Týdenní komentář Benjamina Fulforda – mluvčího Společnosti Bílého Draka

05/03/2018

Frakce Chazarské mafie, která se pokouší rozpoutat 3. světovou válku a zabít 90% lidstva, je nyní na svém posledním tažení, souhlasně prohlásilo několik zdrojů. Jasným znamením toho bylo výkonné nařízení s počtem 636 stran vydané 1. března americkým prezidentem Donaldem Trumpem a Ministerstvem obrany, které připravuje cestu pro tribunály ve stylu Norimbergských procesů.

[wp_ad_camp_2]

Podstata těchto příkazů spočívá v tom, že všichni američtí civilisté podléhají vojenským soudům a že armáda bude schopna najímat nevojenské právní experty, aby pomohli s nadcházejícími tribunály, podle zdrojů Pentagonu. Klauzule na straně 2 přílohy 2 je zvláště zajímavá tím, že popisuje uplatnění vojenské jurisdikce takto: „Vláda, která dočasně řídí civilní obyvatelstvo na svém území nebo na jeho části prostřednictvím svých vojenských sil, jak to bude nutné (v podstatě stanné právo).“

Zdroje Pentagonu vysvětlují, že „Trump podepsal výkonné nařízení 3/1 ke změně soudního manuálu, aby získal právní pomoc pro civilisty a připravil veřejnost na vojenské tribunály v duchu Norimberských procesů (Norimberg II), kde bude souzena Kabala před pravdou a smířením.“ Zdá se, že přinejmenším někteří masoví vrahové se z toho nedostanou jen svým prohlášením „omlouvám se.“

Dalším velkým krokem vlády Trumpa bylo minulý týden vypálení první salvy obchodní války. Prvním úderem bylo oznámení, že USA budou uplatňovat clo ve výši 25% a 10% na dovoz oceli a hliníku.

To je přinejmenším podivné, protože tento krok bude mít dopad hlavně na spojence Spojených států. Kanada, která v roce 2017 měla obchodní deficit s USA ve výši 7,7 miliard dolarů, představuje 16%, resp. 41% amerického dovozu oceli a hliníku. Čína, která měla s USA v roce 2017 obchodní přebytek ve výši 288 miliard dolarů, představuje pouze 2% a méně než 1% amerického dovozu oceli a hliníku. Dalšími obrovskými oběťmi těchto plánovaných cel jsou spojenci jako Japonsko, Jižní Korea a Brazílie.

[wp_ad_camp_2]

Je také zřejmé, že tento krok není spojen s americkou armádou. Americký ministr obrany James Mathis poslal dopis Ministerstvu obchodu, v němž uvedl, že americká armáda využívá pouze 3% americké výrobní kapacity oceli a hliníku a že je znepokojen „negativním dopadem na naše klíčové spojence.“

Na povrchu se zdá, že kovbojové na Trumpově Ministerstvu obchodu jsou horliví tyranizovat slabé země, než aby se vypořádali s americkým obchodním deficitem ve výši 800 miliard dolarů ročně.

Pokud by to byl boj opravdu v rovině obchodu, pak by USA měly uvalit cla na elektronická zařízení a stroje v hodnotě 262 miliard dolarů, které importují z Číny každý rok. Kovbojové z Ministerstva obchodu necílí na Čínu, protože potřebují, aby jim Čína půjčila více peněz na oddálení bankrotu.

Skutečný důvod útoku Trumpovy vlády na Kanadu a další spojence je ten, že tyto země chtějí vidět, jak americká korporátní vláda v úpadku je nahrazena zcela jiným režimem. Nezapomeňte, že Evropané, včetně Spojeného království, Německa, Itálie, Švýcarska, Francie a Kanady, se oddělili od chazarské mafie kontrolující finanční systém Spojených států a spolupracují s Čínou na jejich bance AIIB, a nyní také na Nové hedvábné stezce (One Belt, One Road = OBOR). Iniciativa OBOR s rozpočtem 8 bilionů dolarů je asi 60 krát větší než slavný Marshallův plán. Právě teď USA propásli možnost akce.

[wp_ad_camp_2]

V příštím velkém geopolitickém šachovém tahu začne obchodování s ropnými futures za juany podložené zlatem v Číně 26. března. To přinese další úder finančním vládcům petrodolaru, kteří nyní vládnou už pouze v USA, Japonsku, Izraeli a Saudské Arábii. Objevily se známky toho, že Saudská Arábie a Japonsko se chystají obrátit, takže brzy zbude jen USA a Izrael.

