…..než Slováci budou kohokoliv volit, bylo by dobré si přečíst následující řádky….

00:05

 

Veci, napísané na webe už minulý rok:

Zuzana Čaputová, rodená Strapáková pôsobí v mimovládke financovanej Sorosovymi nadáciami, ktorá stála za zrušením Mečiarových amnestií a teda aj protikorupčným pochodom. Ide o Via Iuris. Tá stála aj za tancom na hrobe zabitého novinára pri organizovaní prevratu na Slovensku (podľa slov Nicholsonovej). 

Čaputová spolupracuje aj so Živicou, ktorá pod záštitou Kisku spolupracovala pri ogranizácií pochodov za Slušné Slovensko. Z tohto prostredia je aj „krstný otec“ mimovládok na Slovensku – Dušan Ondrušek (o jeho aktivitách média moc nepíšu, ale má prsty v mnohých zahraničím financovaných). Tým sa potvrďuje, že Čaputová je kandidátkou Kisku a jeho ľudí. 

[wp_ad_camp_2]
Toto sú veci známe, ale nezaškodí ich pripomenúť. A treba k nim ešte dodať:
Čapútová je proste ďalší produkt údajne z „mimo politiky“, doslovne z mimovládok. Tento produkt útočí práve na ľudí o politiku sa moc nezaujímajúcich, ktorí politiku nemajú radi a hľadajú „apolitické osobnosti“. Radičová, Kiska, Farská, Kolár a podobné. Mnohé z podobných bábok aj neuspeli. Cieľová skupina takejto politiky je dosť veľká, je to absolútna väčšina voličov – zvyšok, presvedčení stranníci, tých je v súčasnosti len menšina.
Jej súčasná rýchla popularita je založená na mimopolitických veciach. Ak sa ľudia ale lepšie dozvedia jej názory, koho zastupuje, ich sympatie voči nej môžu prudko opadnúť.
Čaputová naozaj nereprezentuje Slovensko. Osobne si nezaslúži post prezidenta, pretože má, ako Kiska, málo praxe a preto aj zrejme divoké predstavy o politike. Kedže prezident môže málo pozitívne vytvoriť, zas by len vela rozbíjala.
Po vláde sociálnych demokratov by mala na Slovensku začať doba národovcov a ľudových hnutí. Globalistické mafie by mali byť v politike bezmocná menšina, pretože ich svetonázor a program nie je vôbec stavaný na situáciu, čo bude nastávať (migrovanie z Afriky a okolia aj v dôsledku sucha, nedostatku energií, všeobecne preľudnenia). Slniečkárske blbosti sú predstavy nezodpovedných rozmaznaných detí a sú úplne nevhodný. Môžu spôsobiť tragédie a preto ich podpora je vážny zločin. Slniečkári sú extrémisti, nevnímajúci realitu.
Mistrík bol nevhodný suchár, podobný tomu havlistovi, čo prehral v Čechách. Ale bol pokrytec, snažiaci sa všetkým vyhovieť, možno by ho priamo pri voľbách ľudia volili – to bolo jeho nebezpečenstvo. Čaputová boduje na svojej „úprimnej starosti“ o „veci verejné“, na svojej „otvorenosti a autentickosti“. Ale aj na Slovensku sa už ľudia poučili a dozreli, už neveria na „dobrákov“, „anjelov“ a podobných.
Pri voľbách prezidenta ľudia dokážu svoje názory, pod tlakom úzkeho výberu, rýchlo zmeniť – tak sa mi to aspoň javí, takže Čaputová a celé globalistické krídlo môže  aj v prvom kole padnúť.
[wp_ad_camp_2]
Skúsme ešte zhrnúť, k čomu sme tu dospeli:
1. Harabín je najserióznejšia možnosť, záruka určitej stability. Žiaľ, ľudia ho nepoznajú a ani s politickými  stranami na tom nie je dobre. Zo svojou dlhodobou sudcovskou praxou si kľudne zaslúži byť prezidentom a pôsobil by tam dobre.
2. Šefčovič je produkt Bruselu, ale možno už vidí, že Brusel ani jemu nič nedá  len tak, že je stále akoby druhoradý bruselák. Ak ho nebudú potrebovať, odvrhnú ho. Má prax v reálnej medzinárodnej politike. Je to „zlatá mládež“, nezaslúži si byť prezidentom, ale to si zatiaľ nik z tých, čo tam sú, nejako moc nezaslúžil.
3. Čaputová je najmenej vhodný element. Sú u nej síce možnosti zmeny, ale skôr k horšiemu (ako prípad Radičová, Vašáryová). Jej program je poslúchať globalistické mafie a nie je dôvod predpokladať, že by tomu dokázaloa nejako odolať. Je jedno, aká je ona osobne – je to bábka v rukách iných. Úrad prezidenta si najmenej zaslúži, lebo nie je a nebola žiadna, ale doslovne žiadna osobnosť verejného života.
Voľby prezidenta sú naozaj dosť silný prieskum verejnej mienky. Ak Slovensko ukáže, že chce slúžiť Západu (voľbou Čaputovej), tak je to proste zrejme jeho dlhodobá mentalita a nátura, ktorú nezmení tak ľahko tých nemnoho zdravých slobodných ľudí.
Zdroj (1)
[wp_ad_camp_2]
Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.