…..vždy jsem varoval lidi od používání kdyvadel. Víte kdo Vám vaše kyvadlo ovládá? Jse to vy? jiná konstruktivní nebo destruktivní síla? Nebo bytosti, které na vás lpí jako batoh? Výsledky jsou vždy pochybné a určitě bych se neradil jimi řídit, i když někteří na to nedají dopustit. Mimo jiné kyvadlo není kyvadlo….

07:54

Jak na egregor (kyvadlo)

 

http://1.bp.blogspot.com/-wgwpBR2TyRI/UXbOiFZDJbI/AAAAAAAADUU/5MaBCsGiebk/s400/Milky.jpg

 

http://energieupramene.blogspot.sk/2016/01/jak-na-egregor-kyvadlo.html

[wp_ad_camp_1]

Dnes si řekneme, jak egregor (dále jen kyvadlo) funguje, když si ho uvědomíte a snažíte se jej ignorovat, nebo odstranit.

Pokud jedinec přestane kyvadlo poslouchat a uvědomí si, co se kolem děje a rozpoutá proti němu boj, bude pouze ztrácet energii. Začal bojovat proti pravidlům kladiva, jež jsou pro něj nutná pro přežití. Začne vám vsugerovávat do myšlenek hlavně pocit viny a beznaděje. Je to jeho obrana, protože jedinec se přestal podřizovat kladivu a přestal mu dodávat jeho životní energii.

A v tomto momentu kyvadlo nastupuje svou hru a snaží se vám do myšlenek vkládat pocity viny, bezvýchodnosti, zklamání, nespokojenosti, sebelítosti, nebo jinou důležitou pro vás situací. Proč to dělá, chce obnovit ztracenou kontrolu nad vámi, pro příjem své životní energie. Kyvadlo je velmi chytré a pokud se vzdáte boje s ním, náhle se stane lepším. Pokud to nevzdáte, kyvadlo cítí, že si už na vás nic nevezme a začne běsnit, jeho hlavní pak úskok je, vyčítání morálních zásad, tak je to mazané. Provokace kyvadel jsou vždy negativní informace, emoce a nežádoucí události. Pokud se mu to povede tak tyto negativní události se mu vrývají do duše a tak dochází k uchvácení vaší myšlenkové energie do vyložené smyčky a dotyčný se tak vlastně nalaďuje na rezonanční frekvenci kyvadla a to má již opět zajištěný přísun energie od vás. Pak opět nastupuje starý scénář, že dotyčný se zlobí, rozčiluje, znepokojuje, bojí se, nadává a tím velmi aktivně vyzařuje energii o stejné frekvenci negativního kyvadla a ono je spokojené a to, čemu se vyhýbáte, dostáváte v nadbytku, proč ne, kyvadlo má pak zase hody a jste ve smyčce. Zdůrazňuji, že jedna pomoc, jak se vymanit z  vlivu kyvadla, je stát se pozorovatelem se všemi svými city jako člověka, ale ne jako oběť. Jakmile však do své mysli vpustíte cokoli nežádoucího, pronikne vámi nepřízeň a vy onen pocit začnete „hýčkat“, až se to, co nechcete a co si nepřejete, ve vašem životě rozhodně zhmotní.

 

Nepodléhejte jeho provokacím a nezapojujte se do jeho hry.

Z vlivu destruktivního kyvadla lze se vymanit třemi způsoby:

1) odmítnout jej

2) utlumit

3) zapojit Sílu.

Odmítnout jej, znamená, přestat s ním bojovat. Ze začátku při odmítání budou aktivnější a víc dotírat. Musíte to brát jako pozorovatel a nepřecházet do emocí.

Prostě uznejte právo kyvadla na existenci, pak získáte i právo odejít od něj, nepoddávat se jeho vlivu, nebojovat, neztrácet nervy. Klidně jej přijměte jako nutné zlo a pak utéct třeba pozitivníma myšlenkama, tím jej odmítáte a ono se přestěhuje na jiné objekty.

 

Utlumení značí, že přijímáte ze začátku hru kyvadla, ale v závěru změníte směr. Nastává to, že vaše frekvence se začne lišit od frekvence kyvadla a tím jej matete. Někdo vám chce dát facku, nezačnete útočit, ale čekáte na moment vystartování pravačky útočníka a uhnete. Je to jen jeden příklad, ale pro názornost by měl stačit. Pro tlumení kyvadla je výborné mít dobrý smysl pro humor, nebo idiotské veselí, ano, je to někdy těžké, ale zkuste to. Takový styl nedává kyvadlu žádnou šanci. Třeba vás někdo trápí, váš vztah, zkuste odhadnout co ten člověk potřebuje a co postrádá, ne ze svých potřeb, zkuste si vybavit, jak onen jedinec je šťastný, spokojený, zapomeňte na problém, který vám dotyčný působí. Vždy si vzpomeňte, že jde o kyvadlo a jeho provokace. Stanovte si do hlavy, že kyvadla existují a začnete být na jejich provokace imunní dle rad zde. Navíc kyvadlo okradete o jeho energii, kterou vám vzalo. Buďte pozorovatel.

 

Zapojení Síly pro odpojení a obranu proti kyvadlům je nejvíce účinnou zbraní. Tady na stránkách jak se napojit na Sílu jsme již psali několikrát. Předejte vše na bedra Síle, ona je tvůrčí silou a vytváří vše zde na Zemi, i kyvadla díky ní existují. Přijměte dar Síly, ona je vždy s vámi, obraťte se na ni o pomoc, děkujte jí, ale ne sobě, vy se jen těšte z úspěchu, zásluhy dejte Síle a tím odstraníte svou důležitost, důležitost vlastně všeho, pohybujte se po proudu toho, co vám Síla naděluje, naděluje vaši realitu, kterou prožíváte, uznejte to. Tím je důležitost pryč a nenastoupí ani rovnovážné síly, ani kyvadla. Pokud nebudete dělat potíže a svými znalostmi nemusíte a nebudete bránit proudění variant, řešení přijde samo za pomoci Síly, jež je vždy s vámi. Opačný postup bude plodit spoustu nových problémů. Hlavně zůstaňte pozorovatel.

 

 

http://1.bp.blogspot.com/-zS42NyeUlP0/Vo_VPtF70aI/AAAAAAAAEqI/4LFuufxel8I/s320/S%25C3%25ADla.gif

 

Náš život je protkán provokacemi kyvadel, zvláště v dnešní době, kdy je jich na Zemi utvořeno nepřeberné množství, je to i dnešní  mainstrém se svými negativními zprávami – provokacemi. Myslíte, že fantazíruju, vůbec ne. Vědci dnes již tyto energetické entity dokázali i vyfotografovat, viz např. zde: http://bod-zlomu.blogspot.cz/2016/01/vedci-poprve-vyfotili-astralni-parazity.html Takže jsou reálné a také podle toho život na Zemi je takový, jaký je, kdy se láska , cit a všechny dobré lidské vlastnosti moc nepěstují, spíše jsou pokládány za škodlivé a v zárodku se zašlapávají a tím se tvoří nové a nové destruktivní entity. Kyvadla vždy hrají na city, proto držte své emoce pod kontrolou a být si vědomi, že je to hra negativních kyvadel.

Převzato z následujícího blogu.

 

[wp_ad_camp_1]

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.