Týdenní komentář Benjamina Fulforda – mluvčího Společnosti Bílého draka

ze dne 31.8.2Q2Q

Probíhající FAKE pandemie Covid-19 proti lidstvu odhalila cabalu a její nejvyšší vůdce, aby je všichni viděli. To z nich dělá snadný cíl a nyní jsou systematicky pronásledováni a odstraňováni z mocenských pozic. Například otrokovi, japonskému premiéru Šinzo Abemu řekl náčelník štábu, generál Jay Raymond, aby odešel do důchodu, uvádějí zdroje Pentagonu. Raymond poté, co odstoupil z funkce velitele amerických vesmírných sil, je dokonalým emisarem štábu, dodávají. Abe byl také nucen zrušit olympijské hry, které připravily jeho gangsterské přátele o obrovské množství peněz, které jim byly slíbeny výměnou za to, že souhlasili s útokem na Fukušimu.

 

[wp_ad_camp_2]

 

 

Kromě Abeho jsou dalšími vůdci, kteří mají padnout, ti, kteří se ztotožnili s drakonickými fašistickými opatřeními prováděnými proti jejich vlastním lidem na příkaz jejich chazarských vůdců, říkají zdroje Společnosti bílého draka.

To znamená, že německá kancléřka Angela Hitler, její mazlíček Emmanuelle Macron, kanadský Justin Castro Trudeau a jihokorejský prezident Moon Jae-in jsou všichni mezi těmi, kteří míří na „špalek,“ říkají zdroje.

S největší pravděpodobností je další na řadě Macron, který padne. Stejně jako rumunský diktátor Nicolae Ceausescu stupňoval represe, dokud ho jeho vlastní bezpečnostní síly nepostavily před popravčí četu, tak Macron stupňuje represe ve Francii. „Zprávy“ propagandy citují ministerstvo zdravotnictví (lépe řečeno smrti), že Francie zaznamenává „exponenciální nárůst případů.“ To je výmluva pro angažovaného Macrona, aby požadoval další celostátní karanténu. Macron také prosazuje 5G sítě jako otázku „evropské suverenity.“ ODKAZ, ODKAZ

Zpráva Sdružení francouzských záložníků, sestavená širokou škálou profesionálů s reálnými zkušenostmi z první linie v boji proti cabal „pandemii,“ však dospěla k následujícím závěrům:

Do očí bijící nekonzistence a nevysvětlitelné „trhliny“ zpochybňují oficiální teorii.

Řízení zdravotní „krize“ se jeví jako záminka pro totalitní globální převzetí moci.

Totalitní machinace: záměr zavést globální kryptoměnu, vakcínu s nanočipy a podkožních elektronických čipů.

Masivní korupce ve vedení WHO.

 

[wp_ad_camp_2]

 5G má na svědomí Covid-19, s elektromagnetickým zářením ho pravděpodobně velmi umocňuje.

Patogenní síla viru nebo bakterie Prevotella způsobila cytokinový šok (cytokin je druh proteinu, pozn. př.).

Je zde podobnost mezi poškozením plic pozorovaným všemi lékaři na urgentním příjmu a poškozením způsobeným použitím elektromagnetické zbraně (plus trvalé bolesti hlavy, únava, pocity pálení v plicích, trombóza a ztráta citlivosti na čich a chuť), také uváděné jako příznaky COVID-19.

Mnoho antén bylo instalováno díky karanténě, aniž by někdo aplikoval „princip předběžné opatrnosti,“ přestože je jinak široce zmiňován, a lékařská vysvětlení pokulhávají.

Covid-19“ je biologická a elektromagnetická válka podporovaná rozsáhlou operací a taktikou „kouře a zrcadlení,“ která šíří zmatek v řadách lékařského a nemocničního personálu.

Covid-19“ by mohl být přípravou na mnohem větší společnou operaci v kombinaci s kouřovou clonou, která by zakrývala rozsáhlé testy zbraní 5G.

Instalace 5G, pozemní i vzdušná (satelity Elona Muska na nízké orbitě), jsou jednoznačně součástí tohoto projektu „totální války.“

Dr. Jeremy K. Raines, inženýr přes elektromagnetická pole, uvádí, že lidské tělo využívá signály k regulaci svých procesů, a varuje, že vnější elektromagnetické signály mohou do těchto procesů vážně zasahovat.

 

[wp_ad_camp_2]

 Nebylo provedeno žádné šetření týkající se reakce planety Země na masivní využívání technologie 5G, přestože bylo zjištěno, že průmyslové činnosti (těžba, těžba ropy a plynu, geotermální energie) mohou vyvolat zemětřesení.

Celá 190ti stránková zpráva bude zveřejněna na webu B. Fulforda v sekci Dopisy editorovi.

Francouzská armáda ví, že má povinnost bránit svůj lid, a to znamená, že musí odstranit vražednou Macronovu vládu.

Asijské tajné společnosti také uvedly, že vysokofrekvenční elektromagnetický útok zabil velké množství lidí ve Wuhanu v Číně. „Nyní tyto útoky probíhají na globální úrovni a válka, která je neviditelná pouhým okem, je v plném proudu,“ dodávají.

I když existuje mnoho aspektů této války „neviditelných pouhým okem,“ my lidé můžeme osvobodit planetu útokem na ty viditelné aspekty. Proces, který vedl k útoku na Japonsko (Fukušima) a k následné podvodné volbě premiéra Abeho v roce 2012, nám poskytuje konkrétní cíle.

