…..svět stojí na hlavě. Lež je naprostá pravda a pravda je neslýchaná lež. Asi tak dnes vypadá myšlení dcery A. Hitlera MADAMME MERKELOVÉ. PTÁTE SE, CO ZASE PROVEDLA????

21:27

Po připravené akci deep statem na Japonsko, kdy při zemětřesení byla zlikvidovaná jaderná elektrárna Fukushima, MADAMME MERKELOVÁ nechala okamžitě odstavit veškeré jaderné elektrárny v Německu. Německo má nyní nedostatek energie a bere ze zahraničí. Veškerý dodavatelský průmysl elektrické energie německa je v TROSKÁCH …. BRAVO MADAMME HITLER MERKEL

[wp_ad_camp_2]

A protože šílenství nabírá na obrátkách, tak na její popud byl kompletní automobilový průmysl díky NESMYSLNÝM ZPLODINÁM CO2 sražen na kolena a potácí se na hraně přežití, i když se o tom moc nemluví. Výroba proslulých německých aut je také na kolenou. Jó CO2 je „svinský“ plyn….. BRAVO MADAMME HITLER MERKEL

[wp_ad_camp_2]

A nyní našla MADAMME MERKELOVÁ geniální myšlenku v mongoloidně vypadající GRETĚ THUNBERG (no obě dvě děvy si mohou podat ruce) KRETÉNKA THUNBERG nemá ani vlastní myšlenky a myšlení je jí cizí. Hlavně že ji právě pro tuhle poruchu zneužili rodiče kvůli penězům od pochybných chlebodárců. A protože viděla, že KRETÉNKA jela do USA na lodi, jde jí příkladem a ihned se zvažuje v Německu zakázat vnitrostátní lety všech aerolinek. No musí přece položit i letecký průmysl. Je to další krok na likvidaci Německa a naprosá vlastizrada…..

BRAVO MADAMME HITLER MERKEL

[wp_ad_camp_2]

Běda Německu, jestli se najde podobný aktivista KRETÉNCE THUNBBERG, a začne protestovat kvůli salátu, hrachu, fazolím a všem plodinám, které vyvolávají „prdění“ u lidí a značný vývin CO2. Díky své omezenosti může opět MADAMME HITLER MERKEL zakázat pěstovat a hlavně jíst veškeré jmenované plodiny. A půjdeme-li ad absurdum, potom je naprosto jasné a není vyloučeno, že MADAMME HITLER MERKEL nechá vyrábět prdometry, které Vám je schopna nechat voperovat do zadele a se sítí 5G nechat vysílat veškeré údaje Vámi ze zadele uniklé, do prdometrické centrály.

[wp_ad_camp_2]

BRAVO MADAMME HITLER MERKEL a možná až si přečtete tento článek tak vytvoříte prdometrickou loby a prdometrický průmysl, který nahradí veškeré průmyslové odvětví, které jste před tím zničila.

A pozor, největší daně státu o které přišel díky známé KREATUŘE, se budou platit z prdů a následně také prdometrickému průmyslu za likvidaci Vámi uvolněných CO2. Čističky vzduchu jsou u velkých měst v Německu už instalovány. Psali jsme před rokem reportáž…..

No Vážení čtenáři, nezlobte se, ale jinak to už skutečně nejde.

Napsal tm

Použité zdroje:

https://www.msn.com/de-de/finanzen/top-stories/flughafenverband-ist-bereit-inlandsfl%c3%bcge-abzuschaffen/ar-AAGwL0X?ocid=ientp

Pokud vás článek zaujal, můžete ho sdílet.