…..přinášíme další díl o Austrálii a dění kolem státních organizací. Jsou skutečně tak svaté, za jaké se vydávají????

QQ:QQ Q5:54

Politici? Náboženství? Spojené národy? Světová zdravotnická organizace?

Poslední týdny byly velmi rušné. Pokud věnujete pozornost pouze MS médiím, nebojíte se o nic méně. Pokud se rozhlížíte i mimo tento prostor, budete cítit směs odporu, napětí, vzrušení a možná zmatku.

Podívejme se na dostupné informace. Alespoň na některé z nich. Propojme tečky …

Je vakcína odpovědí na „The C-Bomb?“ Pojďme se na to podívat logicky. (c-bomb, internetový slang pro karanténu)

Bill Gates to podporuje a za tímto účelem financuje výzkum. Co má vlastně „TENHLE chlap“ společného s virem? Uvidíme.

Chci vědět, pokud to má co udělat, jestli vůbec něco, s Globální agendou.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Ve svých předchozích příspěvcích v této sérii jsem vysvětlila, že za plánem Agendy 21 stojí OSN . Globální plán na snížení a kontrolu světové populace.

Tento článek byl zpětně kolem 6. října 2011 odstraněn. Teď díky Davidovi Wilcockovi můžeme vědět proč a jak moc je to nyní relevantní!

https://www.youtube.com/watch?v=om0afwpTwjA

(Klub milionářů ve snaze omezit přelidnění
Nejbohatší lidé Ameriky se sešli k diskuzi o způsobech řešení fatálních enviromentálních, sociálních a průmyslových hrozeb)

V roce 2009 BILL GATES ORGANIZOVAL SETKÁNÍ PRO DISKUZI OHLEDNĚ SNÍŽENÍ SVĚTOVÉ POPULACE, JAK TO UDĚLAT A VYPOŘÁDAT SE S POLITICKÝMI A NÁBOŽENSKÝMI PŘEKÁŽKAMI ???? !!!!

Vypadá jako skvělý člověk, který má v srdci s lidstvem ty nejlepší úmysly …. jak by člověk dosáhl snížení světové populace na pouhých 250 milionů lidí …?

Na tomto setkání byli i další „filantropové“. Jsou to někteří z předních USA miliardářů a mediálních osobností. Přišly osobnosti médii na setkání proto, aby to všechno vypadalo dobře?

David Rockefeller JR

Warren Buffet

George Soros

Michael Bloomberg (bývalý starosta New Yorku)

Ted Turner a Opera Winfrey

 

[wp_ad_camp_2]

 

Dle tohoto článku bylo zapsáno, Bill Gates se spolu s některými dalšími „top miliardáři“ snaží snížit počet obyvatel? Zní to jako součást Agendy 21?

Zní to jako Kabala? DEEP STATE CABAL?

David Wilcock – Velká pandemie. Co se vlastně děje:
Část 1 https://www.youtube.com/watch?v=om0afwpTwjA
Část 2
https://www.youtube.com/watch?v=2I10P5tMLlI

Se vším tím bohatstvím, kdy investovali 43 MILIARD dolarů do nejnovějšího plánu na vakcínu, do čeho dalšího jsou tito lidé zapojeni?

Nadace Billa a Melinda Gatesových jsou společně s Organizací spojených národů jedním z hlavních partnerů a finančních investorů!

Spojené národy. Stejná organizace stojící za Agendou 21 a Agendou 2030 …? WTF?!!!!

Podívejte se na uznání tohoto partnerství „udržitelných“ partnerů zde;

https://sustainabledevelopment.un.org/partnership/partners/?id=2224

A překvapení překvapení, mají prsty i v UNICEF a Světové zdravotnické organizaci AKA WHO …. Myslíte si, že ostatní „filantropové“, kteří se zúčastnili setkání Billa Gatese, mají finanční investice ve všech těchto organizacích? Samozřejmě!

Docela globální společenství, no ne?!

