;

Prezident Trump: „Myslím si, že BigTech dělá naší zemi hrozné věci. A věřím, že to pro ně bude fatální chyba. Dělí se a rozdělují, předvádějí něco, co jsem už dávno předpovídal. Předpovídal jsem to už dlouho, ale lidé podle toho nejednali. Ale myslím si, že Big Tech udělala strašlivou chybu pro naši zemi, velmi špatnou.

Vedou ostatní k tomu, aby dělali totéž, což způsobuje spoustu problémů a velké nebezpečí. Velkou chybu. Neměli by to dělat. Ale vždy proti tomu, co dělají, existuje protiopatření. Nikdy jsem neviděl takový hněv, jaký vidím právě teď. To je strašná věc. Musíte se vždy vyhýbat násilí. A máme – máme obrovskou podporu. Pravděpodobně takovou, jakou nikdo předtím neviděl. Vždy se vyhýbejte násilí.

Reportérka: (některá slova nezřetelná) Jaké je Vaše osobní odpověď na to, co se stalo v Kapitolu?

Takže, pokud si přečtete můj projev a to udělalo mnoho lidí, viděl jsem, že jak v novinách, tak v TV médiích byl analyzován. Lidé si mysleli, že to, co jsem řekl, je naprosto nevhodné. Pokud se podíváte na to, co říkali ostatní vysoce postavení politici o nepokojích během summitu, o otřesných výtržnostech v Portlandu, Seattlu i na jiných místech, to co řekli bylo, že skutečný problém byl zde. Analyzovali (media) můj projev, má slova, poslední odstavce, mou poslední větu a všichni řekli, že je to naprosto nevhodné. OK, díky.

Přeložila adri | Zdroj: VIDEO

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.
Loading...

AdBlock je aktivní

 

 

Používáte nástroj pro blokování reklamy. 

Budeme rádi, když naši práci oceníte a nastavíte pro tento web výjimku v Adblocku.