustné, takže Pelosiho ukradený notebook spolu s dalšími 11 ukradenými notebooky lze použít při jejím vojenském tribunálu se vším, co Pelosi udělala, aby ji a ostatní dali skutečně pod zámek.

Historie ukáže, že Donald Trump vyzkoušel všechny právní cesty k vyřešení této krize proti naší ústavě. Ukáže, že všichni ostatní nedokázali vyřešit tento čin zrady. Pokusil se to vyřešit pokojně. Jedinou možností, kterou spustil, bylo použití armády, ale bude to legální použití armády, protože tito lidé porušili přísahu a dopustili se zrady a povstání.

Prezident Donald J. Trump je právně zavázán jednat na základě své vlastní ústavní přísahy k ochraně naší republiky před zahraničními a domácími nepřáteli. Zločiny, týkající se jejich obviněních budou: zrada, pobuřování a zločiny proti lidskosti.

Až celý svět zjistí, že spustili virus, aby ukradli volby, začne Velké probuzení.
Zpečetili své osudy! Justice, Senát a Kongres byly ve volbách v roce 2020 kompromitovány. Většina představitelů byla proškolena na agenty deep state. Bílé klobouky již nyní ovládají média. Jedná se o celosvětovou spolupráci zemí, jak se zbavit deep state cabal.

Přeložil milan | Zdroj: 54

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.