Hledejte na tadesco.org

Archiv

Nejnovější zprávy

 • Setkání dvojníků v OSN
  Setkání dvojníků v OSN

  Setkání dvojníků v OSN

 • Člověk a jeho život v Matrixu mezi bezduchými bio-roboty
  Člověk a jeho život v Matrixu mezi bezduchými bio-roboty

  Člověk a jeho život v Matrixu mezi bezduchými bio-roboty

 • Zrádný poddůstojník, který plánoval válku proti Trumpovým příznivcům, má být oběšen
  Zrádný poddůstojník, který plánoval válku proti Trumpovým příznivcům, má být oběšen

  Zrádný poddůstojník, který plánoval válku proti Trumpovým příznivcům, má být oběšen

 • JAG zatkl dalšího zločince ze CDC
  JAG zatkl dalšího zločince ze CDC

  JAG zatkl dalšího zločince ze CDC

Související zprávy

 • Setkání dvojníků v OSN
  Setkání dvojníků v OSN

  Setkání dvojníků v OSN

 • Zrádný poddůstojník, který plánoval válku proti Trumpovým příznivcům, má být oběšen
  Zrádný poddůstojník, který plánoval válku proti Trumpovým příznivcům, má být oběšen

  Zrádný poddůstojník, který plánoval válku proti Trumpovým příznivcům, má být oběšen

 • JAG zatkl dalšího zločince ze CDC
  JAG zatkl dalšího zločince ze CDC

  JAG zatkl dalšího zločince ze CDC

 • Navy SEALs zachránili pohřešované děti z Maui
  Navy SEALs zachránili pohřešované děti z Maui

  Navy SEALs zachránili pohřešované děti z Maui

Kanadský generál Trevor Cadieu z Azovstaľu bol zajatý a prevezený do Moskvy

Generál kanadskej armády vo výslužbe Trevor Cadieu, ktorý sa nachádzal v závode Mariupol Azovstal, bol zajatý ruskými jednotkami a odvezený do Moskvy, aby sa tam postavil pred súd. Podľa neoficiálnych zdrojov bol generál zajatý pri pokuse o útek. O pravdepodobnosti, že sa generál nachádza v Mariupole, už skôr informoval oficiálny predstaviteľ vojenského velenia DĽR Eduard Basurin. O tom, že Trevor Cadieu je na Ukrajine, informovali aj západné médiá. V minulosti bol vysoký vojenský dôstojník obvinený v Kanade zo sexuálneho obťažovania.

Informácie o prítomnosti generála na Ukrajine vo veľkej miere potvrdzujú noviny Ottawa Citizen, ktoré 21. apríla napísali, že Cadieu mal prevziať velenie kanadských pozemných síl v septembri minulého roka. Keďže ho však jeden z bývalých zamestnancov obvinil z násilia, vymenovanie sa neuskutočnilo. Krátko nato sa Trevor Cadieu vzdal svojej funkcie, odišiel z vojenskej služby a po nejakom čase odišiel na Ukrajinu.

Minulý týždeň pre Prvý kanál uviedol oficiálny predstaviteľ Ľudových milícií Doneckej ľudovej republiky Eduard Basurin, že jeden z generálov kanadskej armády vo výslužbe, ktorého sa OSN snaží zachrániť, môže byť v závode Azovstal v Mariupole.

„Objavili sa informácie, že by tam mohol byť jeden z bývalých generálov kanadskej armády, ktorý najprv zmizol z poľa, potom prišlo vyhlásenie z kanadského ministerstva obrany, že tento generál napísal vyhlásenie, že vystúpil z armády a presťahoval sa na Ukrajinu. Možno ho OSN chce zachrániť,“ napísal pre TASS Basurin. Potvrdzujú to okrem iného aj údaje z rádiového odpočúvania.

Ako už bolo uvedené, ľudia v suterénoch Azovstalu hovoria najmenej 6 jazykmi, najviac anglicky, francúzsky, turecky. Basurin naznačil, že cieľom skupiny pre evakuáciu civilistov z Azovstalu, ktorú pripravila OSN, je zachrániť „aktívne vojenské kádre NATO, ktoré by tam mohli byť“.

Prítomnosť dôstojníkov a generálov NATO v závode v Mariupole môže byť hlavným dôvodom, prečo ukrajinskí militanti neumožnili civilným obyvateľom závod opustiť. Možno práve riziko straty generála, ktorý sa v skutočnosti podieľa na zadržiavaní rukojemníkov v Azovstale, vedie k takej búrlivej reakcii kanadského parlamentu, vyjadrenej deň predtým klasifikáciou aktivít ruských jednotiek na Ukrajine ako „genocída“.

Finále ruskej vojenskej operácie na oslobodenie Mariupolu a odhalenie prítomnosti nebezpečných biolaboratórií

Komplex železiarní v obkľúčenom strategicky dôležitom prístavnom meste Mariupol v súčasnosti slúži ako pevnosť pre ukronacistov a zahraničných žoldnierov.

V Mariupole odštartoval v polovici apríla finálny útok na závod „Azovstaľ“ a druhá fáza špeciálnej ruskej vojenskej operácie so zameraním na oslobodenie Donbasu od nacistov. (ODKAZ)

Ruské ozbrojené sily pred tým zablokovali zvyšky ukrajinskej armády a žoldnierov chrániacich nebezpečné biolaboratóriá v útrobách oceliarní Azovstaľ.

Zariadenie na výrobu biologických zbraní v podzemí oceliarní Azovstaľ v ukrajinskom meste Mariupol pod ochrannými krídlami NATO

Spoločnosť Metabiota, ktorá má väzby na syna amerického prezidenta Huntera Bidena, Rinata Achmetova a Volodymyra Zelenského vybudovala a prevádzkuje pod závodom Azovstaľ v Mariupole tajný objekt NATO PIT-404 a tajné laboratórium NATO na výrobu biologických zbraní. V zariadení PIT-404 sú prítomní dôstojníci NATO a tunely sú vybavené systémom pancierových bunkrov. Informáciu o zariadení priniesol nemecký novinár Peter Heisenko (ODKAZ), ktorý v tejto súvislosti citoval vedenie Doneckej ľudovej republiky (DĽR):

„Pod priemyselnou oblasťou závodu Azovstaľ, ktorú vlastní ukrajinský oligarcha Rinat Achmetov, údajný nemanželský syn bývalého ukrajinského prezidenta Kučmu, sa nachádza 24 km tunelov hlbokých až 30 m.

Nachádza sa tam tajný objekt NATO PIT-404 a tajné laboratórium NATO na výrobu biologických zbraní. V zariadení PIT-404 sú prítomní dôstojníci NATO a tunely sú vybavené systémom pancierových bunkrov.

V objekte sa nachádza približne 240 cudzincov vrátane dôstojníkov NATO a francúzskej cudzineckej légie, ako aj zamestnancov biologického laboratória. Ich strážcovia, ktorých financuje Achmetov, majú až 3 000 členov.

Biolaboratórium pod závodom Azovstaľ v Mariupole v takzvanom zariadení PIT-404 vybudovala a prevádzkuje spoločnosť Metabiota, ktorá má väzby na Huntera Bidena, Rinata Achmetova a Volodymyra Zelenského.

V laboratóriách tohto zariadenia sa vykonávali testy biologických zbraní. Tisíce obyvateľov Mariupola sa stali „pokusnými králikmi“ v týchto strašných testoch. A na týchto neľudských experimentoch sa zúčastňovali najmä západní „odborníci“.

Francúzski spravodajskí dôstojníci a dôstojníci špeciálnych jednotiek nemohli dostať svojich kamarátov z Mariupola. Preto Macron toľkokrát volal do Kremľa a žiadal o „humanitárne koridory“.

