…..znovu opakuji a vyzývám Vás všechny. Poslechněte si odborníka na Islám a vzpamatujte se dřív než bude pro nás všechny příliš pozdě. Vše jmenuje pravými názvy a ukazuje holou pravdu. Copak ještě lidé potřebují slyšet????

06:54

Jiří Kobza – znalec islámu

Bývalý diplomat, byznysmen a znalec islámu Jiří Kobza se v rozhovoru pro XTV otevřeně rozhovořil o úskalích islámského náboženství. „Většina názorů, které vidíme z masmédiích, vychází od lidí s minimem vědomostí o muslimech. Myslím, že islám v naší kultuře nemá místo a nesouhlasím s tím, že islám přinesl do Evropy kulturní a vědecké poznatky,“ uvedl Kobza.

Co je na tom tak zlého, abychom nemohli žít společně s muslimy? Tak zněla jedna z otázek, na kterou Kobza odpověděl výstižně: jinověrci jsou pro muslimy druhořadí občané. Podle Kobzy je přirozené, že i v ČR se nachází etablovaní a slušní muslimové, problémy ale mohou tvořit jejich rodinní příslušníci, kteří mají po získání občanství jednoho z členů rodiny právo na pobyt v evropské zemi.

„Muslimové jsou ve válce se Západem už 1400 let, jen to má různou intenzitu a formu,“ přemítal Kobza a upozorňoval na fakt, že pro muslimy je vrcholem náboženské snahy tzv. svatá válka zvaná džihád. „Islám zná jen dvě kategorie: dobrý muslim a špatný muslim. Povinností toho dobrého je uznávat džihád a zároveň přimět ty špatné, aby se stali dobrými,“ říká Kobza.

Zde si můžete poslechnout celý rozhovor:

https://youtu.be/a9aGDIRk-FA

 

[wp_ad_camp_1]

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.