Afrika není jediným kontinentem, v němž praktikují svá kouzla. Financují také výzkum vakcín v Austrálii … ale podívejte se na některé z těch „úžasných“ věcí, které v Africe dělají, aby těmto „nejohroženějším lidem ve třetích zemích“ pomohli.

[wp_ad_camp_2]

 

Gavi je „hrdým partnerem“ Nadace Gates a všech jejích partnerů;

https://www.gavi.org/our-alliance/about

(Gavi už ochránila celou generaci dětí a nyní pracuje na ochraně té další.

Díky zlepšení přístupu k novým a nedostatečně využívaným vakcínám pro miliony z nejranitelnějších dětí, Aliance vakcíny transformuje životy každého, pomáhá podpořit ekonomiku zemí s nízkými příjmy a dělá svět bezpečnější pro všechny.)

Počkejte chvilku!! Tohle nevypadá dobře …

UNICEF a Světová zdravotnická organizace spolupracující s Gatesem na sterilizaci lidí v Africe otrávením jejich vakcín proti tetanu?

(Vakcíny)

V Africe objeven Tajný program pro sterilizaci

UNICEF, WHO a nadace Billa a Melindy Gatesových byli obviněni ze sterilizace milionů žen v Africe poté co doktoři v Keni našli ve vakcíně proti tetanu drogy způsobující potrat)

https://globalpossibilities.org/abortion-drugs-discovered-in-bill-gates-vaccines-secret-sterilization-program-discovered-in-africa/

 

[wp_ad_camp_2]

Počkat, cože??!!!

Vypadá to, že je zapojen úplně do všeho a všemožně se snaží dosáhnout svého cíle k de-populaci … Příběhy, jako jsou tyto, se dějí po celém světě.

„Ach, to je v pořádku, použijeme k testování vakcíny na Covid-19 jen africké lidi?“

Děkuji světu za válečníky světla, jako je tento muž ….

Bungoma (Keňa). Senátor Moses Wetangu’la vyzval africké vůdce, aby očkovací test COVID-19 na kontinentu odmítli .

Celý příběh si přečtěte zde: https://www.tuko.co.ke/349783-resist-senator-wetangula-calls-african-leaders-reject-covid-19-vaccine-test-continent.html?fbclid=IwAR0vs4GQ1WnXj_LXUyzrS8OIWfHpr4kx2LfsrfMks_WOGkxKQoGem84kZ0c

Jak proboha do tohoto obrazu zapadá manžel anglické královny?

Byl to v roce 1988 jeho komentář?! Manžel královny Anglie se chce vrátit jako SMRTÍCÍ VIRUS, aby vyřešil přelidnění? Přímo z:

(O smrti. V případě, že bych byl reinkarnován, rád bych se vrátil jako smrtící virus, přispěl bych tím k vyřešení problému s přelidněním (1988))

Podívejte se tady: https://www.theguardian.com/lifeandstyle/2009/jun/21/quotes-by-prince-philip

Chci vás požádat, abyste zde vaše uvažování rozšířili. Zapojena je celá královská rodina, včetně královny. To přijde na pořad později, protože to vše formuje dosti velký obraz. Někam tím mířím, ale je to ohromné téma k vysvětlování.

Jako vedlejší poznámku dávám Megan a Harrymu otazník za to, jak se královské rodině vzdálili a uprchli do jiné země. Také vědí, co se děje. Určitě se ve velmi blízké budoucnosti dozvíme, jaká je pro tuto akci motivace.

[wp_ad_camp_2]

 

Proč by anglická královna formálně poblahopřála Gatesovi tím, že ho v roce 1995 povýšila do rytířského stavu?

