Francouzská prezidentská kandidátka Marine Le Pen slíbila, že znovu získá národní svrchovanost tím, že vytáhne Francii z eurozóny, vrátí francouzský frank a zbaví Rothschildův kartel kontroly nad centrální bankou.

„Potřebujeme ovládat měnu, přizpůsobit si ji, také proto, že dnes je jednotná měna břemenem,“ řekla Le Pen v novinách Le Parisien. „Budeme mít národní měnu jako všechny ostatní země a budeme mít společnou měnu společně.“

Le Pen, která bojuje za zrušení globalizačních politik a uspořádání referenda ve stylu Brexit, by měla vyhrát, a uvedla, že šestá největší ekonomika světa by měla opustit měnu euro „řízenou Rothschildy“ ve prospěch národní měny, kterou lze ovládat francouzské zájmy.

„Musíme ovládat měnu a přizpůsobit ji ekonomice, protože dnes je jednotná měna [euro] koulí a řetězem.“

Rozdíly mezi kandidáty, které Francouzi musí zvolit, nemohou být jasnější – bývalý bankéř Rosthchild, který byl přitahován do světa elitních pedofilů jako mladistvý, nebo žena, která se zavázala zbavit Francii Rothschildových bank, znovu nastolit svrchovanost Francie a zničit pedofilní kruhy, které řídí evropskou politiku ze zákulisí.

Pokud jde o Emmanuela Macrona, bývalého bankéře Rothschildů, který je ženatý s ženou, která ho naučila drama a svedla ho, když byl malý.

Le Pen řekla: „Není náhoda, že elita prosazuje, aby se můj konkurent stal prezidentem, jakýmkoli způsobem. Potřebují jednu vlastní moc, aby mohli pokračovat v agendě.“

Macron je bývalým členem Socialistické strany a evangelistou pro další globalizaci francouzské ekonomiky. Obhajuje otevřené hranice, přistěhovalectví a Evropskou unii, a kritizoval jak Brexit, tak i Donalda Trumpa – dokonce jdou tak daleko, že nabízejí „bezpečný přístav“ Američanům, kteří se ocitli v rozporu se současnou administrativou.

Pokud Macron vyhraje 7. května, není jisté, jak efektivní by byl prezident. Jeho strana, En Marche !, nemá žádné místo ve francouzském parlamentu. Skutečnost, že se vůdce hluboce nepopulární strany dostal do druhého kola spolu s Le Pen, je sám o sobě úžasný a dokazuje, jak moc elita stále ovlivňuje francouzskou národní politiku.

Zdroj: 1

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.