…..tak z toho, co se odehrálo před pár dny ve Francii, je mi na zvracení a MACRON ukázal svoji pravou ĎÁBELSKOU TVÁŘ….

19:54

Dobře se prosím podívejte na níže uvedené video, co si FAŠISTICKÝ DIKTÁTOR MAKRON ZA PODPORY EU dovolí proti obyvatelstvu, které se brání vysokým daním. Nyní Vám překládám slogany z videa a část mluveného slova:

nechal střílet do lidí, mají rozervané ruce od munice, policie napadla matku s dítětem a těžce je zranila, policisté vláčejí lidi po ulici za vlasy, POLICIE STŘÍLÍ BEZDŮVODNĚ DO POKLIDNÝCH DEMONSTRANTŮ, MACRON udělal z Paříže ďábelskou kuchyni, nechal policii střílet plynové granáty do demonstrntů.

Přesto jsou žluté vesty vytrvalé a bojují dál. Vytlačili dokonce policii na ústup. Stejné protestní akce jsou v Belgii, Holandsku a Německu. Jenom se o nich nikde nepíše.

Paříž a i jiná města se nacházejí v absolutním chaosu.  V Paříži propuklo peklo. Vojáci šli proti občanům bezezbraní. MACARON ZTRATIL KOMPLETNĚ OBLIČEJ A CELOU FRANCII. Vojenské tanky jezdí přes Paříž a střílejí kolem sebe (asi ) plynové granáty. Neustále je slyšet střelba. MAKARON nechal házet slzné granáty na nevinné matky s dětmi a nechal střílet gumové projektily na hlavy demonstrantů…..

Propukla celosvětová revoluce proti NWO

Rozklikněte si video, než bude smazáno, prosím, kdyby někdo uměl video nahrát na ru tube, prosím zašlete jako důkazy zločinu EU vlád…..

 

https://bit.tube/play?hash=QmR6n8uU3VdYHt7VqT9PDGew7hDSobNaz8ABFbmuoeJNBd&channel=79647&fbclid=IwAR3y8j_vWMlyPW6BJYjq6ySWEjjm47qFWefRMB-BpMLb_KRvOAimNXGf0xk

Ze soukromých kanálů víme, že P-REZIDENT MAKARON si nechal zazdít vchody do svého paláce a myslí si, že ho davy nedostanou…..

tm

 

[wp_ad_camp_2]

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.