…..málokdo si uvědomuje nedozírné následky takového chování „určitých lidí“ a následných „neziskových organizací“ které se na celkovém zločinu na našich dětech dopouštějí. Celá pravda jim také není řečena….

07:54
[wp_ad_camp_1]

Neziskovky tlačí multikulturalismus už i do předškolních dětí

Aféra propagace multikulturalismu a hlavně islámu na základních školách je již v médiích. Neziskové organizace, jak možná nevíte, však chodí i do školek. Jistě, dětem nevykládají nic o právu sharia, ale vypráví jim krásné příběhy z muslimského prostředí. Multikulturní výchova nyní zasahuje i u nejmenších dětí.

Do školek se však neziskové organizace nezvou jen tak samy. Jejich agitku jako z minulého režimu jim musí někdo schválit. A mnohdy je to zrovna vaše radnice, která pracovníky těchto neziskovek schválí pro návštěvu, či je dokonce přímo pozve.

V mateřské školce na na pražském Trhanovském náměstí proběhly multikulturní dny pro děti. Politický směr a jeho propagandu těm nejsnadněji manipulovatelným lidem – dětem zde pořádala přímo radnice městské části Praha 15. Na jejich pozvání dorazila InBáze.

Děti si hrály hry, kreslily a na ně dohlíží paní v islámském oděvu se zahalenými vlasy. Dítě se samozřejmě nedozví, že tento šátek musí miliony žen na světě nosit pod hrozbou tvrdého trestu, včetně trestu smrti.

InBáze pořádá i multikulturní festival Refufest, se kterým finančně pomáhá OSN, EU, české ministerstvo či ambasáda USA.

Zdroj (1)
[wp_ad_camp_1]

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.