„Pár prostřednictvím Nadace Billa a Melindy Gatesové rozdal miliardy dolarů, přičemž většina z nich byla použita v programech pro zlepšení zdraví v rozvojových zemích. Byly zvláště zaměřeny na malárii a AIDS, stejně jako na nemoci dětí. Nedávno nadace věnovala 750 milionů dolarů Globální alianci pro vakcíny a imunizaci, kterou pan Gates zřídil.“

Tento článek je čím dál tím lepší. Geezi, teď mě zajímá, o čem na své soukromé schůzi mluvili…

(Před jeho soukromou audiencí s královnou se pan Gates sešel s princem Philipem, rektorem univerzity Cambridge a hovořili spolu o ústavu)

Celý článek zde: https://www.theguardian.com/world/2005/mar/02/usa.microsoft

Teď trochu mimo téma, ale musím se zmínit, že zatímco královna poklepává Gatese za vakcíny po zádech, zejména za AIDs, protože je to velmi podobný příběh jako s Covid-19 … Na všechny tyto „dětské nemoci“ existují přirozené prostředky. Jak by to královna mohla nevědět?

Slyšeli jste v poslední době Trumpa mluvit o Hydroxy-chloridu, jako léku na C-19?

Jim Humble, vědec, používal před lety v Africe k léčení malárie kysličník chloričitý (ne bělidlo, protože Google vás povede k tomu, abyste si to mysleli). Od té doby se používá jako léčba rakoviny a všech druhů „nevyléčitelných“ nemocí.

Proč by to před námi tajili? A věřte mi, že jsem viděla „dálky“ kam až jsou schopni zajít, aby tohle malé číslo od nás udrželi.

Je to totiž levné a efektivní, pro Big Pharmu velmi děsivé ….. Kdo má o tyto Big Pharma společnosti finanční zájem … hmmm …

Podívejte se na stránky Jim Humblea zde – https://jimhumble.co/

Proč proboha všichni tito „elitní“ lidé chtějí snížit počet obyvatel? Pojďme si spojovat tečky a začneme s tímhle:

Proč by se měl Bill Gates vídat s obžalovaným, nemocným a narušeným sexuálním delikventem – Jefferey Epsteinem?

Obviněným obchodníkem s lidmi …

https://www.nytimes.com/2019/10/12/business/jeffrey-epstein-bill-gates.html

(V usedlosti Jeffreyho Epsteina na Manhattanu v roce 2011, zleva: James E. Staley, v té době výkonný manažer JPMorgan; bývalý Sekretář pokladnice Lawrence Summers; pan Epstein; Bill Gates, spoluzakladatel Microsoftu; a Boris Nikolic, který byl v Nadaci Billa a Melindy Gatesových poradcem pro vědu.)

[wp_ad_camp_2]

 

Už jste slyšeli o ostrově Jefferyho Epsteina AKA ostrově orgií? A co o ostrově AKA Pedo?
Proč by tam všichni tito politici a „slavné celebrity“ chodili, včetně prezidenta Spojených států?

Neví nic o tunelech a sklepeních?

Neví, že děti byly znásilňovány a mučeny?

Byl princ Andrew do té věci s Epsteinem také zapojen?!

https://www.lbc.co.uk/news/prince-andrew-accuser-his-sweat-was-raining-basica/

Virginia Robert, přeživší Epsteinova bývalá sexuální otrokyně, vypráví svůj příběh.

Princ Andrew samozřejmě popírá, že je na fotce on … potvrzuje to jeho účast na té věci s Epsteinem a nyní odstoupil z „veřejných povinností“.

Je jich mnohem víc, včetně Hillary Clintonové (podívejte se na Epsteinovy letové deníky jako důkaz), ale chápete, co je tím řečeno. Předpokládám, že jste u některých jmen spadli ze židle. Možná tomu nevěříte? Zůstaňte se mnou, když spojíte tečky, všechno to dává smysl, …

Pokud je imunizace pro celý svět tak skvělá, jak to, že NENÍ OK pro vaší rodinu, pane Gatesi?

(Bývalý doktor Billa Gatese říká, že milionář odmítl vakcinovat své děti.)

Nyní, třebaže existuje MNOHO jiných veřejnosti neznámých virů a odborníků na medicínu, Gates NENÍ jedním z nich. Tom Barnett JE KVALIFIKOVANÝ. Navíc nemá ŽÁDNÝ (finanční) zájem kromě zájmu, aby i jiné lidské bytosti dělaly správnou věc.
Představte si to!

