…..od Q1.Q8.2Q2Q se daly ledy do rychlého pohybu. Odhalování, jak jste sami zjistili, začíná v mnoha zemích a mnoha MSM. I když zatím opatrně, ale začíná….

QQ:QQ Q7:54

1) Pamatujete na vynikajícího herce z filmu GHOST

Všichni si vzpomínají na vynikajícího herce a jeho roli ve filmu Duch. Jmenoval se patrik swayze. I mně ukápla tehdy slza.

Měl jsem ho velice rád a věděl jsem proč. Nenechal se nikým zlákat a neprovedl žádný nařízený „ceremoniál“ kabalou. Proto mu byla „naordinována“ nemoc, ze které ho „léčili“ právě ti praví. To je celá skutečnost o herci a muži, kterého milovaly milióny žen po celém světě. Zůstal člověkem až do konce svého života. Nyní víte pravdu. Nebylo možné s ní dříve vyjít napovrch. Dnes už je to jedno. A takových bylo mnoho…..

 

 

Stejně by mne zajímalo, kolik lidí film pochopilo. Ano, bylo nám ukázáno SKUTEČNO. Mnozí budou ale pořád dokola tvrdit, že je to dobrý sci-fi….

A nyní k jeho protějšku.

To stejné se ale nedá říci o jeho partnerce z filmu duch Demi Moore

Nevydržela tlaky a nátlaky ze strany kabaly a byla nucena udělat to, co by nikdy normálně neudělala. Ano byla na ostrově Jeffrey Epsteina…..

Do nedávné doby, nikdo nevěděl, že žijeme na planetě Zemi či v Hotelu Země ve dvou realitách. Vzpomeňte si na videoklip Ultravox, kdy chodí sluha ďábla a nechá za úspěch se lidi upsat. Rozbor udělala aluška.org. Vzpomínáte si? Úspěch na planetě Zemi se musí koupit…..

 

A nyní bychom mohli jít na českou scénu. To by bylo údivu. Ale zatím nemám zájem zde šířit pravdu. Je krutá a bolí. Však se lidé brzy dozvědí…..

 

2) Anglie začíná odhalovat pravdu. Konečně

Jak se můžete v mnoha časopisech a MSM v „ostrovní královské říši“  dočíst, odhalují pravdu o podzemních městech laboratořích a tunelech. Samozřejmě mezi tuctovými pedofily se nacházejí i ti nejvyšší „kasty“ dvora královského. No dnes už pedofilního a satanského.

Můžete se podívat na nadpisy obrázků z časopisů, které jen nadpisy odhalují pravou tvář celého „KRÁLOVSKÉHO SATANISTICKÉHO DVORA“

No príma. Čekám netrpělivě, kdy se začnou české MSM rozepisovat o skutečnostech o kterých píšeme dlouhou dobu. Možná se už tento měsíc dočkáme…..

 

3) Zajímavý tweet od vincenta fuscy

Kdopak je tento záhadný muž, který je den ode dne ještě záhadnějším než dříve. Ano, odhalení bude brzy. Máme se na co těšit.

To nejdůležitější už lidstvu vzkázal: Globální destrukce tmy přichází. O všem hovořil ve svých projevech Prezident trump, ale málokdo ho pořádně poslouchá a hlavně přemýšlí o řečeném. Dobré ráno…..

pokračování

tm komentuje

 

 

 

Loading...
Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.

AdBlock je aktivní

 

 

Používáte nástroj pro blokování reklamy. 

Budeme rádi, když naši práci oceníte a nastavíte pro tento web výjimku v Adblocku.

Loading...
Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.