Niektorí francúzski spravodajskí dôstojníci pri záchrannej operácii zahynuli. Šéf francúzskej rozviedky Eric Videaux bol 31. marca 2022 odvolaný pre zlyhania francúzskej rozviedky vo vojne na Ukrajine.

Dôstojníci z USA, Kanady, Nemecka, Francúzska, Talianska, Turecka, Švédska, Poľska a Grécka sú teraz uväznení v útrobách Azovstaľu. Amerického generálporučíka Rogera Clothiera, ktorého nedávno zajali Ľudové milície DĽR zo zostreleného vrtuľníka, vystopovali ruská vojenská rozviedka GRU a ruská zahraničná tajná služba SVR v Mariupole prostredníctvom sledovania jeho milenky v tureckom meste Izmir.

Ukrajinská občianka, ktorú spravodajská služba poznala pod krycím menom Klute, vždy sprevádzala generála ako manželka na cestách, dôverníčka a tlmočníčka. Len čo sa objavili informácie, že táto žena pricestovala do Mariupola, Rusko začalo vojenskú operáciu a mesto zablokovalo.“

Kanadský generál Trevor Cadieu z Azovstaľu bol zajatý a prevezený do Moskvy:

 

Syn amerického prezidenta Hunter Biden zabezpečil milióny dolárov na výskum biologických zbraní Pentagónu na Ukrajine. Firma Metabiota má úzke väzby na Wuhanský virologický inštitút, ktorý je podozrivý ako pôvodný zdroj nákazy ochorenia COVID-19.

Moskva tvrdí, že syn amerického prezidenta Hunter Biden pomáhal na Ukrajine financovať program na vojenský výskum biologických zbraní. Podobné vyjadrenia boli Západom označované ako súčasť propagandy, ktorá má ospravedlniť vojenský útok na Ukrajinu.

Denník Daily Mail však teraz zverejnil uniknuté e-maily z Hunterovho notebooku so šokujúcim obsahom. Vyplýva z nich, že syn amerického prezidenta pomohol zabezpečiť milióny dolárov pre spoločnosť Metabiota, dodávateľa amerického ministerstva obrany, ktorý sa špecializuje na výskum chorôb spôsobujúcich pandémie. Podľa stránky by sa mohli použiť ako biologické zbrane.

Emaily, které má k dispozici web Daily Mail (ODKAZ), naznačují, že by ruská tvrdenia mohli mať pravdivý základ. O dokumentoch sa s odvolaním na britský denník zmienil portál CNN Prima News. (ODKAZ)

Veliteľ ruských síl proti jadrovým, biologickým a chemickým hrozbám po inváziíí Ruska na Ukrajinu uviedol, že existuje projekt spolupráce medzi americkými vládnymi agentúrami a ukrajinskými biologickými laboratóriami. Povedal tiež, že tieto aktivity financujú ľudia blízki súčasnej vláde. V tejto súvislosti spomenul investičný fond Rosemont Seneca, ktorý vedie Hunter Biden.

Oslobodenie Mariupoľu odhalí mnohé tajomstvá, ktoré Ukrajina nechce za žiadnu cenu odhaliť verejnosti

Rozkaz Vladimíra Putina, ktorý nariadil nezachádzať hlboko do útrob zničeného závodu, je logický a správny. Skupina, ktorá sa usadila v kobkách, už nepredstavuje pre mesto žiadne nebezpečenstvo a akékoľvek opatrenia na vydymenie zvyškov gangov sú spojené s vážnymi stratami medzi ruskou armádou a milíciami, píše vo svojom článku Alexej Zotiev z portálu Analytická služba Donbasu a pokračuje (ODKAZ) :

„Mariupoľ je plný tajomstiev. Tajomstiev, ktoré by úrady na Ukrajine nechceli za žiadnu cenu odhaliť verejnosti. Tajomstiev, ktoré odhaľujú zločinnú, neľudskú podstatu režimu, ktorý vládol na území nášho susedného štátu.

