Hledejte na tadesco.org

Archiv

Nejnovější zprávy

 • Setkání dvojníků v OSN
  Setkání dvojníků v OSN

  Setkání dvojníků v OSN

 • Člověk a jeho život v Matrixu mezi bezduchými bio-roboty
  Člověk a jeho život v Matrixu mezi bezduchými bio-roboty

  Člověk a jeho život v Matrixu mezi bezduchými bio-roboty

 • Zrádný poddůstojník, který plánoval válku proti Trumpovým příznivcům, má být oběšen
  Zrádný poddůstojník, který plánoval válku proti Trumpovým příznivcům, má být oběšen

  Zrádný poddůstojník, který plánoval válku proti Trumpovým příznivcům, má být oběšen

 • JAG zatkl dalšího zločince ze CDC
  JAG zatkl dalšího zločince ze CDC

  JAG zatkl dalšího zločince ze CDC

Související zprávy

 • Magazín EVIE publikuje článok varujúci čitateľov pred sexom s mužmi, ktorí boli očkovaní proti COVID a nielen to
  Magazín EVIE publikuje článok varujúci čitateľov pred sexom s mužmi, ktorí boli očkovaní proti COVID a nielen to

  Magazín EVIE publikuje článok varujúci čitateľov pred sexom s mužmi, ktorí boli očkovaní proti COVID a nielen to

 • Fauci lhal. Zemřelo více než 120 tisíc dětí: Tajná zpráva CDC to potvrzuje
  Fauci lhal. Zemřelo více než 120 tisíc dětí: Tajná zpráva CDC to potvrzuje

  Fauci lhal. Zemřelo více než 120 tisíc dětí: Tajná zpráva CDC to potvrzuje

 • PROČ AŽ TEĎ? FDA rozhodla, že lékaři nyní mohou předepisovat ivermektin
  PROČ AŽ TEĎ? FDA rozhodla, že lékaři nyní mohou předepisovat ivermektin

  PROČ AŽ TEĎ? FDA rozhodla, že lékaři nyní mohou předepisovat ivermektin

 • Nová studie a důvěrné dokumenty společnosti Pfizer potvrzují, že vylučování látek z mRNA vakcíny sebou nese nebezpečné následky
  Nová studie a důvěrné dokumenty společnosti Pfizer potvrzují, že vylučování látek z mRNA vakcíny sebou nese nebezpečné následky

  Nová studie a důvěrné dokumenty společnosti Pfizer potvrzují, že vylučování látek z mRNA vakcíny sebou nese nebezpečné následky

Parazitologové volají na poplach! 95% populace je nakažená parazity….

….není to nic nového, neustále opakuji, že by lidé měli dělat odčervovací kůry jako u zvířat…..

07:54

Lidé pravděpodobně nevědí, jak se k tak velkému množství parazitů, které mají v těle, mohli dostat. Když Vám udělá lékař vyšetření krve a máte velké množství EOZINOFILŮ, máte určitě parazity. Představte si, že před mnoha lety jsem četl jeden tajný rozhovor, který nebyl nikde zveřejněn. (a zde už zase začíná problém, kde se o tom psalo, že ano?) Psalo se, že dle vyjádření nejmenovaného vysoce postaveného odborníka na parazitologii někde v zámoří, jde elitám moc pomalu otravování lidí pomocí různých umělých sladidel a jiných „ÉČEK“ v potravinách. Proto byly pověřeny určité organizace aby byly přimíchávány tito paraziti do potravin. No uznejte jestli tohle není dokonalý plán. Mnozí zase řeknou: KDO BY TO ALE DĚLAL, ŽE ANO?????

Produkt, který je zde nabízen nekupujte, stačí obyčejné odčervovací léky.

Prosím, diskutujte ve spodní části, jaké máte zkušenosti s likvidací parazitů…..

tm

Parazitológovia volajú na poplach! 95% populácie Slovenska je nakazených parazitmi. Parazity sú zodpovedné za 8 z 10 smrtí! Ako pred nimi ochránite seba a svoju rodinu? Rozhovor s jedným z najznámejších parazitológov na Slovensku!

Štatistiky ukazujúce zamorenie parazitmi sú šokujúce! 95% ľudí sú nosičmi smrteľných parazitov, ktoré svojou činnosťou v ľudskom tele spôsobujú mnoho chorôb a niekedy tiež smrť. O tom, akú hrozbu parazity predstavujú a ako s nimi bojovať sme sa rozprávali s parazitológom, MUDr. Štefanom Sarnovským, z certifikovaného parazitologického laboratória.

Dobrý deň Štefan. V prvom rade by sme sa chceli opýtať na už spomínanú štatistiku. Je správna?

Nanešťastie musím konštatovať, že tieto údaje sú správne. Môžu existovať odchýlky v rámci odobratých vzoriek, ale sú minimálne. Približne 90-95 % populácie Slovenska je nakazených parazitmi. Je to znepokojujúce číslo, najmä vzhľadom na to, že mnoho ľudí kvôli tomu môže zomrieť. Je nakazených 9 z 10 ľudí, ale nikto tento problém systematicky nerieši.

Hovoríte, že ľudia „zomierajú“? Znamená to, že parazity môžu človeka zabiť? Znamená to, že parazity môžu človeka zabiť?

Ale samozrejme, že môžu. Nie všetky parazity môžu spôsobiť smrť. Povedz me si ako často sa vykonáva pitva nebožtíkov. Pravidlom je, že len vtedy, ak je podozrenie, že smrť bola násilne zapříčiněná alebo člověk zomrel za podozrivých okolností. Každý forenzný patológ vám potvrdí, že 9 z 10 pitvaných tiel, ktoré sú pitvané, sú plné parazitov. Štatisticky, v 80 % prípadoch sú parazity príčinou úmrtia.