Zdroje CIA a Pentagonu tvrdí, že akciový trh se zhroutí, aby zbývající kabalisté zbankrotovali jak v USA tak v Izraeli a připravila se cesta pro nový finanční systém podporovaný aktivy Západu, který doplní ten čínský, jehož spuštění se chystá.

Americká armáda zase obchází Ministerstvo obchodu a zahajuje přímé vyjednávání s Čínou, podle oficiálního představitele Pentagonu, který se účastnil těchto jednání. Americká armáda uvažuje o tom, že bude obchodovat s některými pokročilými technologiemi, většinou v oblasti energetiky a letectví, výměnou za odpis dluhů USA a za financování celkové restrukturalizace amerického hospodářství a jeho infrastruktury. Existují také vážné plány na zahájení západní obdoby čínského projektu nové hedvábné stezky, který vytvoří nebývalý ekonomický rozmach.

Armádě Spojených států bylo již slíbeno zvýšení platů a větší rozpočet od zbytku světa jako poděkování za pomoc při čistkách od chazarských mafiánů. Nevojenští členové Trumpova režimu – ti, kteří by mohli ztratit svou práci – se snaží pomocí hrozby obchodní války vydělat peníze od spojenců.

[wp_ad_camp_2]

Jsou to ti lidé v americké vládě, kteří byli za neustálými hysterickými hrozbami zahájení války se Severní Koreou. Americká armáda správně tvrdí, že válka se Severní Koreou by byla úplná katastrofa a aktivně se snaží zajistit, aby se to nikdy nestalo. Namísto toho, podle princezny Kaoru Nakamaru, sestřenice císaře Hirohita a japonského zdroje Severní Koreje, americká armáda souhlasila s odchodem z Jižní Koreje a umožněním sjednocení obou Koreí.

Skutečným důvodem hysterie mezi určitými frakcemi amerického estabilišmentu samozřejmě není Severní Korea, ale spíše nadcházející vojenské tribunály zmíněné na začátku tohoto reportu. Abychom získali představu o tom, jak velké tribunály to budou, existuje více než 18.500 zapečetěných obžalob, což je cca desetkrát více než množství lidí, kteří byli obžalováni v Norimberku a v souvisejících soudních řízení, říkají zdroje Pentagonu. Také existuje seznam „škodlivých herců,“ jejichž majetek byl zmrazen Ministerstvem financí USA na základě exekutivního příkazu prezidenta Trumpa ze dne 21. prosince, který nyní čítá již 1.108 stran.

V dalším kroku americká vojenská vláda snížila bezpečnostní prověrky 130 členům Trumpova režimu, včetně jeho zetě Jared Kushnera. Poskok izraelského premiéra Benjamina Netanjahua a Mossadu Jared je vyřazen ze hry díky ztrátě bezpečnostní prověrky a je cílem operací kontrarozvědky, vysvětlují zdroje Pentagonu. Navíc dodávají: „Dokonce i Ivanka Trumpová je pod dohledem FBI pro své vazby na Mossad / Chabad, neboť Trump je nucen upřednostnit zemi před rodinou.“

Dokud bude mít zemi na prvním místě, mohl by Trump být silným představitelem stabilního režimu v USA, stejně jako Vladimír Putin pro Rusko a Xi Jinping pro Čínu, říkají zdroje.

[wp_ad_camp_2]

Jak se armáda Spojených států připravuje na meritokracii, „degradovala CIA na oddělení NSA a zajistila úplnou vojenskou kontrolu nad zpravodajským aparátem,“ říkají zdroje Pentagonu. Zatímco myšlenka vojenské vlády je pro mnohé velice alarmující, americké vojenské zdroje zdůrazňují, že to bude jen dočasné opatření, dokud nebudou gangsteři zcela odstaveni od moci a bude zavedena zdravá civilní vláda.

Mezitím se také hodně odehrává se starými vojenskými řády a tajnými společnostmi. Zatím nelze mnoho sdělit, ale lze potvrdit, že probíhají jednání se City of London (není to samé jako Londýn), Templáři, Maltskými rytíři, ruskými vojenskými řády, Gnostickými Illumináty, Lóží P2 a dalšími. Mezi nimi existuje obecná shoda, že způsob, jakým tuto planetu spravujeme, musí být zásadně reformován a změněn.

Zdroj: 1

[wp_ad_camp_2]

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.