Paskulík, bývalý ministr spravedlnosti jmenovaný do funkce mafií napsal na FB ve věci vraždy Kuciaka a jeho přítelkyně: Z rozsudku jsem nemile překvapen. Nelze se pak divit, že lidé ztrácí důvěru ve spravedlnost. Doufám, že v odvolacím řízení slovenské justiční orgány odvedou lepší práci Paskulík, zřejmě zapomněl, že už nejsou 50 léta, aby politici sdělovali justici, jaké má vynášet rozsudky. Obzvlášť v případu, ve kterém je jasné, že přípravu vraždy někdo velmi mocný a bohatý sledoval, a že se stále neví, kdo to byl!

K vraždě Kuciaka došlo v 21.2.2018! Z objednání vraždy podezřelí Kočner a Zsuzsová (oba foto) byly zatím nepravomocně osvobozeni!

Před vraždou sledovalo Kuciaka a další novináře Kočnerem najaté komando bývalých příslušníků SIS, a policistů. Dokonce jim šéfoval samotný bývalý ředitel kontrarozvědky, a ten byl dokonce na stáži v USA! Tito agenti sledovali jmenovitě Kuciaka od jara do podzimu 2017, a předali výsledky svého sledování Kočnerovi.

A teď pozor! Někdo totiž sledoval Kočnerem najaté agenty při sledování Kuciaka! Neví se ale, kdo. Tito agenti prováděli tedy kontra-sledování, a bývalí agenti SIS si nevšimli, že jsou kontrasledovani, a to dokonce v tak malém místě jako je místo vraždy Kuciaka Velká Mača! Vzhledem k tomu, že takovéto kontra-sledování může provést pouze tajná služba, zejména protože při něm ustanovila celou sledovací skupinu, včetně používaných automobilů, jejich majitelů, a kdoví co ještě, a to aniž by si tajná služba Slovenska všimla, že na jejím území probíhá rozsáhlá sledovací operace novinářů, a zároveň kontra-sledovací operace!

 

[wp_ad_camp_2]

 

Toto je vážný problém vyšetřování vraždy Kuciaka, dodnes nikdo neví, kdo prováděl kontra-sledování a věděl, půl roku dopředu, že Kočner sleduje Kuciaka, a další novináře! Jenom pro Vaši představu sledování Kuciaka provádělo 3-5 školených profesionálů s automobily a sledovací technikou. Na kontra-sledování, aby si toho profesionálové nevšimli, bylo třeba nasadit řádově desítky osob, zejména, když je sledovali v obci Velká Mača z bezprostřední blízkosti! V této věci dosud nikdo nebyl obviněn, protože se takovéto sledování musí dít na povolení soudu nebo na rozkaz!

(záběr sledovacího komanda pořízený kontra-sledovacím komandem) 

 

Ze samotného případu vraždy Kuciaka je podivné opět, že kontra-sledovací komando kompletně rozkrylo sledovací tým na Kuciaka, ale už nerozkrylo vražedný tým na Kuciaka! Záhada, protože vražedný tým, si obhlížel místo vraždy rovněž tak. A nebo kontra-sledovací komando nesmí zveřejnit, že sledovalo i vraždící tým. To by totiž byl skandál, že!

Ono totiž vražedné komando si několikrát prohlíželo místo činu. Tedy před 21.2.2018 byli na místě činu několikrát. A ejhle sledovací komando sledovalo novináře na pokyn Kočnera do dubna 2018, tedy ještě dva měsíce po vraždě! Kontra-sledovací komando vědělo, že si sledovací komando najal Kočner, sledovalo ho na místě vraždy, proč tedy neodhalilo že si Kočner najal vražedné komando! Nebo odhalilo a je to státní tajemství nějaké tajné služby!

A další otázky – vrah se k vraždě přiznal ale podle znalců ji nemohl spáchat. Jeho přiznání je proti zákonům balistiky a neodpovídá ani jeho popis místa kde vraždil. Vrah byl odsouzen na základě svého přiznání. Důkazy jeho přiznání vyvracejí stejně tak jako balistika vyvrátila, že by Kájínek vraždil sám!

A hned další otázka vražedné komando tvoří bývalý vyšetřovatel a voják. Oba si několikráte prohlíželi místo činu, aby si vybrali nejlepší únikovou cestu. Ale nakonec si vyberou tu, na které je několik kamer a hospoda, ačkoli se nabízejí kratší únikové cesty a bez kamer!

Navíc řidič vražedného komanda, který nebyl na místě činu, ale čekal na vraha v autě, tvrdí, že vrah mu po návratu z vraždy, kterou podle znaleckých posudků nevykonal,řekl, že už našel Kuciaka i jeho přítelkyni zavražděné!

 

 

[wp_ad_camp_2]

 

Navíc – Objednavatel vražedného komanda se přiznal, že ho najal Kočner přes volavku Zsuzovou, ale neexistuje žádný přímý důkaz, že tomu tak bylo!

Navíc – Volavka Zsuzová a Kočner si sice v době vraždy posílali emotikony s lebkou, ovšem jak prokázala obhajoba posílali si je i v jinou dobu, než se vraždilo. Soud neuznal důkazy emotikony, stejně jako důkazy, že se všichni nacházeli v jedné buňce EUTROTELU. Abych vysvětlil Eurotel, v době sledování vyděrače Foltýna, jsem se v jeden okamžik dostal do stejné buňky s jiným pachatelem, aniž jsme se viděli a setkali, a mělo to nějakou vazbu na vydírání Foltýnem. Že jsme se nesetkali potvrdilo právě kontra-sledování, zda mne nikdo nesleduje. Sledování technickými prostředky mobilních operátorů je tedy velmi složitý důkaz!

Co říci nakonec – záhada vraždy Kuciaka a jeho přítelkyně je právě záhadou onoho tajemného kontra-sledování! Z výroku Paskulíka na FB tedy mrazí! Protože bývalý ministr spravedlnosti si jasně přeje odsouzení pachatelů, bez ohledu, že projednávané důkazy k tomu nestačí, pokud má být právo nestranné! Ví tedy Paskulík něco víc? Nebo jenom sbírá zoufale nějaké politické body pro TOP-09? V každém případě, v případě jeho zvolení do nějaké funkce hrozí nové procesy, a lá Kájínek!

Zdroj: 5

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.