…..vzkaz je pro všechny trolly a lidi, kteří u čtení článku nepřemýšlejí a neumějí odhalit, co autor chtěl sdělit světu!!!!! 

10:27

Vážení čtenáři tadesca. Čtete článek, ve kterém dotyčná lidská bytost napsala důležitý vzkaz lidem, aby pochopili, co se nyní odehrává, Ti, co vůbec nic nepochopili, neumějí správně číst, a také duševně méně zámožní potom začínají psát nesmysly a zbytečné komentáře. Zabírají nám čas.

A proto, aby bylo jasno. Můžete se slušně zeptat, co tím bylo myšleno a my Vám odpovíme, popřípadě vysvětlíme. Nemáme mnoho času a proto všechny urážlivé komentáře budeme zahazovat do spamu, a potom se nedivte, že už se v diskuzi nikdy nezobrazí. Je to Váš problém, nikoliv náš. A nyní k věci:

V článku dnes nad ránem publikovaném:

https://tadesco.org/lekar-macchini-z-italskeho-bergama Vám lékař, který uvedl své jméno a vystavuje se nebezpečí odhalení, poslal důležitý vzkaz!!!!!

Velice malá část čtenářů nepochopila, a proto psala debilní, ano prosím opakuji, debilní komentáře, které psali na svou adresu!!!!

 

[wp_ad_camp_2]

 

Lékař Vám sdělil dvěma větami následující: Nejedná se jenom o virus, ale také o něco naprosto jiného. Také sám nechápe. Zde máte dvě věty, které jste měli důkladně zvážit a správně pochopit!!!!!

Neříkejte už prosím, že je to jen těžká chřipka. 

A další větu napsal níže!!!!

A teď mi řekněte, který chřipkový virus způsobuje takovou tragédii.

Je tam ještě další vzkaz, ale žel konstruktivní síle vesmíru nemám čas se tím dopodrobna zabývat.

Prosím, vše si přečtěte v kontextu a popřemýšlejte o sdělení, které bylo lidstvu zakódováno do článku. Věty jsem důrazně zvětšil v článku a také zabarvil červeně, aby bylo jasné…..

Napsal to pro myslící lidi, nikoliv pro ty, kteří jsou vyobrazeni na titulním obrázku…..

Napsal tm. Děkuji za pochopení

 

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.