Bruno Gröning žil v letech 1906 až 1959. Měl to být zázračný léčitel, ale zemřel mladý, už v 53 letech. Trpěl rakovinou žaludku, která byla tak závažná, že se nedala operovat a pitva odhalila, že byl Bruno, v době své smrti, rozsáhle popálený zevnitř. Veliký nafouknutý krk, který je vidět na řadě Brunových fotografií, vypadá jako choroba štítné žlázy, ale spíše šlo o obrovský nádor, který se tlačil z trupu ven do krku.

Je podivné, že i přes jeho brzký skon a obrovský nádor měl a dodnes má mnoho příznivců… Proč nikomu nevadí, že kovářova kobyla chodila bosa?

Níže nabízím zajímavý rozhovor s člověkem, který před lety patřil mezi jeho příznivce a snažil se v jeho kruhu léčit. Zjistil však, že na něj zaútočily démonské síly a po čase se jeho zdraví naopak zhoršilo. Do toho i zjistil, že řada zázračných uzdravení, kterými se přátelé Bruna ohánějí, ve skutečnosti neproběhla.

Bylo mi řečeno, že Bruno Gröning je velice nebezpečný černý mág (dokonce padlo slovo ,,démon”), který destruktivně působí na lidi i po své smrti. Důrazně varuji, nepokoušejte se spojovat s jeho duchem, je aktivní dodnes. I v České republice můžete narazit na ,,Kruh přátel Bruna Gröninga”, který vás s ním může údajně ,,propojit”.

Pokračování článku: Jakou mocí vládl Bruno Gröning? Proč zázračný léčitel zemřel předčasně? Zpověď bývalého člena

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.