Už nám to hovoria z každej strany a kde zaostáva vláda a mainstream?

[wp_ad_camp_1]

V nedávnom vysielaní CBS’ 60 Minutes, Lara Logan si pred seba posadila Roberta Bigelowa, podnikateľa a priekopníka v súkromnom leteckom priemysle.

Po načrtnutí jeho myšlienkách o budúcnosti vesmírneho bádania sa ho Logan opýtala či verí v existenciu mimozemšťanov. Vzhľadom na spoluprácu s NASA, SpaceX a inými špičkovými spoločnosťami, má jedinečnú pozíciu, aby sa k tejto otázke vyjadroval.

Jeho spoločnosť, Bigelow Aerospace v súčasnosti vyvíja jednorazové vesmírne lode, ktoré môžu slúžiť na viacero účelov. Jedna z jeho spoločností je už roky kozultantom pre NASA o správach UFO a ďalších nevysvetlitelných pozorovaniach a udalostiach.

Bigelow už minul stovky miliónov z vlastných zdrojov na podporenie pokroku vesmírneho prieskumu.

“FAA potvrdila, že roky podáva spravy o UFO a iných nevysvetlitelných javoch spoločnosti, ktorú vlastní Bigelow.” [Zdroj]

Na otázku ohľadom mimozemšťanov, Bigelow odpovedal, že ich máme priamo pod nosom. Napriek tomu sa odmietol vyjadriť k podrobnostiam o jeho osobných skúsenostiach alebo FAA.

Jeho poznámky sú dole v prepise:

Lara Logan: Veríte v existenciu mimozemšťanov?

Robert Bigelow: Som absolútne presvdečený.

Lara Logan: Veríte taktiež, že Zem navštevujú UFO?

Robert Bigelow: Bola tu a aj je určitá prítomnosť, ET prítomnosť.

A utratil som milóny a milióny a milióny. Pravdepodobne som v USA ako jedinec najviac utratil, čo sa týka tohto fenoménu.

Lara Logan: Nie je to pre vás nebezpečné takto na verejnosti tvrdiť, že veríte v UFO a existenciu mimozemšťanov?

Robert Bigelow: Je mi to jedno.

Lara Logan: Netrápi vás ak niektorí ľudia budú hovoriť: „Počuli ste toho chlapíka, asi sa zbláznil“?

Robert Bigelow: Tak ako som už povedal. Netrápi ma to.

Lara Logan: A prečo?

Robert Bigelow: Nič to nezmení. Nezmení to danú skutočnosť – to čo viem.

Lara Logan: Viete si predstaviť, že na cestách vesmírom sa stretneme s inými formamy inteligentného života?

Robert Bigelow: Nemusíte nikam cestovať.

Lara Logan: Môžeme ich nájsť aj tu? Kde presne?

Robert Bigelow: Ľudia ich majú rovno pod nosom. Ó môj bože.

FAA potvrdila, že roky podáva spravy o UFO a iných nevysvetlitelných javoch spoločnosti, ktorú vlastní Bigelow. Povedal nám, že zažil blízke stretnutia, ale odmietol nám poskytnúť detaily.

Robert Bigelow je nepredvídateľný a on to vie, ale keď máte toľko peňazí ako on, nikto – dokonca ani NASA – do toho nestrká nos, zdá sa.

Záverečné myšlienky

Jeho slová sú v súlade s mnohými vládnymi úradníkmi, astronautmi a vedcami, ktorí taktiež vyšli na verejnosť s vlastnými príbehmi o blízkych stretnutiach. Alebo taktiež s vládnymi agentúrami, ktoré sa venujú najtajnejším informáciám o cudzincoch a mimozemšťanoch.

Mnoho ľudí verí, že nejaký ET kontakt určite na planéte Zem už prebieha. No napriek tomu, vďaka ignorácií zo strany mainstreamových médií a vlád k tejto záležitosti, sú celému svetu prenechané iba špekulácie.

Pripomienky podobné Bigelowým môžeme vziať ako dôkazy k podporeniu teórie prítomnosti ET alebo ako ďalšiu snahu k zastreniu pravdy neposkytnutím detailov k takým tvrdeniam.

Video: https://www.youtube.com/watch?v=EaQaq9zKifc

Terence Newton, Waking Times

O autorovy: Terence Newton je spisovateľkou pre WakingTimes.com, so záujmom hlavne pre témy spojené s vedou, ľudskou mysľou a vedomím.

[wp_ad_camp_1]

Preklad: anna

Zdroj: (1)

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.