Tom Barnett zná ty své „věci“ s viry. Je rozhodně kompetentní, jak uvidíte.

Musíte se podívat, snadno pochopitelné a poznáte, že je přesný, protože jeho video bylo pořízeno offline a mainstream média mu dávaly zabrat, když se ho snažily diskreditovat:

https://video.wixstatic.com/video/81d106_43d50c649f3b4de486bc167f22a15c6f/1080p/mp4/file.mp4

Co propaguje společnost Gates and Co. jako řešení nejnovějšího viru?! Další vakcínu!!!! Tentokrát je doplněn biochemickým čipem, není divu, že při tomto malém cvičení vyhodili 43 miliard dolarů.

Takže jsme teď všichni doma a jediný způsob, jak obnovit „normální život“, je nechat se očipovat?

Jsme všichni takhle hloupí??!!!! Nebo ‚ovce‘ jak nás Bill Gates a spol. rádi označují ….

[wp_ad_camp_2]

 

Co to má společného s Austrálií?

Děje se to tady v Austrálii. Toto je celosvětový kruh lidí zvaných elita, kteří jsou součástí velmi šíleného klubu. Pomyslete na všechny ty nejlepší lidi, celebrity, politiky, soudce. Téměř VŠICHNI z nich jsou do toho zapojeni.

Trump je jeden z dobrých lidí. Pokouší se všechny tyto lidi svrhnout.

Další člověk, který nemá co získat, kromě toho, že dělá správnou věc jako lidská bytost. Věděli jste, že nechtěl být prezidentem? Byl požádán armádou USA, aby to udělal, a když mu ukázali, co tito zlí lidé dělají, souhlasil. Zafinancoval si to úplně sám.

Trump spolu se 17 dalšími zeměmi rozmístil 37 000 vojáků. Zatkli známé pedofily a lidi zapojené do obchodování s lidmi. Nic z toho byste v mainstreamové televizi nikdy neviděli.

https://youtu.be/rNjyVca0Iog

Trumpova administrativa pracuje na skrytých operacích po celém světě. Zatímco jsme byli zavření v karanténě, používali plán Deep State proti nim samým …

Zachránili děti z tunelů v New Yorku:

https://www.youtube.com/watch?v=Rm7T5lySFZ8

Generální ředitelé odstoupili. Včetně Gatese z Microsoftu …
Stejně jako tady v Austrálii, kdo vlastní federální rezervní banku? Je to soukromá společnost.

Doopravdy se podívejte, co dělá s finančním sektorem …
Nedávno stáhl Světové zdravotnické organizaci financování …

A co naše „australská“ vláda? Na čí straně jsou? Na straně lidí nebo Gates a spol.?

Určitě už znáte odpověď. Věděli jste, že tu v Austrálii máme tunely?

Toto je Velké probuzení, abychom zachránili nejen Austrálii, ale zachránili lidstvo. Abychom zachránili lidstvo, musíme si všichni být vědomi toho, co se ve skutečnosti děje, a my se to každopádně dozvíme … velmi brzy. Je to hodně na zpracování, takže budu i nadále poskytovat tyto informace kousek po kousku …

S láskou a světlem, Lynda

Pokud jste zmeškali předchozí blogy v této sérii, najdete je zde:

Část 1 – https://www.lyndaeveringham.com/post/what-the-fuck-is-happening-in-australia-what-is-the-solution-the-real-agenda-part-1

Část 2 – https://www.lyndaeveringham.com/post/evidence-agenda-21-in-australia

Pro tadesco přeložila adri | Zdroj zde

Ahoj, všichni. 4. část série bude velmi pikantní. Zaměřena na zaprodané politiky v Austrálii a na svědectví holčičky, která přežila. Když vyrostla, sepsala svou zkušenost a odhalila jí veřejnosti. Určitě se nemusím zmiňovat, že půjde o svědectví holčičky prodané do otroctví. Toto je upozornění, následující díl bude pro mnoho z vás těžký kalibr (pro mě teda byl), obsahuje překlad části memoárů, které vás chytí za srdce. -adri-

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.