Tak se zdá, že za snahou Katalánska o „nezávislost“ stojí jiné síly, než nám média hlavního proudu servírují.

Mnoho osob z nejbohatších finančních elit světa je židovských. Mají stát sami pro sebe: nazývá se Izrael. Není to obyčejný stát. Jeho agenti ovládají světová centra moci a mysl mnoha lidí prostřednictvím monopolních médií. Jen málo z nich se to odváží připustit, ale fakta jsou fakta.

[wp_ad_camp_1]

Tak jaký zájem má Izrael v Katalánsku?

The Jerusalem Post otiskl dne 24. listopadu 2014, že „Izrael a Německo mohou být klíčem k počátečnímu financování katalánského státu nezávislého na Španělsku“. Barcelonaský soudce Nejvyššího soudu, Santiago Vidal, řekl izraelským novinám: „Další stát (Izrael) bude sloužit jako naše dočasná banka.“ Jinými slovy, židovské peníze zajistí přežití „nezávislého“ Katalánska.

Není pochyb o tom, že v ulicích Barcelony je spousta nepravých Katalánců, kteří oblékají palestinské šály a zpívají levicové písně z dob španělské občanské války.

Co má střední třída za problém pochopit, je to, že sionismus je z části projektem na okupaci Blízkého východu. Sionismus je ve skutečnosti mnohem víc; je to projekt globální vlády. Izraelský premiér Benjamin Netanjahu vyjádřil svůj záměr jasně: „Izrael se musí stát světovou mocí.“

[wp_ad_camp_1]

Izrael se musí stát, jak říká Šejk Imran Hosein: „nový vládnoucí stát na světě.“ Otevřené hranice; masové přistěhovalectví; zničení národního státu, zničení rodiny. Stručně řečeno, globalizace je proces, při kterém se všechny státy rozpadají do institucí světového státu, kterému předsedají „vybraní.“ Není obtížné toho dosáhnout, když se můžete chlubit, jako Netanyahu, že „My máme Ameriku.“

V článku z roku 2014 v novinách Haaretz se objevil titulek: „Viva Catalonia, Viva Israel“. Článek se týká Lopeze Teny, jednoho z vůdců hnutí katalánští „Sio-nezávislí,“ který je loajální Izraeli.

Kapitalismus zabil španělskou říši; nyní zabíjí španělský lid.

Postkatolické, neoliberální Španělsko je skomírající entita. Španělská vláda začíná pátrat a obviňovat ruská média, poněvadž asi má strach. Jistě, Wikileaks Juliana Assangeho vydává extrémně výbušné a nezodpovědné prohlášení o občanské válce ve Španělsku, kdyby agenda pro nezávislost selhala, a ruská média mu dávají pozornost.

Ruská média, tak pravdivá v mnoha ohledech, přesto jednoduše ignorovala kriminalitu, která prosazovala katalánskou nezávislost. Ačkoli se v jejich španělských jazykových mutacích zmínila o panu Sorosovi a jeho „barevných revolucionářích.“

[wp_ad_camp_1]

Většina levicově smýšlejících lidí byla opět a znovu oklamána psychologickou válkou Sionistů. Izraelští pozorovatelé (organizátoři) katalánských voleb uvedli, že jsou „šokováni“ brutalitou španělské policie. Izraelci jsou samozřejmě pacifisté, že ano.

Jordi Pujol – Kabalista

„Miliardář a gangster, politik Jordi Pujol (na snímku) je otcem katalánského nezávislého hnutí. On byl zapojený do ohromných finančních skandálů s off-shore účty a korupce. Pujol je blízkým spolupracovníkem katalánské mocné židovské komunity. Zřejmě poslal čtyři ze svých dětí do izraelské Kibbutz. Ale tvrdí, že je katolík, takže pravdu zná jenom Bůh.

Zkráceno. Více v angličitně ZDE.

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.