Parazity môžu zničiť aj telo, ktoré pôsobí vitálne. Povedal by som, že 85 % takzvaných neočakávaných čiže „náhlých“ úmrtí je smrť spôsobená parazitmi. Pozrite sa na fotky, ktoré sme urobili v našom laboratóriu:

Parazity sú v srdci 45 ročnej ženy. Ich prítomnosť sa odhalila až pitvou po jej úmrtí:

Pankreas zničený parazitmi (kompletne vybratý počas operácie):

Cysticercus (typ parazita) v ľudskom mozgu (odhalený počas operácie, pacient zomrel):

Aj v prípade, keď parazity nepredstavujú priamu hrozbu pre ľudský život, vysiľujú organizmus a ten nevie odolávať vírusom a baktériám. Žijú v ľudskom tele a živia sa krvou, telovými tekutinami, tkanivom alebo svalovinou. Parazity tiež v ľudskom tele vylučujú svoj odpad a množia sa tým, že do tela kladú vajíčka. Kto vie, kedy sa v orgánech pacienta začnú nekontrolovateľne množiť ďalšie kolonie parazitov. Parazity si ani nemusíte istý čas všimnúť, a potom vás doslovne zabijú za dva týždne. Ani nebudete chápať čo sa deje. Možno dlhé roky budete žiť nomárny život s malým množstvom parazitov v pečeni, ale ak sa náhle premnožia, môžete sa ocitnúť aj na jednotke intenzírvnej starostlivosti a Vašej pečene za 2 až 3 mesiace z vašej pečene veľa neostane. Celé telo sa nenávratne poškodí.

Myslím, že naši čitatelia by chceli vedieť ako sa dá parazitov zbaviť?

Mali by sme si uvědomit, že odstraňovanie parazitov je veľmi ťažké. Ak máme dočinenia s niečím ľahko pozorovateľným, ako sú červy, je to ľahké. Ale existujú stovky typov parazitov, ktoré napádajú srdce, mozog, pečeň a žily. Musíme si uvedomiť, že technické vybavenie naších kliník nie je vždy perfektné a parazity teda môžu uniknúť pozornosti lekárov. Je to veľmi vážny problém, ktorý sa nedá diagnostikovať.

Ba čo viac, chemická liečba parazitov nie je vôbec lacná. Bežná cena procedúry je 40 EUR, čo môže mnohých ľudí odradiť.

Čo môžem vašim čitateľom bez zaváhania odporučiť je Anti-parasite Herbal Tea. Asi pred rokom sme v našom laboratóriu začali nezávislé testovanie tohto produktu. Na základe výsledkov sa dá povedať, že skutočne pomáha každému pacientovi. V 89 % prípadov kompletne zničí parazity v 11 % redukuje ich aktivitu a oslabuje ich schopnosť množiť sa. Pri dlhodobom pôsobení, čaj úplne zbaví organizmus od parazitov. Po vyčistení tela sa môže čaj používať ako prevencia proti ďalším infekcím, ktoré sa môžu objaviť kedykoľvek.

Vyzerá to, že ste si týmto produktom 100% istý.

Je to tak. V prvom rade je to produkt, ktorý bol oficiálne patentovaný a otestovaný. V druhom rade ho používame u našich pacientov a boli sme veľmi skeptickí voči oficiálnym štatistikám. Kláštorný čaj proti parazitom obsahuje komponenty z prírodných bylín, ktoré zabíjajú parazity. Naviac, aktivuje aj imunitný systém a tak pomáha telu zvládnuť dôsledky aktivity parazitov.

Anti-parasite Herbal Tea Musia sa ľudia pri používaní čaju riadiť špeciálnymi opatreniami?

Tento čaj nie je chemicky upravovaný, preto nemá žiadne kontraindikácie. Počas testovania, ktoré sme robili, bol čaj podávaný 3254 pacientom, a ani jeden z nich nemal alergickú reakciu na čaj. Čaj ľuďom nespôsobuje žiadnu ujmu a efektívne vás zbaví väčšiny typov parazitov, vrátane rôznych druhov červov, hubovitých ochorení, jednobunkových organizmov a najnebezpečnejších ľudských parazitov. Tiež by som chcel spomenúť, že ho môžu užívať aj deti. Deti majú slabý imunitný systémom a sú tak ľahkým cieľom parazitov. Môžu sa nakaziť zjedením špinavého jedla alebo pohladením mačky. Takmer polovica všetkých úmrtí detí mladších ako 14 rokov je spôsobená parazitmi.

Štefan, ďakujeme vám za rozhovor. Chceli by ste ešte niečo povedať naším čiatateľom, predtým ako sa rozlúčime?

Začnite sa starať o svoje telo, nikto iný to za vás nespraví. Práve teraz, kým čítate tento článok, sa vám parazity dostávajú do vašej pečene, do srdca, do ciev a dokonca aj do pľúc.

Ak sa ich nezbavíte, tak v najlepšom prípade vďaka nim stratíte 11-20 rokov života. V horšom prípade, môžete umrieť predčasne, alebo sa u vás rozvynie ťažká choroba. Začnite pomaly a užívajte tento špeciálny antiparazitický čaj pravidelne každé ráno. Výrazne tým znížite riziká.

Informácie získal Michal Líška

Líbil se vám článek? Pošlete ho dál
29 Komentáře
Řadit dle: nejnovější
Řadit dle: nejstarší Řadit dle: počtu reakci
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře