…..sledování obyvatel planety Země je propracováno do detailu. Psali jsme v minulosti článek o monitorování lidí, o kterém nemají ani potuchy. Sledování tohoto druhu se však vyplatilo????

Ano, v případě že opět nebude zameteno vládnoucí mafií pod kobereček, pak skutečně bylo použito správným směrem. Kolik je to ale procent? Určitě mizivá číslice s mnoha nulami za desetinou čárkou.

Naskýtá se ale otázka, jestli vláda ze zámoří, která bojuje proti současným nastoleným režimům, (prosím přečtěte si Fullforda na objasnění a otevření zapečetěných zatykačů) nemá zájem tímto pohodlným způsobem zlikvidovat KI“Š“KU a jeho vládnoucí mafii…..

Respekt: Při zadržení podezřelých z Kuciakovy vraždy pomohly snímky z družice

Při razii bylo zadrženo osm lidí, mezi nimi údajně vrah slovenského novináře a jeho přítelkyně Martiny Kušnírové

07
Redakce Aktuality.sk, kde pracoval Ján Kuciak. • Autor: Milan Jaroš

 

Podle slovenského Denníku N zasahují v těchto chvílích slovenští policisté – speciální jednotka NAKA – na jižním Slovensku. Při razii bylo zadrženo osm lidí, mezi nimi údajně vrah novináře Jána Kuciaka a jeho přítelkyně  Martiny Kušnírové. Zbylých sedm mu v organizování a přípravě  vraždy údajně napomáhalo. Slovenská policie na svých facebookových stránkách akci přiznala, ale nevyjádřila se, zda se skutečně týká vraha Jána Kuciaka a jeho přítelkyně.

Policie se k akci nechce vyjádřit, aby nenarušila vyšetřování. Podle současných informací Respektu napomohly dopadení podezřelého z vraždy a jeho pomocníků satelitní snímky z americké družice, která se shodou okolností pohybovala v době vraždy nad místem, kde byli dva mladí lidé zabiti – a analýza pohybu osob a aut pomohla prý podezřelé odhalit.

[wp_ad_camp_2]

01
02
03
04

Respekt zjišťuje podrobnosti a k věci se ještě dnes vrátí. Pokud skutečně zadržela slovenská policie vrahy novináře Kuciaka, který psal o prorůstání mafií do slovenské politiky, jde o úspěch – sedm měsíců po vraždě. Oba mladí lidé byli zastřeleni ve svém domě ve vesnici Velká Mača 21. února, ale na zločin se přišlo až o několik dnů později. Kušnírová byla usmrcena jedním výstřelem do hlavy, Kuciak dvěma výstřely do srdce. Střelec použil pistoli ráže devět milimetrů.

[wp_ad_camp_2]

Slovenská policie i prokuratura jako důvod Kuciakovy vraždy již dříve označily jeho novinářskou práci. V nedokončeném článku reportér psal kromě jiného o aktivitách italských podnikatelů na východním Slovensku, kteří jsou sdělovacími prostředky spojováni s mafií, a o vazbách jednoho z nich na blízké spolupracovníky bývalého slovenského premiéra Roberta Fica.

Zločin otřásl Slovenskem, vyvolal největší demonstrace v zemi od pádu komunismu a vedl k odstoupení ministra vnitra Roberta Kaliňáka, premiéra Roberta Fica a k odchodu policejního prezidenta Tibora Gašpara.

Zdroj: (1)

[wp_ad_camp_2]

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.