Týdenní komentář Benjamina Fulforda – mluvčího Společnosti Bílého draka

ze dne 10.02.2020

Bitva o osvobození planety Země dosahuje nebezpečné fáze, protože chazarská mafie používá biologické zbraně jako pokus zahájit válku mezi Spojenými státy a Čínou. Tento plán však selže, protože jak Číňané tak bílé klobouky ve vojensko – průmyslovém komplexu přesně vědí, kdo stojí za útoky biologickými zbraněmi na Čínu a nyní na Afriku.

 

 

[wp_ad_camp_2]

Zdroje z lóže P3 říkají, že izraelský zločinec, premiér Benjamin Netanjahu zahájil poslední pokus o vyvolání třetí světové války a zabití 90 % lidstva. Zdroje Pentagonu, aniž by přímo jmenovaly Netanjahua, ukazují také na vládu Izraele. Pokud se Izraelci chtějí vyhnout kolektivnímu trestu, potřebují předat Netanjahua a jeho spolupachatele masových vražd Číňanům k výslechu, tvrdí zdroje CIA.

Znamením toho, že chazarské mafii byla nyní vyhlášena totální válka, je, že utichly zdroje jak Pentagonu, tak Asijské tajné společnosti. Několik pokusů o nezávislé potvrzení toho, co se například děje v Číně, se setkalo s „rádiovým mlčením.“ Jeden pravidelný zdroj Pentagonu říká: „Kromě bývalého šéfa náčelníků štábu Joe Dunforda, který nyní sedí ve výboru společnosti Lockheed, tam není jiný zdroj a může to chvíli trvat.“

Probíhá také bezprecedentní kampaň a cenzura týkající se útoku biologickými zbraněmi na Čínu. Například následující věty byly odstraněny ze zpravodajského webu se sídlem v Hongkongu: „Ministerstvo zahraničních věcí Číny oficiálně požadovalo, aby Spojené státy vysvětlily, proč byly kontejnery na bioologický odpad nalezeny zakopané v evakuovaném americkém generálním konzulátu ve Wu-chanu. Čínské bezpečnostní složky zakázaly další diplomatické mise USA v zemi.“

 

[wp_ad_camp_2]

Pouze cenzurovaná verze článku, kterému tento text chybí, je nyní k vidění na: ODKAZ

Minulý týden také indickým vědcům, kteří uvedli, že našli vir HIV uměle vložený do nového koronaviru infikujícího Číňany, bylo vyhrožováno smrtí ze strany agentů Mossadu a byli nuceni stáhnout své články, uvedl zdroj Mossadu. Zdá se, že někdo mocný v Izraeli se zoufale snaží zakrývat skutečnosti o tom, že se jednalo o útok na Čínu biologickou zbraní.

Svět samozřejmě nebaští příběh o tom, že se jedná o přirozeně se vyskytující koronaviry. Muslimové vědí, co se děje, stejně jako Rusové a Indové. Stejně tak všichni ostatní, s výjimkou zmenšující se skupiny ovcí s vymytým mozkem na Západě.

Bez ohledu na to, co se stane, USA ani Čína se nenechá vmanipulovat do války. To lze vidět například v otisknutém oficiálním prohlášení prezidenta Xi Jinpinga agenturou Xinhua News, a kde americký prezident Donald Trump plně podporuje boj Číny proti nové epidemii koronaviru a sděluje, že USA jsou ochotny vyslat do Číny odborníky a nabídnout pomoc i v jiné formě.

 

[wp_ad_camp_2]

Trump ve skutečnosti informoval Číňany, že USA zatkly tři osoby v souvislosti s biologickým útokem na Čínu, včetně šedesáti letého Dr. Charlese Liebera, vedoucího katedry chemie a chemické biologie na Harvardské univerzitě.

Robert David Steele, bývalý Mariňák a agent CIA, minulý týden poslal Číňanům o Lieberovi následující zprávu:

Objevují se slabé signály, že Wu-chan byl válečným aktem Izraele proti Číně pomocí dvojitého agenta, Dr. Liebera (který je Žid, a proto náchylný k sionistickému vlivu, pokud není pod kontrolou), jehož nejlepší student z Číny byl usídlen právě ve Wuhan University of Technology, kde byl také „strategickým vědcem.“

Jako možný odvetný útok mohla být 4. února náhlá smrt experta na HIV doktora Plummera, který byl „uznán za vedoucí osobu v epidemiích Sars, viru H1N1 a eboly.“

 

[wp_ad_camp_2]

Útok na Čínu však může mít ještě zlověstnější aspekt, který souvisí s ničemnou umělou inteligencí. Těsně před rozšířením viru ve Wu-chanu město nainstalovalo 10 000 stanic 5G sítí! Jak jsme uvedli již dříve, technologie 5G byla v Jihoafrické republice vyzkoušena za účelem kontroly mysli. Jinými slovy, celá situace ve Wu-chanu může být pokusem o ovládání mysli populace s použitím epidemie jako záminky.

