Hledejte na tadesco.org

Archiv

Nejnovější zprávy

 • Prezident USA, papež, anglický král a japonský císař jsou na odpis
  Prezident USA, papež, anglický král a japonský císař jsou na odpis

  Prezident USA, papež, anglický král a japonský císař jsou na odpis

 • Prezident Putin ve středu navštíví Saúdskou Arábii a Spojené Arabské Emiráty
  Prezident Putin ve středu navštíví Saúdskou Arábii a Spojené Arabské Emiráty

  Prezident Putin ve středu navštíví Saúdskou Arábii a Spojené Arabské Emiráty

 • Finské firmy jsou podezřelé z pašování dronů do Ruska
  Finské firmy jsou podezřelé z pašování dronů do Ruska

  Finské firmy jsou podezřelé z pašování dronů do Ruska

 • Zemětřesení o síle 5,7 stupně otřáslo hlavním městem Filipín
  Zemětřesení o síle 5,7 stupně otřáslo hlavním městem Filipín

  Zemětřesení o síle 5,7 stupně otřáslo hlavním městem Filipín

 • Niger ukončuje bezpečnostní a obranné partnerství s EU
  Niger ukončuje bezpečnostní a obranné partnerství s EU

  Niger ukončuje bezpečnostní a obranné partnerství s EU

Související zprávy

 • Mimořádná zpráva od Benjamina Fulforda
  Mimořádná zpráva od Benjamina Fulforda

  Mimořádná zpráva od Benjamina Fulforda

 • Korporace THE USA získává čas vydíráním Thajska a podvodem čínské královské rodiny
  Korporace THE USA získává čas vydíráním Thajska a podvodem čínské královské rodiny

  Korporace THE USA získává čas vydíráním Thajska a podvodem čínské královské rodiny

 • Proč musí USA vyhlásit bankrot podle kapitoly 11
  Proč musí USA vyhlásit bankrot podle kapitoly 11

  Proč musí USA vyhlásit bankrot podle kapitoly 11

 • Státy G7 se navzdory chvástání snaží kapitulovat
  Státy G7 se navzdory chvástání snaží kapitulovat

  Státy G7 se navzdory chvástání snaží kapitulovat

Hranice Východ-Západ jsou vytyčené. V Davosu se uskutečnily další kroky ke spuštění globálního finančního resetu

Týdenní komentář Benjamina Fulforda – mluvčího Společnosti Bílého Draka

29/01/2018

Vypadá to spíše tak, že v nadcházejících měsících a letech, na základě toho, co se děje po celém světě, spatříme světovou vládu spíše než světovou válku.

Za prvé, rok po světovém fóru v Davosu, kde byl čínský prezident Xi Jinping oslavovován jako hvězda, se letos západní vůdci shromáždili v Davosu okolo amerického prezidenta Donalda Trumpa jako hlavní atrakce. Zajímavé je, že letošní téma v Davosu, nazvané „Vytvoření společné budoucnosti v roztříštěném světě,“ je velmi podobné čínskému tématu „Budování společnosti se společnou budoucností pro lidstvo.“

[wp_ad_camp_2]

Samozřejmě, Číňané a Američané se přou, kdo dá podobu této „sdílené budoucnosti.“

Pentagonské zdroje tento týden chrlí zprávy o Trumpovi v Davosu výkonu a poznamenali: „Trump v Davosu šokoval s tím, že globalističtí výkonní prezidenti mnohonárodnostní Evropské unie slibovali, že investují a vytvoří pracovní místa v Americe.“ Dodaly: „S poraženou kabalou, která už není schopná uskutečňovat další akce pod falešnou vlajkou nebo vyvolat 3. světovou válku, Davos zavedl Trumpův světový řád a pravděpodobně by mohl zahájit globální měnový reset.“

Ještě mnohem znepokojivější je však odhad zdroje z Pentagonu, že „podmořská základna kabaly mimo Aljašku mohla být zničena atomovou bombou, poněvadž vojenské síly stojí za Trumpem, který byl povýšen z POTUS (President Of The U.S.) na GEOTUS (God Emperor Of The U.S.).

Číňané prostřednictvím své oficiální tiskové agentury Xinhua prohlásili: „Spojené státy jsou jako boxer, který slibuje dodržování pravidel, když v boji vyhrává, ale požaduje změnu pravidel, když prohrává.“

Americká vojenská vláda pod Trumpem si mohla minulý týden koupit čas tím, že pohrozila „okamžitým zatčením“ politiků Demokratické strany, kteří „se postarali zastaveni ukončení chodu vlády USA, za necelých 72 hodin,“ sdělil zdroj Pentagonu. Potopení íránského ropného tankeru u pobřeží Šanghaje také odložilo spuštění zlatem podloženého petro-juanu jako náhradu za americký petro-dolar. Přesto ale, vzhledem k tomu, že současný americký režim stále bankrotuje, koupil si čas pouze do 8. února.

