Týdenní komentář Benjamina Fulforda – mluvčího Společnosti Bílého Draka

15/05/2017

Mírová dohoda se Severní Koreou, mírová dohoda s Ukrajinou, a rezoluce týkající se problémů na Středním východě, včetně izraelsko-palestinské otázky, o tom všem se bude jednat za zavřenými dveřmi, shodně informují četné zdroje. Proto americký prezident Donald Trump ve dnech od 24. května navštíví Izrael, Saúdskou Arábii a potom Řím, uvádějí zdroje. Samotný Trump pro Fox TV prohlásil, že po tomto setkání pojede na „velkou konferenci našich zemí, která pomůže světu.“

(Výrok zazní v čase 25:10 vide na následujícím odkazu)

https://www.youtube.com/watch?v=k_Ysra3NBIA

Podrobnosti této mírové dohody se Severní Koreou bude třeba ještě projednat, pozorovatelé rozhovorů však tvrdí, že Severní Koreji byla nabídnuta garance suverenity a bezpečnosti výměnou za to, že se veřejně vzdá svého programu vývoje jaderných zbraní. Bude to samozřejmě pouze gesto, aby si zachovala tvář, avšak potají bude Severní Koreji dovoleno ponechat si své jaderné odrazení, uvádějí zdroje.

Nadcházející mírová dohoda se Severní Koreou je v rozhodující míře zdůvodněna gigantickou infrastrukturní iniciativou Číny a Nové hedvábné cesty, protože mírová dohoda dovolí korejskému poloostrovu stavbu tunelu, který spojí Japonsko s euroasijskou pevninou. Japonské vládní zdroje přiznávají, že stavba tohoto tunelu se již začala.

Přítomnost vyslanců ze Spojených států, z Jižní Koreje, Japonska, Německa, ze Spojeného království a z Francie na shromáždění OBOR [One Belt, One Road] v Číně tento víkend ukazuje, že odpor proti tomuto projektu ze strany Západu skončil. Skutečnost, že čínský prezident Si Ťin-pching nedávno hned po svém návratu z návštěvy u Trumpa zařadil zastávku na Aljašce, nastoluje domněnku, že bylo dosaženo dohody o stavbě tunelu, který spojí Aljašku s euroasijskou pevninou.

Nákladní vlaky z Londýna a Německa jezdí už nyní do Číny, přičemž přeprava zboží se zkrátí o polovinu a uspoří se tak náklady.

http://www.telegraph.co.uk/finance/newsbysector/transport/4667863/Beijing-Hamburg-train-halves-time-by-sea.html

https://www.forbes.com/sites/wadeshepard/2017/01/06/the-story-behind-the-new-china-to-uk-train/#2093e8bf261b

Tyto nové dálkové nákladní trasy jsou jedním z důvodů toho, že Baltic Dry Index [BDI, ukazatel využití námořní dopravy] zůstává na velmi nízké úrovni, protože dálkové trasy jsou v rámci Eurasie levnější a rychlejší. V ne tak moc vzdálené budoucnosti bude možné cestovat nebo posílat zboží vlakem z New Yorku přes Čínu a Rusko do Londýna. Do provozu má být uveden i vakuový podzemní tunel s vysokorychlostními vlaky, které pojedou rychlostí 3 000 kilometrů za hodinu, který spojí Londýn a New York, jak informují zdroje z tajného amerického vesmírného programu.

Číňané navíc doufají, že se opět stanou vynálezci technologií, které změní svět, jak to bylo v případě kompasu, střelného prachu, papíru a tiskařských strojů. Čínský prezident Si Ťin-pching říká, že Číňané investují obrovské částky na dosažení převratných objevů v oblastech umělé inteligence, nanotechnologie, kvantových počítačů a „inteligentních měst.“

Tuto masivní čínskou iniciativu by mohla překonat západní iniciativa, která je v současnosti potají projednávaná, a v rámci které mají být vydány biliony, ne-li dokonce kvadrilióny dolarů na kampaň, která, jak se vyjádřil Trump, má „pomoci světu“. Tato kampaň by mohla lehce ukončit chudobu a ničení životního prostředí a umožnit mimo jiné vstup do nové éry výzkumu a kolonizace vesmíru.

Vynálezy ze západu, které by mohly být vydány lidstvu, zahrnují volnou energii, cestování nadsvětelnou rychlostí a 3D tiskárny další generace, které dokáží vytvořit „prakticky všechno ze vzduchu“, jak informují zdroje z NSA.

Abychom rozuměli, jak moc Chazarská mafie omezovala pokrok lidstva, připomeňme si, že Spojené národy v 90. letech přinesly plán, ve kterém se požadovalo ukončit chudobu a ničení životního prostředí do roku 2000. Plán obsahoval odhad, podle kterého by na ukončení chudoby stačilo pouhých 200 miliard dolarů a na ukončení destrukce životního prostředí pouze 400 miliard dolarů. Namísto toho Chazarská mafie zinscenovala útoky 11. září 2001, nadále držela ve svých spárech světový finanční systém a vynaložila nesčetné biliony dolarů na realizaci svého plánu, vyvraždit 90% lidstva. Peníze byly vydány na války, rozprašování bojových otravných látek jako SARS a ebola a na to, aby farmářům platila za pěstování (řepkových) paliv namísto obilí, aby tak vytvořili hladomor.

To znamená, že než zrealizujeme plán na přeměnu této planety na ráj, leží před námi ještě úkol vyluxování šrajtoflí posledním zbytkům satanisticko-chazarského odporu, který nás vede. Zde je k tomu stanovisko našich zdrojů v Pentagonu: „Vykopnutí ředitele FBI Jamese Comeyho mělo zpoždění 110 dní, a jím se začal boj proti“ státu ve státě (deep state). Nadace Clintonových, Obama, pedofilie v nejvyšších kruzích (aféra Pedogate) a DNC [Demokratický národní výbor] budou velmi agresivním způsobem trestně stíhány Ministerstvem spravedlnosti.“

„Comeyho by bylo možné obvinit pro maření spravedlnosti, protože trestně nestíhal Hillary Clintonovou, protože se pokusil uplatit ruského hackera, aby dostal do vězení ruského prezidenta Putina, a protože se zdráhal vyšetřovat odposlechy Trumpova telefonu a dalších vysoce postavených osob,“ pokračují zdroje.

Japonská císařská rodina a zdroje ze CIA potvrzují, že Hillary Clintonová je skutečně dcerou Davida Rockefellera. Bill Clinton je podle těchto zdrojů synem Winthropa Rockefellera, na čemž je jasně vidět, jak je incest satanských pokrevních linií přikrášlován novými příjmeními. „Smrt Davida Rockefellera dala mnoha lidem odvahu s takovými informacemi vystoupit,“ uvedl zdroj z císařské rodiny.

Náhlé objevení Henryho Kissingera minulý týden u Donalda Trumpa, v přítomnosti fotografů Bílého domu, by mohlo být znakem toho, že Kissinger vyzradil informace na své dlouhodobé otrokáře, Rockefellery. Kissingerův posel vysvětlil zástupci Společnosti bílého draka, že Kissinger byl dlouhý čas sovětským agentem s krycím názvem Bor, a že byl naštvaný na Davida Rockefellera, protože ten ho urážel. V každém případě se zdá, že Kissinger se v současnosti snaží využít své staré kontakty na celém světě na to, aby vyjednal definitivně mírové dohody, proto byl předběžně vyškrtnut ze seznamu hledaných osob.

Tato odhalení nadvlády pokrevních linií by se mohla rozšířit a odkrýt i další skrytá mocenská centra Rockefellerů, jakým je kupříkladu vnuk Davida Rockefellera, Mark Zuckerberg, a jeho nástroj na kontrolu stáda oveček, s názvem Facebook.

Čistky naberou na rychlosti, až se odstraní ještě o trochu více lokajů Chazarské mafie z bezpečnostních struktur v USA.

Očekává se, že další kostkou domina, která spadne po Comeym, bude poradce pro národní bezpečnost H.R. McMaster, který bude „vykopnut, degradován a postaven před vojenský soud, protože usvědčenému zločinci Davidu Petraeusovi vynášel informace týkající se bezpečnosti“, kromě toho dosadil do Národní bezpečnostní rady své kumpány, informují zdroje z Pentagonu. Zdroje uvádějí, že to byli lidé, kteří stáli za posledními pokusy satanistů, ať už v Sýrii nebo Severní Koreji, rozpoutat 3. světovou válku.