Zdroj Mossadu řekl o situaci toto:

„Co se týká viru Nipah, známého jako koronavirus, máte všechny nejnovější zpravodajské informace.“ Čína dokončena. Vypadá to stále více a více jako pokus redukci až poloviny čínské populace. Bylo to již dříve potvrzeno vysoce postavenými čínskými vládními úředníky a historií.“

Sionističtí oligarchové také prosazují úplnou finanční kontrolu odstraněním hotovosti. Například zde v Japonsku jsou nabízeny finanční pobídky jako jsou 2 % slevy, které mají přimět lidi přestat používat hotovost. To je, milí čtenáři, znamení šelmy. Tato šelma je pravděpodobně kolektivní inteligencí nebo skupinovou myslí sionistických oligarchů a jejich finančních a informačních počítačových sítí.

Otázka tedy zní: jaký je účel toho, co se zdá být kombinací útoku 5G a biologických zbraní na Wu-chan?

 

[wp_ad_camp_2]

Jedna z odpovědí je, že Číňané jsou trestáni za to, že odmítli vzdát hold sionistům předáním svých devizových příjmů. To znamená ekonomické, biologické a psychologické války s Čínou.

Evans-Pritchard z Telegrafu se však domnívá, že čelíme události černé labutě (nepředvídatelná událost, pozn. př.), která zkolabuje finanční trhy.

„Workshop světa je uzavřen.“ Čína je v totální válce. Komunistická strana vyvolala „ducha z roku 1937“ a zmobilizovala všechny nástroje svého totalitního systému dozoru, aby bojovala jak s koronavirem, tak s pravdou.

Tento týden zůstávají dvě třetiny čínské ekonomiky uzavřené. Více než 80% jejího zpracovatelského průmyslu je uzavřeno, pro exportéry až 90%.

Čínská ekonomika je 17% světové ekonomiky a je hluboce integrována do mezinárodních dodavatelských řetězců. Během epidemie SARS v roce 2003 to bylo jen 4,5% světového HDP, které někteří rádi používají jako uklidňující argument. Nemůžete zastavit obchod v Číně na dlouhou dobu, aniž by to nepocítil zbytek světa.“

 

[wp_ad_camp_2]

Jinými slovy, světový obchod je na tom tak špatně, že lední přepravci vám ještě zaplatí peníze za přepravu zboží na jejich lodích. Ceny komodit, jako je měď a ropa, také klesají. Akciové trhy přesto nějak dosahují nových rekordních maxim. Chystá se zlom. Pokud se na to podíváme z optimistického pohledu, možná dobří lidé začnou plánovanou implozi Oligarchovy finanční kontrolní sítě.

V každém případě, sionističtí oligarchové zjevně plánují přesunout svou výrobu z Číny do Indonésie. Zdroj CIA v jihovýchodní Asii řekl toto:

„Sledoval jsem, jak Bloomberg News posledních 6 až 9 měsíců propaguje Indonésii.“ Téměř denně vidíme zájem o Indonésii a její vládu. Už jsme o tom několikrát diskutovali. Vypadá to jako tlačení Indonésie do popředí.“

„Jokowi chce, aby se Indonésie změnila z dodavatele surovin na výrobní „elektrárnu“ a převzala roli Číny. Načasování je perfektní. To samozřejmě není náhoda.“

Příslib velkých investic od chazarských oligarchů je jako vábení na chuť heroinu od drogového dealera. Nejprve se cítíte dobře, ale když vidíte, co se stalo s Čínou, váš život to nakonec zničí.

S Asijskými tajnými společnostmi na válečné stezce je nyní být sionistickým oligarchou pravděpodobně jedním z nejnebezpečnějších povolání na světě.

 

[wp_ad_camp_2]

Zdroje MI6 přišly s tvrzením, že anglická královna Alžběta vybrala princeznu Annu, její druhé dítě a jedinou dceru, aby ji nahradila jako příští „královnu Anglie“ (Queen of England). Charles je samozřejmě kvůli tomu rozlícený. Když jsem toto ověřil u mého zdroje v královské rodině, bylo mi řečeno, že princezna Anna bude sloužit pouze jako regent (správce) jeho císařské výsosti Jiřímu VII.

Podle zdrojů FSB, ačkoli ruská vláda prohlásila, že její hranice s Čínou byla uzavřena, „ve skutečnosti řidiči kamionů jezdí do Číny a zpět i nadále, protože žádný podnik nechce ztráty.“

Přeložila tereza | Zdroj: benjaminfulford.net

Odkazy v textu reportu:

dailypost

jpost.com

dimsumdaily.hk

ndtv.com

 

[wp_ad_camp_2]

xinhuanet.com

justice.gov

bbcnews.com

Judas Watch

The Telegraph

The Telegraph

Zero Hedge

bloomberg.com

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.