[wp_ad_camp_2]

Je zřejmé, že Spojené státy, nejzadluženější země ve dějinách lidstva, jsou neudržitelné a potřebují úplné restartování současného světového systému, aby přežily. Číňané zase jsou největšími příjemci ze současného systému a chtěli by, aby se i nadále vyvíjel v jejich prospěch, jak to dělají už léta.

Co dělat s touto situací bude tématem rozhovorů na vysoké úrovni, které se uskuteční v Asii tento týden 31. ledna, v den modro krvavého super Měsíce, mezi zástupci Společnosti Bílého Draka a zástupci třinácti pokrevních linií, kteří kontrolují stávající systém.

SBD bude požadovať skutočné jubileum, alebo jednorazové odpísanie všetkých dlhov na svete, verejných aj súkromných, ako prvý krok, ako uvádza člen SBD, ktorý sa zúčastní rozhovorov. V rozhovoroch sa bude diskutovať aj o tom, ako harmonizovať biliónovú čínsku infraštruktúrnu iniciatívu Nová hodvábna cesta [One Belt, One Road (OBOR)] so západným vojensko-priemyselným komplexom. Skutočnosť, že Číňania už platia americkým vojenským dodávateľom, s cieľom zaistiť bezpečnosť projektu OBOR, ukazuje, že v reálnom svete existuje medzi dvoma veľkými mocenskými centrami viac harmónie, ako konfliktu. Skutočnosť, že americká armáda pozvala Číňanov, aby sa tento rok zúčastnili námorného cvičenia RIMPAC na Havaji, ukazuje, že na pracovnej úrovni sú vzťahy s Číňanmi už dobré. Celkovo bude SBD podporovať stratégiu „šírte lásku, nie vojnu“ (odkaz).

[wp_ad_camp_2]

V každom prípade starý svetový poriadok, ako ho zastupuje slobodomurárska lóža P2 Ordo ab Chao [poriadok z chaosu] a jej vatikánska pobočka, nedodržal svoj sľub, že rok 2016 bude jubilejným rokom, ako to diktuje jeho kalendár. Namiesto toho došlo k bezprecedentnej lúpeži peňazí zo strany západných superboháčov (odkaz). Výsledkom bola nebezpečná destabilizácia západnej civilizácie. Jednoznačne musia ísť stranou.

Biele klobúky v armáde Spojených štátov tiež prispievajú k tomu, aby bol umožnený tento vývoj, a poznamenávajú: „Búrka zasiahla krajinu, 90 000 pedofilov, ktorí boli pozatýkaní na celom svete, 45 000 zahájených zatykačov, a počet zapečatených žalôb dosiahol 14 000.“

Okrem toho, Trump donútil MI6 a GCHQ (Government Communications Headquarters, britská tajná služba), aby vydali usvedčujúce informácie o Barackovi Obamovi, Hillary Clintonovej a kabale, pred jeho stretnutím s [premiérkou Spojeného kráľovstva Theresou] Mayovou v Davose“, hovoria zdroje Pentagonu.

[wp_ad_camp_2]

Kráľovská kanadská jazdecká polícia je tiež na stope Clintonovej mafie, keďže smrť kanadského farmaceutického miliardára Barryho Shermana a jeho manželky Honey teraz oficiálne uznala za vraždu. Zabavila počítače a bude sledovať stopu peňazí na nájdenie podozrivých (odkaz).

Naše zdroje v CIA tvrdia, že stopa takmer určite povedie k nadácii Clintonovej a Haiti, kde boli Shermanove lacné generické drogy predané Medzinárodnému červenému krížu za vysoké ceny, na vytvorenie čiernych prostriedkov na rôzne operácie.

Bolo nám poslané video hotovosti Červeného kríža na Haiti, ako dôkaz. Video bolo odoslané s nasledujúcou pripomienkou: „Všimnite si, že vo videu neboli zobrazené žiadne osoby, čo pre mňa znamená, že to bolo zaznamenané niekým, kto vie oveľa viac ako to, čo je povedané – teda nič. Niekto/vláda sa chystá získať veľmi veľkú finančnú injekciu. V tomto prípade ide o potenciálne miliardy dolárov“. Zdroj dodal „To sú celkom určite peniaze mimo účtovníctva. Obaja vieme, že Medzinárodný výbor Červeného kríža so sídlom v Ženeve vo Švajčiarsku bol vždy fasádou chazarskej mafie. Dokonalý spôsob, ako presúvať neevidovanú hotovosť [off-ledger cash] po celom svete – samozrejme, z neutrálneho Švajčiarska (súčasného úkrytu Rothschildov a ich vrcholových agentov)“ (video).

