;

…..celý svět je, jak vědomě tak podvědomě, držen v pasti symbolickými znaky a symbolikou. Když někdo neví, co různé znaky znamenají (a mohou způsobit), a přesto si je nechá vytetovat na tělo, nechť se potom nediví co se mu může stát…..

09:54

Mnoho let jsem na přednáškách lidi učil co vlastně staré znaky v dnešní době znamenají. Jsou to vzkazy z dávných dob, které dnes neumíme číst a nerozumíme jim. Mnoho z nich jsou dokonalé antény, které rezonují na určitých energiích a mohou být velmi nebezpečné.

Znám celou řadu případů, kdy si lidé koupili ve starožitnictví nějaký předmět z dávných dob a od té doby se jim pomalu obracel svět naruby. Přišli o práci, zkrachovali, měli divné nemoci a nic se jim nedařilo. V nejhorším případě zemřeli, odešli, správně řečeno, do jiné dimenze. Každý znak, pokud člověk neví co znamená může být pro něho prokletím. Pro někoho věčným. Platí zde také pravidlo, že lidé přitahují to, na čem rezonují.

Lidské bytosti jsou chodícími rezonátory a dle pravidla, stejné přitahuje stejné, si sami způsobují po celý život problémy. Nutné nastavit vše ve své nejdokonalejší anténě V MOZKU.

Destruktivním myšlením, děláním destruktivních věcí, rozséváním zla mezi lidi, pomlouváním, záměrným zesměšňováním druhých kvůli komplexu méněcennosti, dokonce i řvaním na lidi na vlastní děti, přitahujete na svoji bytost jiné temné bytosti, skřety, duchy a energie, aniž byste to věděli. Je to tak jednoduché. Lidé by si měli  uvědomit, základní pravidla přírody a lidských souvztažností člověka k člověku a hlavně přírodě.

Měli by respektovat základních 5 zákonů přírody a také podle nich jednat.

A POZOR, všechno v dnešní době začíná čárkovým kódem, ze kterého se na lidi hrne nadmíru destrukce. Jsou v ní oblečeni, konzumují jídlo se zakódovanou destrukční energií, krémy se zakódovanou destrukcí si rozmazávají po těle a mnoho jiného.

Máte zájem být úspěšní, šťastni, obdivováni, spokojeni a okouzlujícími, je to možné. Je nutné změnit způsob Vašeho myšlení. Všechno začíná u Vás v mozku. Ano nejdokonalejší anténě ve vesmíru, je to Váš mozek, kterým všechno nastavujete. Nesvádějte Vaše problémy, neúspěch, že Vás nikdo nemá rád,  nespokojenost na druhé, všichni jste si sami vini. Ano všichni jste strůjci svého štěstí…..

tm

 

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.
Loading...

AdBlock je aktivní

 

 

Používáte nástroj pro blokování reklamy. 

Budeme rádi, když naši práci oceníte a nastavíte pro tento web výjimku v Adblocku.