;

13:27

Baxter Dmitry

Lady Gaga se s princem Charlesem setkala 7. prosince na výročním koncertě Royal Variety Performance. Výstřední zpěvačku bulvár zkritizoval za nedodržování pravidel etiket vůči následníkovi trůnu.

Nyní se ukázalo, že k tomu měla dobrý důvod: Lady Gaga se Charlesovi začala vyhýbat poté, co prý na krátkou chvíli radikálně změnil podobu :

„Náhle byl vysoký dva a půl metru, žluté oči mu zvláštním způsobem poblikávaly a kůži měl šupinatou a zbarvenou asi jako leguán.“

Princ z Walesu se údajně takto „dvakrát nebo třikrát“ změnil poté, co se zpěvačce představil.

Lady Gaga tvrdí, že ho viděla měnit podobu i v publiku, když zpívala píseň A Million Reasons.

„Obličej se mu rychle měnil z lidského a na ještěří a zpátky. Ve světle z druhé strany místnosti jsem viděla, jak se mu lesknou ještěří zuby.“

Lady Gaga řekla členům personálu a svým blízkým spolupracovníkům, že se domnívá, že ji tím chtěl princ Charles varovat a dát jí najevo, aby si nezahrávala s dominantní reptilo-iluminátskou pokrevní linií, v níž tento člen královské rodiny zastává vysokou kněžskou funkci.

Zkušenost Lady Gaga souzní s mým vlastním výzkumem reptilo-iluminátů a s různými ostatními svědectvími.

Posledních pět let se věnuji zkoumání těžko postižitelných tyranských sil, které vládnou našemu světu. Procestoval jsem více než 80 zemí a nikdy mě nepřestane překvapovat, kolik lidí z různých vrstev společnosti mi vypráví, jak se jim někdo na kratičký okamžik přímo před očima změnil v reptiliána.

Slyšel jsem to mimo jiné od amerických moderátorů zpráv, od etiopských pasáků koz a od australských Aboriginců.

Jeden dánský taxíkář mi říkal, že jednou jel kolem skupiny VIP hostů na setkání skupiny Bilderberg v Kodani v r. 2014 a viděl, jak se jim obličeje a některým i ruce a nohy mění v ještěří.

V Peru mi jedna uznávaná jasnovidka vyprávěla, že kdykoli se dívá na některý mezinárodní zpravodajský kanál, vídá, jak se mocní politikové jako Obama, Angela Merkelová a Justin Trudeau mění v ještěry.

Světová vládnoucí třída má nad mainstreamovými médii moc na úrovni tyranie. Totéž platí pro naše potravinové zdroje, vodu a kvalitu vzduchu. Její příslušníci aktivně ohlupují lidi, ale množství důkazů, které je usvědčují, je obrovské a stále roste.

Zdroj (1) (2)

Ja jsem obycejny clovek, zadna jasnovidka a take jsem na vlastni oci pred sebou videla jednoho znameho promenit se na zlomek sekundy v jestera. Neni to zadny politik ani vyznamny clovek, obycejny IT inzenyr, ktery byl velmi normalni. Jedina vec, ktere jsem si na nem vsimla, byla naprosta absence emoci , citu ci srdecnosti. Sedel prede mnou, pili jsme kafe a najednou se jeho oblicej zmenil v jesteri, se supinami a jesterima ocima. Od te doby vim, ze tyhle veci se deji.
Vera

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.

AdBlock je aktivní

 

 

Používáte nástroj pro blokování reklamy. 

Budeme rádi, když naši práci oceníte a nastavíte pro tento web výjimku v Adblocku.