[wp_ad_camp_2]

Ako sme už spomenuli, stopa zemetrasenia na Haiti a jeho následkov povedie k Fukušime a slobodomurárskej lóži P2, rovnako ako k Rothschildovcom vo Švajčiarsku.

Kabala čelí ťažkým útokom aj pre svoj nedávny pokus o vraždu Trumpa v Las Vegas. Najnovšou obeťou je kasínový magnát Steve Wynn (alias Weinberg), ktorý bol donútený odstúpiť z funkcie predsedu finančného výboru republikánskeho národného výboru. Oficiálne odstúpil z toho dôvodu, že bol odhalený ako „sériový sexuálny predátor a môže stratiť svoju licenciu na prevádzkovanie hazardných hier a byť vyhodený zo svojej verejne kótovanej spoločnosti Wynn Resorts a zo svojho vlastného výboru, rovnako ako jeho židovský kamoš Harvey Weinstein“, uviedli zdroje Pentagónu.

Americká vojenská spravodajská služba dostala stopu, ktorú bude sledovať, ktorá spojí Wynna s Macauskou fasádou holandskej pobočky rodiny Rothschild Saxe Gotha. To zase povedie k zhodeným letom Malajských aerolínií 370/17 a prebiehajúcej hysterickej protiruskej kampani v západných korporačných médiách, hovoria zdroje SBD (odkaz).

Kabala si rovnako uvedomuje, že jej systém ničím nekrytých [fiat] peňazí smeruje k zrúteniu, preto došlo k niekoľkým podvodom, týkajúcich sa – ako zvyčajne – zlata. Zdroj blízky istej ázijskej kráľovskej rodine uviedol, že japonská vláda hľadá banskú spoločnosť na vyzdvihnutie rodinného zlata, ktoré je uložené pod parkoviskom istého chrámu v prefektúre Nagano v Japonsku.

Došlo aj k mnohým intrigám v súvislosti s gigantickými zásobami zlata v Bougainville, s francúzskymi Rothschildovci, Rusmi a americkou armádou, ktorí všetci usilujú o získanie vplyvu na toto geopoliticky významné zlato. SBD sa domnieva, že zlato by sa malo využiť v prospech ľudí z Bougainville, ako aj najchudobnejších ľudí na zvyšku planéty.

Posledná poznámka: minulý týždeň sa v korporačných médiách objavilo množstvo článkov, ktoré tvrdia, že informujú o G. Sorosovi. Články tvrdili, že vraj rečnil v Davose, takže opakujem ešte raz: ak by prehovoril na verejnom fóre v Davose, ako to tvrdia, desiatky spravodajských výstupov by to podložilo nezávislými dôkazmi. To sa však nestalo a naše zdroje naďalej tvrdia, že George Soros už nie je aktívny a pravdepodobne už nie je na tejto planéte.

[wp_ad_camp_2]

Súčasná videotechnológia už umožňuje dezinformačným agentom a rozličným spravodajským agentúram, aby zverejňovali falošné videá, ktoré majú ukazovať, ako rečnia ľudia ako Hillary Clintonová, Stephen Hawking atď. Ak chcete vidieť, do akej miery táto technológia pokročila, pozrite si niekoľko prvých sekúnd alebo minút klipu uvedeného nižšie (klip).

V istom zmysle môžu mať gnostickí ilumináti pravdu keď hovoria, že skutočným nepriateľom je umelá inteligencia. V súčasnosti väčšina informácií, ktoré dostávame, rovnako ako aj náš finančný systém, sú založené na počítačových sieťach, ktoré preukázali viaceré znaky autonómnej inteligencie. Preto je pre nás analógových ľudí, ktorí žijeme v pôvodnom výtvore, veľmi dôležité, aby sme najväčšiu časť svojej dôvery venovali veciam, ktoré skutočne zažívame z prvej ruky.

Zdroj: 1 , 2

[wp_ad_camp_2]

Líbil se vám článek? Pošlete ho dál
10 Komentáře
Řadit dle: nejnovější
Řadit dle: nejstarší Řadit dle: počtu reakci
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře