Chápu, že mnoha lidem vše přijde nepochopitelné a divné, nic Vám nevnucuji, jděte cestou své intuice. Nevěřte mně a všechno si ověřte…..

Díl1. najdete ZDE

05:54

Veškerá církev a všechna náboženství jsou vedeny od 14. století „svatou inkvizicí“. (GP)  Všechna náboženství podléhají této společnosti a jsou jenom jejich tiskovými mluvčími přes kazatele, probošty a jejich vůdce v jiných církvích a náboženstvích. (spadají pod ně všechna náboženství na planetě Zemi). Svatá inkvizice rozhodla na konci 19 století, že život na planetě Zemi je nutné z 99.9% vyhladit. V minulosti bylo zlikvidováno církví  70.000.000 žen, které nazvali čarodějnicemi (prosím přečtěte si knihu kladivo na čarodějnice). Ta nejhorší rasa, která se na planetě Zemi nachází, je dle svaté inkvizice a GP právě rasa Germánů. Germáni a jejich nejhorší odnož Němci nikdy nebrali svaté učení GP vážně. Nic v zásadě nepovažovali za pravdivé. Proto se katolická církev, kterou zastupuje GP, rozhodla přes společnosti cizích legií, které musí před lidmi zůstat v naprostém utajení, jako jsou svobodní zednáři, sionisté, veškeří politici, veškeré  politické strany, diktátoři, všechny církve. Tyto spolky jsou vedení svatou inkvizicí.  A proto v prvé řadě musí vyhladit tu nejhorší rasu, kterou jsou podle GP, Němci. Jsou velice úzce spjati s přírodou. A to jim vadí nejvíce.

tm: jako kdyby se to díky MADAMME MERKELOVÉ nedělo????? Že ano???? Ale to je přece jenom náhoda! Kdo by tomu mohl věřit?????

Celé schéma bylo naplánováno právě první a druhou světovou válkou, bohužel se jim to nepovedlo. Zlikvidovali díky bojům mnohem méně Němců, než předpokládali. Svatá inkvizice v čele s GP se snaží v poslední době na planetě Zemi rozpoutat 3. světovou válku, nikdo jiný za tím nestojí. Za tímto účelem ženou do Evropy spoustu azylantů s nízkým IQ a hlavně s velice nízkou morálkou, aby  vznikly nepokoje, které vyústí v celé Evropě ve WWIII. Nenechali vše, jako v minulosti, na armádě, ale spolehli se (GP) právě na barevné obyvatelstvo, které má dílo zkázy dokonale vyřešit.

Co se týká osobně Kardinála Judase, je to člověk, který řídí skoro veškeré dění na planetě Zemi. Je řízen nehmotnými bytostmi, které se občas na požádáni při setkání 23 bratrů, vtělí do některých z nich, jak jsem psal v prvním díle, a pronesou přání, která jimi musejí být splněna. Tyto nehmotné bytosti jsou padlí andělé, je jich celkem šest a vlastní planetu M51, kde stvořili ANDROIDY, neboli rasu ANIMUS. Nemají duše a potřebují je získat od lidských bytostí. Za tímto účelem bylo také postaveno zařízení CERN, které zaplatili všechny státy na planetě Zemi a hlavně jejich daňoví poplatníci. Kdyby se jim to podařilo, jedním rázem by získaly všechny lidské duše z planety Země. Androidi nebo také rasa ANIMUS, jak se jim říká, jsou bioroboti bez duší. Právě o lidské bytosti je v poslední době velký boj. Kvůli jejich duším…..

Pokračování

tm

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.