…..ke konci časů lidstva…..Jak neustále tvrdím musejí přiznat pravdu. Delší dobu jim jde o krk a oni to vědí. Nemějte obavu, brzy přiznají i obrovský podvod s očkováním. Nebudeme muset čekat dlouho a pamatujte na moje slova….

07:27

Opět se potvrzují dávná varování tadesca a tm z minulosti. Lékaři v bílých pláštích, kteří uvěřili po vypláchnutí mozků na vysoké škole bílé mafii, budou právě ti hlupci, na které vše nakonec svedou. Právě z tohoto důvodu dávají příbalové letáčky do každého léku, aby se zbavili odpovědnosti. No a „LÉKAŘI“ to doporučují chudákům pacientům s naprostou ignorací příbalového popisu léku, který má někdy daleko horší následky než samotná choroba na kterou je „lék“ podáván…..

Od zástavy srdce, přes selhání jater, ledvin, s těžkými následy vegetativního systému, vředů, totálního rozhození hormonů a mnoho jiných vedlejších účinků. Netají se ani tím, že antikoncepce je dokonalá metoda pro trvalou neplodnost mnoha matek a poškození jejich reprodukčního systému….
Kdo neumí číst, popřípadě nechce číst, příbalové hororové upozornění, je si sám vinen a také sám zodpovědný za zvěrstva, která mu „lék“ způsobí. Prosím pochopte psané konečně. JSTE SAMI ZODPOVĚDNI ZA SEBE

Podle nové studie se jeden z pěti nových případů rakoviny týká někoho, kdo tuto nemoc už předtím měl. Vědci zjistili, že tyto sekundární (opakované) případy rakoviny jsou dnes na výrazném vzestupu.

Studie také zjistila, že počet případů druhých rakovin, které nejsou opakovanou rakovinou, ale jejím novým typem, se od 70. let zvýšil o ohromných 300 %.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Ve stejném časovém rámci vzrostl až o 70 % počet lidí, kteří měli rakovinu poprvé.

Svět západní medicíny pokračuje ve svých obvyklých vysvětleních nebo spíše v jejich absenci, říkaje, že si důvodů nárůstu nových případů rakoviny není vědom, a poukazuje na fakt, že lidé žijí déle, a tak mají vyšší riziko výskytu nemoci.

Ale to, že se dožijete osmdesátky či devadesátky, by nemělo zaručovat, že dostanete rakovinu.

Genetika je sice významným faktorem, ale když se jedná o stanovení vašeho rizika, zda dostanete rakovinu nebo ne, více než váš věk k tomu mohou přispívat jiné faktory – jako jsou vnější prostředí, jídlo, které jíte, voda, kterou pijete, očkovací vakcíny, a dokonce zdravotní léčba, které se vám dostává.

Pokračující výzkum neustále dokazuje, že riziko vzniku rakoviny nesmírně ovlivňují pesticidy, těžké kovy a napodobeniny hormonů, jako jsou bisfenol A (BPA) a bisfenol S (BPS), jakož i jiná environmentální znečištění.

Ti z vás, kteří máte smůlu, že vám rakovina byla diagnostikována znovu, z toho možná můžete vinit právě léky, které jste dostali k léčbě své první rakoviny.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Způsobují léky proti rakovině další rakovinu?

Dokument Americké společnosti pro rakovinu s názvem „Sekundární rakovina u dospělých“ připouští, že opakované rakoviny mohou být způsobeny samotnou léčbou.

„Léčba ozařováním byla již před mnoha lety uznána za potenciální příčinu rakoviny,“ uvádí Americká společnost pro rakovinu.

Také připouštějí, že většina typů leukémie, včetně akutní myeloidní leukémie (AML), chronické myeloidní leukémie (CML) a akutní lymfoblastické leukémie (ALL), mohou být způsobeny ozařováním.

Většina rakovin způsobená ozařováním se vyvine během několika let po ozařování, přičemž onemocnění dosahuje maxima po pěti až devíti letech od ozařování.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Rovněž se s různými typy sekundárních rakovin spojují chemoterapeutické léky. Nejběžnější bývá myelodysplastický syndrom (MDS) a AML (druh leukémie). S těmito léky proti rakovině se také spojuje ALL (druh leukémie).

Léky proti rakovině způsobují v Česku každý rok stovky až tisíce případů nové rakoviny

Abychom vám pomohli lépe to pochopit, MDS (myelodysplastický syndrom) diagnostikují každý rok u nás zhruba 50 lidem.

Kromě ozařování a chemoterapie mezi další příčiny patří toxiny přítomné v tabákovém kouři a vysoké hladiny chemikálií průmyslového typu, jako jsou benzen, karcinogenní ropný produkt, který se ve velkém používá v plastech, syntetických vláknech, lubrikantech na gumu, pryskyřicích, barvivech, saponátech, lécích a pesticidech.

Téměř 200 dalším lidem ročně diagnostikují AML (akutní myeloidní leukémie), přičemž téměř polovina případů končí smrtí a přibližně 750 lidem každý rok diagnostikují ALL (akutní lymfoblastická leukémie).

To znamená, že nejméně 1000 výskytů rakoviny lze přímo připsat lékům na rakovinu.

 

Stanovit, kolik lidí umírá v důsledku léků proti rakovině je nesmírně obtížné, jelikož jako důvod většiny úmrtí se uvádí rakovina, nikoliv léčba.

Nezapomínejte, rakovinový průmysl je jedním z nejlukrativnějších byznysů na světě, který za minulý rok vygeneroval 100 miliard dolarů.

Očekává se, že jeho zisky budou následující tři roky každoročně narůstat o cca 8 %, protože rakovina bude diagnostikována stále většímu počtu lidí a bude přibývat počet lidí, kteří se budou chtít léčit.

Zdroj: lifehealth.us, Zpracovala: Vylectese.cz

 

[wp_ad_camp_2]

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.