„Jako šéf Demokratické strany je kariérní politický zločinec Joe Biden hlavním pachatelem největšího volebního podvodu a volební krádeže v dějinách Spojených států. Uvěznění, nikoli inaugurace Bidena je jediným přijatelným výsledkem amerických voleb 2020. Stejně tak musí být pro dobro země rozpuštěna Demokratická strana. Jako figurka zločinecké organizace na úrovni RICO by Bidenova nejlepší šance vyhnout se trestu smrti byla identifikovat všechny jeho kolegy komunisty, kteří plánují totální svržení Ameriky.

Mnozí z nich už byli zapleteni do své zrádné tajné dohody s Komunistickou stranou Číny. Spolupachatelka Kamala Harrisová musí být také pohnána k odpovědnosti za tuto velmi závažnou volební krádež, která zahrnovala i sofistikované kybernetické zločiny. Teprve až budou tihle dva komunističtí poskoci zpívat jako kanárci, může prezident Trump vymýtit nespočet pučistů, nebezpečných zrádců a nepřátelských přeběhlíků v USA.“

[wp_ad_camp_2]

 

Spojené státy americké čelí nejvážnější ústavní krizi od občanské války. Pokud tento volební debakl nebude spravedlivě a rychle vyřešen, přeroste ve druhou občanskou válku.

Celý svět byl právě svědkem toho, jak Joe Biden a spolustranice Kamala Harrisová vyloženě ukradli volby prostřednictvím vysoce organizovaného kriminálního podniku na úrovni RICO, vytvořeného výslovně za tímto účelem.

Tento demokraty řízený mezinárodní zločinecký syndikát úzce spolupracoval s některými z nejzatvrzelejších amerických nepřátel. Deep state Spojeného království, komunistická Čína a Izrael se také domluvily s Demokratickou stranou, stejně jako mnoho mezinárodních nevládních organizací, které působí pod hlavičkou globalistické kliky Nového světového řádu.

Samotnou hloubku a šíři tohoto rozsáhlého zločinného spiknutí s cílem ukrást volby prezidenta lze odhadnout pouze podle počtu globalistických institucí a mezinárodních organizací, které se podílely na této probíhající vlně zločinu, jež se přelévá přes USA.

Například veškerá mainstreamová média – WORLDWIDE – se ukázala jako stěžejní spolupachatel jak při páchání nesčetných volebních zločinů, tak při provádění vysoce koordinovaného zastíracího manévru. Faktem je, že bez tak účinného utajení by tak průhledná volební krádež nikdy nemohla být dosud úspěšná.

Pravice má ve skutečnosti vlasteneckou povinnost, morální právo, ústavní autoritu a plné právní zdůvodnění, aby zabránila inauguraci Joea Bidena. Právě proto, že se nahý podvodník jako Joe Biden pokouší uzurpovat si americký prezidentský úřad, otcové zakladatelé sepsali Druhý dodatek – posvátné a Bohem dané právo nosit zbraň.

Proto tam, kde se to týká této naprosto bezohledné, nesrovnatelně nestoudné a mimořádně zoufalé volební loupeže milénia, nemůže být Biden inaugurován.

Nicméně je na pravici, aby udělala to, co je správné, a postavila se za spravedlnost jako nikdy předtím. Globalisté NWO vlastní a provozují tak velkou část americké vlády a také ovládají tolik institucionální moci v celém národě, že to může napravit jen Vlastenecké hnutí.

V tomto kontextu je první výzvou, která musí být splněna, zakázat volebnímu zloději Joeovi Bidenovi, aby se kdy dostal do Bílého domu. To samé platí pro jeho komplice Kamalu Harrisovou. Jakmile se dostanou k moci, bude obtížnější je poslat do vězení.

Převzato z: svobodnenoviny.eu

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.