Samozřejmě, že chazarští agenti ve Washingtonu D.C. mezitím začali zuřit, a hovoří o tom, že Trumpa zbaví úřadu. Následující úryvek (satirického) e-mailu jistého agenta CIA názorně shrnuje živé divadlo v D.C.:

»V jistém rozhovoru s Lesterem Holtem z NBC se Donald Trump chvástal, že pokud by měl být sesazen z úřadu, pak míra sledovanosti bude vyšší než při jakémkoli jiném sesazení v historii. „Ať jdu kdekoli, lidé mi vyprávějí, že až budu sesazen z úřadu, přijdou se na to podívat“, řekl. „Míra sledovanosti prorazí strop.“ Uvedl, že očekává, že sledovanost diváky při jeho sesazování z úřadu bude „mnoho, mnoho krát“ vyšší, než během sesazování Billa Clintona z úřadu v roce 1998. „Karikatura je přitom stále lepší a lepší: Samotní právníci, kteří napíší dopis a potvrdí, že Trump nemá žádné významné obchodní vztahy s Ruskem, pracují v advokátní kanceláři, která udržuje dalekosáhlé vztahy s Ruskem a dokonce získala cenu za „Ruskou advokátní kancelář roku 2016“.«

Skutečně nelze pochybovat o tom, že Rusové spolu s téměř všemi státy zbytku světa spolupracují na tom, aby chazarské chobotnici uřízli všechna chapadla. Z toho důvodu je také vyvíjen velký tlak na hnízdo chazarských satanistů v Izraeli. Čína, Rusko a USA společně trvají na tom, že Izrael musí akceptovat dvojstátní řešení s Palestinou, informují zdroje z Pentagonu.

Americký generál Dunford je tento týden v Izraeli, aby donutil Izraelce souhlasit s mírovými zónami (de-confliction zones) v Sýrii a na dalších místech, navrženými ze strany Ruska, informují zdroje. Jinými slovy, byli vyzváni, aby přestali bojovat prostřednictvím DAESH.

K rozsáhlým pohybům dochází navíc v japonském podsvětí. Největší gang v Japonsku, Yamaguchi-gumi, se rozštěpil na tři odnože, reprezentované třemi dominantními osobnostmi, potvrzují zdroje ze všech tří odnoží. Pouze jedna z těchto odnoží, ta nejslabší, je ještě ve službách Chazarské mafie. Jakmile však bude možné v souvislosti s distribucí severokorejských amfetaminů uzavřít dohodu (s legalizací a regulací), pak i tato poslední odnož přeruší své styky s Chazary. To uvolní cestu úplné změně mocenské struktury v Japonsku, protože Chazaři tak ztratí všechny své operační agenty, které zde mají. Už byly zastaveny všechny pokusy dosadit k moci chazarské otroky jako je Taró Aso, což je agent francouzských Rothschildů. Aso se, stejně jako Iciri Ozawa, velmi snažil o to, aby se v Japonsku dostal k moci dostatečně včas na to, aby shrábnul obrovské fondy, jejichž vydání se očekává, vysvětlují zdroje z japonského pravého křídla. Gangsteři z yakuzy z Kjúšú, které je rodištěm Asóa, však uvádějí, že je špatný chlap, a proto od nich nezíská už žádnou podporu.

Chazaři se zoufale chtějí dostat ke zlatu, proto se pokoušejí vyvolat v Indonésii nepokoje. Indonéské zpravodajské zdroje uvádějí: „Aktuální nepokoje mezi křesťany a muslimy jsou financovány silami ze západu, které zkoušejí destabilizovat zemi. Je to způsobeno tím, že vláda Joko Widoda neodpovídá požadavkům ředitele dolu Freeport-McMoRan. Ten se pokouší obejít zákony upravující těžební práva v Indonésii“.

Zmíněné nepokoje souvisí s četnými pokusy chazary ovládaných oligarchů, spojených s bývalým vražedným Suhartovým režimem, svrhnout demokraticky zvoleného a oblíbeného prezidenta Joko Widodu, uvádějí zdroje.

Zdá se, že dříve, než se toto všechno skončí, budeme moci sledovat ještě několik přetrvávajících chazarských pokusů vyvolat nepokoje, v Ukrajině, Indonésii, Středním východě, Japonsku a jinde.

Zdroj: 1

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.