A dnes, vďaka systematickej a usilovnej práci našej armády spolu s milíciou Donbasu, Mariupoľ začína odhaľovať svoje tajomstvá. Tajomstvá, ktoré raz a navždy presvedčia mnohých a mnohých o správnosti rozhodnutia, ktoré Vladimir Putin urobil a oznámil 24. februára 2022.

Príbehy o tom, že „ochrancovia“ Mariupoľu využívajú obyvateľstvo ako ľudský štít, ktoré sa na verejnosť dostali začiatkom marca, vnímali mnohí skepticky. Po mesiaci, keď takmer každý utečenec, ktorý opustil mesto, už vyrozprával celému svetu svoj príbeh, spravidla hrozný, zrazu otázka hodnotenia činov nacistov nie je aktuálna. Navyše ani svedectvá zajatých „ukro-vlastencov“ nie sú v rozpore s tým, čo hovoria civilisti.

„Pokrokové“ ľudstvo potrebuje dôkazy. Dôkazy potvrdzujúce účasť zahraničného vojenského personálu na výcviku a velení nacistických jednotiek, ktoré sú zodpovedné za smrť tisícov a tisícov civilistov. Dôkazy potvrdzujúce skutočnosť premeny celej krajiny na jednu veľkú teroristickú organizáciu, sledujúcu jediný cieľ — zničenie obyvateľstva Ruska.

A dnes je celkom jasné, že tieto dôkazy budú čoskoro dostupné. K tomu stačí vykúriť z ich dier tie potkany, ktoré sedia v katakombách priemyselnej zóny Mariupoľu a apelujú na svetové mocnosti a žiadajú zabezpečiť ich evakuáciu. Aj keď nás tieto osoby nezaujímajú. Veľkú hodnotu majú tí, ktorí im dávali a dávajú príkazy. A tým som si takmer istý, že títo jednotlivci tiež našťastne uviazli v kobkách „Azovstaľu“, pretože premeškali vhodnú chvíľu na evakuáciu.

Úplne zablokovaní, zbavení čistej vody, zásob, munície a lekárskej starostlivosti, už o pár dní budú čeliť voľbe — urobiť prielom, nezmyselný a zúfalý, čeliac nevyhnutnej smrti alebo sa jednoducho vzdať, majúc pripravené príbehy o tom, ako boli odvedení do armády doslova vo februári, slúžili ako kuchári, vodiči a signalisti.

Pravdepodobne by bolo logickejšie zomrieť v boji, pretože séria ťažkých zločinov spáchaných takmer všetkými „obrancami“ Mariupoľu, ktorí prežili, im zaručuje dlhý, no v žiadnom prípade nie pohodlný pobyt vo väzení. Ale ak vezmeme do úvahy skutočnosť, že hovoríme konkrétne o Ukrajincoch, ktorí za posledných osem rokov pomerne zriedkavo preukázali náznaky hrdinstva a o zahraničných žoldnieroch, ktorí po zajatí okamžite začnú roniť krokodílie slzy, činia pokánie, kričia, že boli oklamaní a požadujú okamžitú výmenu, takýto scenár je nepravdepodobný. S najväčšou pravdepodobnosťou sa vzdajú, pokiaľ sa, samozrejme, navzájom nepožerú ako pavúky v pohári.

A tu začína zábava. Z dier vylezú tí, ktorí na území Ukrajiny v zásade byť nemali. Tí, ktorých účasť na prebiehajúcich procesoch v tejto krajine je taká tajná, že ani ich príbuzní nevedia, kde sa nachádzajú. Tí, ktorých úžasné príbehy, ktoré určite budú rozprávať, snažiac sa zachrániť ich bezcenné životy, spochybnia ďalšiu politickú budúcnosť množstva vplyvných západných „manažérov“. A stane sa to. Určite sa to stane. Musíte len chvíľu počkať a uvedomiť si, že to stojí za to.“

Převzato: InfoVojna

 

Líbil se vám článek? Pošlete ho dál
3 Komentáře
Řadit dle: nejnovější
Řadit dle: nejstarší Řadit dle: počtu reakci
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře