Hledejte na tadesco.org

Archiv

Nejnovější zprávy

 • Starý finanční systém dosáhl svého konce
  Starý finanční systém dosáhl svého konce

  Starý finanční systém dosáhl svého konce

 • Lichtenštejnský kníže Constantin zemřel ve věku 51 let z neznámých příčin
  Lichtenštejnský kníže Constantin zemřel ve věku 51 let z neznámých příčin

  Lichtenštejnský kníže Constantin zemřel ve věku 51 let z neznámých příčin

 • Polsko se připojilo ke globální koalici pro jadernou energii, která vznikla v Dubaji
  Polsko se připojilo ke globální koalici pro jadernou energii, která vznikla v Dubaji

  Polsko se připojilo ke globální koalici pro jadernou energii, která vznikla v Dubaji

 • Nizozemsko utratilo v letech 1995 až 2019 za migranty přes 400 miliard euro
  Nizozemsko utratilo v letech 1995 až 2019 za migranty přes 400 miliard euro

  Nizozemsko utratilo v letech 1995 až 2019 za migranty přes 400 miliard euro

Související zprávy

 • Profesor se slzami v očích vypráví, co svět ještě čeká
  Profesor se slzami v očích vypráví, co svět ještě čeká

  Profesor se slzami v očích vypráví, co svět ještě čeká

 • Dnes v noci se mi zdál sen. Pro mnohé děsivý, ale naštěstí to byl jenom sen. Snad…..
  Dnes v noci se mi zdál sen. Pro mnohé děsivý, ale naštěstí to byl jenom sen. Snad…..

  Dnes v noci se mi zdál sen. Pro mnohé děsivý, ale naštěstí to byl jenom sen. Snad…..

 • Dnes v noci se mi zdál sen. Byl to můj sen. Skutečnosti dokazující, že Prigožin pravděpodobně žije
  Dnes v noci se mi zdál sen. Byl to můj sen. Skutečnosti dokazující, že Prigožin pravděpodobně žije

  Dnes v noci se mi zdál sen. Byl to můj sen. Skutečnosti dokazující, že Prigožin pravděpodobně žije

 • Další geniální multidimenzionální šach Prezidenta putina
  Další geniální multidimenzionální šach Prezidenta putina

  Další geniální multidimenzionální šach Prezidenta putina

Marného okénko 10.02.2019. Události se vyvíjejí směrem, o kterém hovořila indigová dívenka

…..před mnoha lety jsem byl indigovou dívenkou upozorněn na sled událostí, o kterém jsem psal právě 05.02.2019….

01:54

Ve článku jsem se zmínil o energiích, které budou přicházet na naši planetu. Hlavně jsem zdůraznil dobu přelomu při zaplavení Země  ohromnou energií, která způsobí přirozené vyčištění planety Země. Protože indigová dívenka ví, do jakého portálu jsem kdysi psal a do jakého píši dnes, ptal jsem se jí kdysi, jak poznám dobu kdy mám napsat důležitou zprávu, kterou mi sdělila. Usmála se větším úsměvem (má totiž neustálý úsměv v obličeji) a řekla mně, že intuice mně navede a napíši to v pravý čas. Několik dní před velkou událostí, která planetární systém spustí.

A také tak se stalo. Musela to vědět všechno dopředu. Jak jinak, že ano?  A to se právě také stalo. 05.02.2019 jsem napsal v marného okénku ZDE důležitou zprávu.

[wp_ad_camp_2]

Konec časů poznáme všichni jednoduše. Čas se bude neustále zkracovat a lidé si toho začínají všímat. Ano, dnes se to děje. Na planetu Zemi budou z vesmíru přicházet energie, se kterými jsme se zatím nesetkali v tak velké míře, (Nejen Bovisy ale hlavně FOTONY) plasty se budou pomalu rozpadat díky těmto vysokým a intenzivním energiím. Ano, odehrává se to několik let. V jednom jediném fotonu jsou uložena data veškerých morfogenetických polí (v minulosti jsem napsal několik článků k tomuto tématu).

Všechno má začít po velké erupci na slunci, která bude ale jenom předzvěstí následujícího dění. Nějaký čas po zmíněné erupci přijdou na planetu Zemi tak ohromné energie, které právě zapříčiní přechod do zlatých časů na planetě Zemi.

Ano právě 08.02.2019 se ohromná erupce na slunci odehrála

Přesně jak mi kdysi řekla: ….„intuitivně to napíšeš a bude to krátce před velkou událostí. Vůbec na to nemusíš myslet, přijde ti vnuknutí“…. