…..je úsměvné pozorovat v dnešních dnech zprávy z celého světa. Skutečně úsměvné. „Nejlepší“ jsou ovšem zprávy z MSM, které nevědí, jak na současné dění reagovat. A proto si začínají v mnohém odporovat. Přijde velké překvapení. Dnes je naprosté ticho a klid před velkou bouří. Sami uvidíte….

QQ:QQ Q5:Q5:Q5

Na pohřební ceremonii v USA byla některým politikům rozdána obálka. Obálka, ve které byla cedule, na které stálo GAME OVER. Thank you for playing. (Hra je u konce. Děkujeme, že jste ji hráli.) Stejná karta platí i dnes a zítra. Je naprosté ticho před bouří a nikdo neví, jakým směrem se hurikán vydá. To vědí jenom její tvůrci. WWG1 WGA. Vyčkejme tedy.

 

Obrovská bouře přijde v pondělí. Bouře je nad námi.

A je zde. I když mnoho lidí ji zatím nevidí. Možná nechtějí vidět. Nedivím se jim. Plenky ani podvázané nohavice nebudou stačit.

Věci se dle slibu a slov Prezidenta trumpa plní. Doposud všechny. Podívejte se na následující zprávu.

Pracuji ve středně velké televizní stanici. Právě jsme měli návštěvu z telekomunikačního úřadu FCC, dva lidi s odznaky (visačkami). Nedokázal jsem se dostat dost blízko, abych zjistil, od které agentury jsou.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Bylo nám řečeno, abychom se připravovali na to, že náš program bude naplněn předem připraveným obsahem po dobu 72 hodin od středy v 8:00.

Mému šéfovi řekli, že je osobně trestně zodpovědný, kdyby obsah nebyl vysílaný. Bylo mu téměř do pláče a řekl: Za 30 let svého působení v tomto oboru jsem nic podobného neviděl.“

Vyděsili ho i našeho oblastního ředitele téměř k smrti.

Potud zpráva.

Na tomhle místě musím zdůraznit, že není vyloučeno odstavení některých sítí také v Evropě. A to po celé Evropě. Může to být jenom internet, telefon a televize. V nejhorším případě v dnešní studené době elektrická energie. Deset dní temnoty? Jste připraveni? THE SHOW MUST GO ON. Hluboký stát bude bojovat do poslední kapky krve. Nezapomeňte na tento výrok.

Podívejte se prosím dobře, jaká kreatůra měla být uvedena, a to podvodem, na místo prezidenta USA. Předat pomatenému senilnímu dědovi atomový kufřík by bylo pravděpodobně hned následujícím dnem vyhlazením lidstva, protože by si rád vyzkoušel, jestli kufřík funguje a není pokažený.

Na video se prosím podívejte zde.  A sice od minuty 06:35 do 10:35. To se tak hned nevidí.

Při dnešním televizním přenosu JOE BIDEN sám prohlásil, že odstupuje. Nebyl to však on, byl to člověk, nesoucí jeho masku obličeje. Údajně  Biden zemřel před šesti dny. Asi jeho klon, Originál měl být dle jiných zpráv popraven před nějakou dobou. Úsudek si prosím udělejte sami.

BIDEN, který BIDENEM není.

pokračování

tm komentuje

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.