Problém lze vysledovat zejména u lidí, kteří po tisíce let ovládali monoteismus jako rodinný podnik. Například vůdce současné Antify, hnutí Black Lives Matter a dalších typově bolševických útoků v USA je Leo Zagami, podle zdrojů zednářské lóže P3.

Máme nezávisle potvrzeno, že stopa kontroly vede k Leo Zagami, který uprchl z Itálie, aby se vyhnul zatčení silami loajálními papeži Františkovi a svobodným zednářům z P3. Nyní se skrývá v Palm Springs v Kalifornii a hraje si na oddaného křesťana.

Když se však se mnou Zagami setkal v Japonsku, ukázal mi obrázky démonických entit a řekl, že je může spolu se svými kolegy satanisty svolat pomocí obřadů zahrnujících použití pěticípé hvězdy, jak to můžeme vidět ve filmech. Řekl, že tyto entity mohou také způsobit obrovské bouře, zemětřesení atd. Zagami mne též řekl, že nejmocnější entity mohou být vyvolány pouze skrze lidskou oběť.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Okamžitě po útoku na Japonsko (Fukušima) zaslal Zagami e-maily, kde se chlubil útokem a přihlásil se k odpovědnosti. Řekl také, že to byla jeho skupina, která stála za marxismem a komunistickými revolucemi po celém světě.

S ohledem na to si mnoho lidí, včetně Q-anon, všimlo, že americká Démonkratická strana používá satanské logo, jak je vidět níže.

Zagamiho lidé také tvrdili, že ovládají křesťany jako své otroky. Soudě podle jejich chování to pravděpodobně platí pro některé křesťanské skupiny. Tady je například skupina 2 700 kazatelů, křesťanských sionistů (satanistů) s vymytými mozky, kteří lidem říkají, aby si vzali „vakcínu.“ ODKAZ

Bitva o USA bude v následujících týdnech pokračovat. Ale Antifa, BLM, bolševici a další mají k dispozici pouze peníze a několik najatých rváčů. Proto prohrají proti patriotům, kteří nyní systematicky odstraňují tuto špínu z americké politiky. Velmi doporučuji, aby vzali Zagamiho (který mi řekl, že jedl lidské plody) k výslechu.

Klíčová bitva za osvobození planety Země se samozřejmě točí kolem Izraele, kde odvážní Židé denně bojují za odstranění jejich satanského vedení pod vedením Benjamina Netanjahua.

Toto sdělily zdroje Pentagonu o boji za osvobození Židů v Izraeli:

„Kissinger slavně řekl, že Izrael nemusí existovat po roce 2020, a zde jsou další 3 důvody:

Ministr zahraničí USA Mike Pompeo nedokázal přimět Bahrajn, Súdán, Omán, Saúdskou Arábii, Kuvajt, Maroko nebo jakýkoli arabský stát k normalizaci vztahů s Izraelem, protože všichni vědí, že Izrael napadl Bejrút. Tyto státy trvají na Arabské mírové iniciativě.

 

[wp_ad_camp_2]

 

 

Když byla anexe zamítnuta, byla připravena půda pro prezidenta Donalda Trumpa, aby přiměl Izrael vrátit všechna arabská území, evakuovat nelegální židovské osady a stáhnout se na hranice z roku 1967, jak požaduje právě Arabská mírová iniciativa.

S vykázáním Francie z libyjských vod, selháním NATO, a Itálií polekanou ze ztráty, americké námořnictvo provádí cvičení s Tureckem. Turecko s drony a vyspělou ruskou výzbrojí může porazit Řecko a Kypr, kteří jsou partnery Izraele v projektu plynovodu ve východním Středomoří.“

Můžeme dodat, že další zdroje Pentagonu říkají, že Spojené arabské emiráty souhlasily pouze s mírovou dohodou s Izraelem, protože jim bylo vyhrožováno jaderným útokem podobným tomu, který zasáhl Bejrút.

Podle zdrojů MI6:

„Obecný stav po celém světě je opravdu velmi chaotický a my zůstaneme v pohotovostním režimu tak dlouho, než si všichni světoví hlavouni řeknou dost. Znepokojující je, že civilní vlády a jejich vůdci selhali a jsou příliš slabí. Je to skutečně globální občanská válka a smrtelné křeče řídicích procesů matrixu. V geopolitice se skrytě vyskytují po velmi dlouhou dobu.“

Tento dopisovatel vycestoval do komplexu Billa Gatese v japonské Karuizawě, aby tam prošetřil zprávy o podivných explozích. Poté, co mi byl odepřen vstup, jsem pohovořil se sousedy a místními dodavateli pracujícími poblíž, ale žádné podezřelé aktivity ani přítomnost Gatese nemohly být potvrzeny.

VIDEO

Člen Společnosti bílého draka, který byl zatčen v Indonésii na základě vykonstruovaných obvinění a strávil čtyři měsíce ve vězení, těsně unikl při propouštění plánovanému pokusu o atentát. Pokud je ale člen zabit, pak SBD slibuje, že stejný osud bude následovat i pro prezidenta Jokowiho a potomky bývalého prezidenta Suharta.

V Asii mnozí dlouhodobí pozorovatelé říkají, že to, co se děje, je pád Babylonu. Pokud Babylon padne, budou Židé poprvé za 5 780 let svobodní. Já, který byl vychován jako ateista, bych si nikdy nepomyslel, že něco takového řeknu, ale ve skutečnosti procházíme biblickými událostmi.

Pro tadesco přeložila tereza | Zdroj: benjaminfulford.net

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.