…..dáváme Vám k nahlédnutí krátký překlad od velice úspěšného člověka R.E. McMastera. Mnohé z jeho předpovědí nelze popřít. R.E. McMaster je umírněná osoba s bezvadnou bilancí úspěšnosti, už 50 roků….

12:54

 

Přijde vzápětí naprosté zhroucení systému peněžnictví, nebo zažijeme to, že vlády nad světem se zmocní globalisté? Ať už to půjde kamkoli, svět je nyní na nejdůležitějším rozcestí svých dějin. 

 

NESLAVNÁ BUDOUCNOST SVĚTA

Jedna z nejchytřejších hlav světa peněžnictví, R.E. McMaster, shrnul situaci světa takto:

Nový pořádek světa globalistů by se mohl rozpadnout.

Za prvé: všechny vlády světa jsou dnes socialistické – což je zárukou jejich krachu.

Zadlužení celého světa navíc dosáhlo bodu zvratu (nejpozději do r. 2022). (Slovo „debt“ (dluh) pochází od slova „death“ (smrt.)

Rudá Čína s jejími společenskými kredity by se mohla smrštit pod břemenem svého neodpovědného, nesmírného zadlužování a imperialistického rozpínání.

Nikým nevolená, elitářská Evropská unie se rozpadá už teď – Itálie, Francie, Spojené království, Polsko a Maďarsko se vzpouzejí.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Říše USA ničí sama sebe – nadměrným vojenstvím, křiklavě nadměrným zadlužením na všech úrovních a zhýčkaným, dětinským, kvůli všemu se urážejícím sobectvím samy se sebou se ztotožňujících skupin obyvatel a příjemců sociálních dávek, které se hádají o to, co stát uloupí produktivním občanům, zatímco je rozbíjena miliardářskými, oligarchicky řízenými obřími koncerny.

Navíc jsou téměř všechny vlády kulturně-marxistické a stejně destruktivní.

Pak je tu ještě nestálost magnetických pólů Země, rapidně slábnoucí magnetické pole Země, rostoucí intenzita a počet výbuchů sopek a zemětřesení, ale také nestálost Slunce, nehledě na drahou a stále vzácnější energii.

Riziko zastavení činnosti internetu.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Riziko ničivé epidemie (patrně virus, uměle zhotovený) a riziko ničivé celosvětové jaderné války. tm komentuje: nemějte obavu, ta rozhodně nebude

Dnešní lidstvo, přinejmenším vyšinutí, narcističtí, sociopatičtí, psychopatičtí a luciferánští vládcové zjevně mají všeobsáhlou chuť zabíjet […].”

Mnohé z těchto předpovědí nelze popřít. R.E. McMaster je umírněná osoba s bezvadnou bilancí úspěšnosti, už 50 roků.

Je možné, že elita důrazně pracuje na své globalistické agendě k převzetí moci nad světem. Pokud by snad dosáhla cílů, které si vytýčila, život na Zemi se stane krajně nepříjemným, mírně řečeno. Navíc nebude kam utéct. tm dodává jasný překlad: byl by to život v koncentráku 2×2 metry pro dožití (obrazně řečeno) A utéct? Jedině na východ. Však víte kam…..

tm komentuje: k tomuto komentáři uvedeme v zápětí zajímavý článek od Q ANONA  s jeho vzkazy pro lidstvo…..

Je ale důležité zdůraznit, že i ty nejlepší plány elit se mohou překazit. Písek, který se nyní sype do soukolí ELIT, vyústí s největší pravděpodobností v totální zhroucení finančního systému. Dojde nejprve k hyperinflaci všech ekonomik. Nebude to ale efektivní, protože si svět uvědomí, že neustálý tisk bezcenných papírků a počítačové záznamy nul na Vašem kontě, nemohou vytvořit věčnou properitu. K tomuto názoru konečně po desetiletích došli také  „VĚTCI či VĚDCI či ODPORNÍCI či ODBORNÍCI“…..

Překlad: kocourek mourek

Koment:  tm

Zdroj (1)

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.