Hledejte na tadesco.org

Archiv

Nejnovější zprávy

 • Európa utrpela vo vojne s Ruskom drvivú porážku
  Európa utrpela vo vojne s Ruskom drvivú porážku

  Európa utrpela vo vojne s Ruskom drvivú porážku

 • Generál Milley pláče; a že prý stále pracuje pro prezidenta Trumpa
  Generál Milley pláče; a že prý stále pracuje pro prezidenta Trumpa

  Generál Milley pláče; a že prý stále pracuje pro prezidenta Trumpa

 • „Královna mRNA vakcín“ oběšena v GITMO
  „Královna mRNA vakcín“ oběšena v GITMO

  „Královna mRNA vakcín“ oběšena v GITMO

 • Okno do nového světa – snaha o duchovní ideál
  Okno do nového světa – snaha o duchovní ideál

  Okno do nového světa – snaha o duchovní ideál

Související zprávy

Zajímavé postřehy z posledních dnů.

…..možná jste si také všimli divných jevů kolem Vás za poslední dny. Napíši Vám pár osobních zkušeností. Byl bych rád, kdybyste mně také napsali jestli něco podobného jste také pozorovali….

09:54

V roce 2010 jsem koupil v Německu v Metru (české Makro) v Mnichově čajové svíčky. Protože měli pytel svíček po sto kusech za vynikající cenu, a to 0,99 EURA, a já vždy nakupuji vše ve velkém, koupil jsem hned plný nákupní vozík těchto balení. Dodnes je mám, bylo to několik banánových beden. Zapaluji je vždy odpoledne nebo  večer pod voňkami s etérickými oleji a v malovaných kalíšcích.  No nebylo by na tom nic zajímavého ale! Na každém balíčku je napsáno, že svíčka hoří 4 hodiny max. Ano dříve tomu tak bylo. Vždy vydržela hořet jenom stanovený čas na balíčku. Je to jedna a tatáž várka, jinou jsem od té doby nekupoval.

A světe div se. Poslední dobou hoří každá z nich nikoliv 4 hodiny, ale skoro bez pár minut 6 hodin. Asi před týdnem jsem udělal zajímavé pozorování, kdy svíčky hořely od 12 hodin do sedmi do večera. Tedy celých 7 hodin. Nechápal jsem. Dnes to bylo zase těch šest hodin. Něco se děje s časem????? Anebo pomocí Bovis energií dostávají větší energetickou hodnotu a hoří více???? Udělal někdo z Vás podobné pozorování????? Děkuji za Vaše odpovědi předem.

Další pozorování jsem udělal s teplotou, která byla venku při sněžení. Pocitově bylo daleko tepleji, než ukazoval teploměr. Šel jsem ven pro dřevo do krbu v tričku s krátkým rukávem a vůbec mi nebyla zima. Na vysočině po mrazech teplota rapidně stoupla  z -20°C na -5°C což nebývá zvykem.

Ukazatel teploty neuvěřitelně skákal, jako kdyby pod venkovním čidlem teploměru  někdo držel zapalovač! A to hned na třech teploměrech které mám přes okna na různých stranách baráku umístěny!

I s topením to bylo zajímavé. Jeden den jsem při mrazech nemusel přikládat tolik dřeva, vím kolik protopím za den, ale ten den jsem pro stejné temperování baráku spotřeboval jenom polovinu dřeva. Naopak druhý den dřevo skoro nechtělo hořet, „udilo se v krbu“ a komín kouřil jako dýmovnice.  Přidával jsem maximum kyslíku a teprve potom se krb rozhořel. Jakmile se ale kyslík ubral, začalo se dřevo zase udit! Musel jsem nechat kyslík na poloviční mezi přístupu kyslíku, jinak nehořelo. Následující den bylo zase všechno v pořádku.

Poslední sníh byl také zážitek. Napadlo ho celkem dost. Jak jsem psal před několika dny, byly to zajímavé krystaly sněhu. Doložil jsem i fotografie od mého kamaráda.  Za dva nebo tři dny začal sníh při vyšších teplotách „tát“. No s táním to nemělo nic společného, nebyla žádná voda a sníh se spíše vypařoval či sublimoval. Nebyly žádné louže jako obvykle.  Ze střechy nevalila voda vodopádem ale jenom mírně kapala. Sem tam kapka!

Při jízdě autem přes kopce jsem pozoroval také divné změny.  Dole pod kopci byla teplota nižší a na kopci teplota vyšší. Tedy inverze, ale z komínů šel dým krásně rovně nahoru, jako při vysokém tlaku a o inverzi se tedy nedalo hovořit. Na vysvětlenou, při inverzi jde kouř z komínu nikoliv kolmo nahoru ale vodorovně se zemí. O 20 kilometrů dále všemu bylo přesně naopak, což není v podstatě možné.

Připadalo mi, jako kdyby nás zahřívali ze satelitu mikrovlným zářením a proto ty divné nevysvětlitelné jevy. Pocity teploty při vystoupení z auta a při tankování byly naprosto odlišné od údajů teploměru na palubní desce vozu.

Máte také vy nějaké podobné zkušenosti?????

tm

 

[wp_ad_camp_1]

 

Líbil se vám článek? Pošlete ho dál
41 Komentáře
Řadit dle: nejnovější
Řadit dle: nejstarší Řadit dle: počtu reakci
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře