…..dotřetice si dovolím dát další důkazný a prospěšný článek pro pochopení, co se dnes odehrává ve společnosti a jak nevědomé lidi nalákali na bestiální výzkum na nich samých…..

08:27

Musím zdůraznit, že dnes existuje mnoho alternativních metod jak si sami vyléčit zdvižený ukazováček Vašeho organismu = rakovinu a to bez vedlejších účinků a jakýchkoliv následků. 

Moudrý lékař, kterého kdysi vyhodili z nemocnice v Německu říkal lidem zajímavou a hlavně pravdivou větu, když se dotyčného lékaře ptali jak dlouho mají naděj ještě žít. Odpověděl následovně:

S naší léčbou možná rok až 5 let, zcela náhodou i více. Bez naší léčby mnohonásobně déle…..

Potud koment tm a nyní k samotnému článku:

EEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

Rakovinový průmysl nám říká jednu lež za druhou o bezpečnosti, toxicitě a dlouhodobých šancích na přežití po chemoterapii, radioterapii a operaci.

Je jen málo lékařů, kteří jsou ochotni obětovat své jméno a reputaci, aby otevřeně hovořili o těchto podvodných praktikách.

Předtím, než přistoupíte na to, aby vám či vašemu blízkému onkolog naordinoval „řež, pal a otrav“, určitě se podívejte na tenhle dokumentární film „Pouť za lékem pokračuje.“ (The Quest for the Cure… Continues).

Jde o 11dílnou sérii krátkých filmů, která se zdarma poprvé vysílala do světa loni.

 

[wp_ad_camp_2]

Pouť hledání léku na rakovinu

Poté, co dokumentarista kvůli rakovině ztratil oba rodiče, se vydal na cestu napříč krajinou. Jeho misí bylo zjistit pravdu o rakovině.

Během své cesty udělal rozhovory s mnoha doktory, vědci a pacienty, které léčili. Následně svá zjištění publikoval prostřednictvím zmíněného dokumentárního filmu.

Pokud jste připraven objevit PRAVDU o tom, jak dokážete rakovině nejen předejít, ale i ji vyléčit přírodními prostředky, pak si tento film v žádném případě nenechte ujít.

Dosud žádná chemoterapie neuzdravila rakovinu ani neodstranila její primární příčiny. Dokonce i to, co medicína považuje za „úspěch“ chemoterapeutické léčby, je jen kontrola projevů rakoviny.

Cenou za to však bývá narušení jiných životně důležitých funkcí a závažné vedlejší účinky později.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Chemoterapie zabíjí rakovinu, ale zabije i vás

Chemoterapie má několik následků, které se projeví po jejím nasazení.

Většina chemoterapeutik proniká do mozku, kde způsobuje změny na centrálním nervovém systému. Její efekty přetrvávají i roky a po čase někdy ustoupí. Avšak v případě dětí se přenášejí i do dospělosti.

Dlouhodobé míry přežití pacientů po chemoterapii se výrazně nadsazují. Je to proto, že většina z nich umírá na onemocnění nesouvisející s rakovinou, ale zapříčiněné právě její léčbou.

Chemoterapeutická léčiva a obzvláště ta alkylační jsou známá tím, že způsobují jiné typy rakoviny, například leukémii.

Tyto látky poškozují DNA ve všech buňkách, nemocných či zdravých. Jde hlavně o poškození kostní dřeně, což následně vede v dlouhodobém horizontu k selhání imunity.

Po jejich požití se riziko sekundární rakoviny postupně časem zvyšuje, až nakonec je její propuknutí nezbytné. Studie ukázaly, že riziko se zvyšuje přibližně 2 roky po prvotní léčbě a nejvyšší je v období 5 až 10 let po ní.

To je také důvod, proč mnoho pacientů umírá 10 až 15 let po chemoterapii (pokud chemoterapii samotnou vůbec přežijí).

 

[wp_ad_camp_2]

 

Jak je to s radioterapií?

Radioterapie u většiny lidí také zvyšuje riziko sekundární rakoviny.

Typů sekundární rakoviny spojovaných s radioterapií je mnoho, ale primárně jde o leukémii a sarkomy.

Tato sekundární rakovina se rozvine obvykle o několik let později po radioterapii, nejčastěji v délce 5 až 9 let. Je třeba si zde uvědomit to, že tato sekundární rakovina nesouvisí s původní, je to vedlejší účinek „léčby“.

Sekundární rakovinová onemocnění za poslední dvě desetiletí po prudkém rozšíření používání radioterapie přímo explodovala.

Kromě již zmíněných sarkomů a leukémie se k radioterapii váže i několik dalších typů rakovin. Ty vznikají hlavně na ozářených místech nebo na jejich okolí i 10 let po radioterapii.

Nejcitlivějšími místy jsou prsa a štítná žláza.

Svou roli zde hraje i věk. Čím je člověk mladší během ozařování, tím větší má riziko sekundární rakoviny.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Závěr: Nádorová léčba zabíjí

Více než polovina pacientů zažívá toxicitu způsobenou léčbou. Pacienti mají také obrovské riziko životu nebezpečných infekcí.

Faktem je, že chemická léčba ničí v podstatě všechny buňky a orgány dříve, než se dostane k samotné rakovině. To znamená, že váš centrální nervový systém, tělesné orgány a imunitní systém (pokud bychom měli jmenovat jen pár) jsou poškozeny i po letech od uplynutí léčby.

Nemyslíte vůbec na to, že rakovina vás zabije. Chemoterapie je v tomto ohledu mnohem účinnější.

Chemoterapie ničí nervové buňky v mozku ještě dlouho po jejím podání. Považuje se za hlavní příčinu útlumu kognitivních schopností, čemuž se někdy říká také tzv. „chemo-mozek“.

Konvenční léčba rakoviny je masivní a drahý podvod.

Je něčím, co způsobuje onemocnění a smrt mnohem víc než něco, co léčí. Tato léčba nikdy nic nevyléčí, protože otravuje tělo, což v budoucnu vede k ještě většímu množství onemocnění.

Zpracovala: Vylectese.cz

 

[wp_ad_camp_2]

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.