Matrix se dá definovat jako jakýsi gigantický softwarový program, který vytváří naši realitu projekcí z hyperprostoru. A už jsme se zmínili o tom, že tento megaprogram Matrix může být cíleně změněn (viz rubrika Matrix, kde je celé téma podrobně vysvětleno v několika sériích). Je tedy vůbec možné implantovat v rámci programu i jiné inteligentní programy? A pokud ano, jak by se tyto programy navenek jevily?

Existuje řada zpráv, které zřetelně poukazují na skutečnost, že takové inteligentní programy, které na sebe berou podobu lidí, v matrixu skutečně existují. Zdá se, že mohou povstat jakoby z ničeho a stejně nečekaně zmizet. Určité anomálie v jejich chování a vystupování dokládají, že se nejedná o normální lidi, kteří se buď vynořili z paralelního světa, nebo byli přesunuti v časoprostoru.

Nedá se rovněž předpokládat, že tyto bytosti vznikly nějakým přirozeným autonomním vývojem uvnitř matrixu. Zprávy o nich jsou proto nepřímým důkazem toho, že existují inteligentní instance, které matrixem cíleně manipulují. Otázka, zda těmito postavami v pozadí jsou lidé nebo jiné inteligentní bytosti, bude rozebrána později.

Agenti matrixu: muži v černém a dobře oblečené ženy

Lékař a hypnoterapeut doktor Herbert Hopkins se svého času intenzivně zabýval jedním případem údajného „setkání třetího druhu“, tedy kontaktem lidí s posádkou UFO, k němuž došlo ve státě Mane v USA.

Jednoho večera byl Hopkins doma sám, manželka byla s dětmi na návštěvě u přátel. Kolem osmé hodiny mu zatelefonoval neznámý muž a představil se jako prezident Sdružení pro výzkum UFO v New Jersey. Zeptal se Hopkinse, jestli by ho mohl ještě toho večera navštívit. Hopkins po krátkém zaváhání souhlasil a muž zavěsil.

Doktor Hopkins pak vyšel na chodbu domu, aby rozsvítil světlo na verandě. Chtěl návštěvníka vidět, až přijede na parkovací místo před domem. Ke svému překvapení ale zjistil, že „prezident“ už stojí přede dveřmi. To bylo velmi zvláštní, protože ani od nejbližší telefonní budky se k Hopkinsonovu domu nemohl tak rychle dostat.

„Prezident Sdružení pro výzkum UFO“, který se neobtěžoval představit jménem, byl muž vysokého vzrůstu. Na sobě měl černý oblek, na hlavě klobouk stejné barvy, také jeho boty a kravata měly stejně tmavý odstín. Sněhobílá košile s tím ostře kontrastovala.

„Vypadá skoro jako funebrák“, napadlo v první chvíli doktora Hopkinse.

Pokračování článku: Kdo jsou muži v černém 1: Funebráci s podivným chováním navštěvují zájemce o paranormální jevy

 

.

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.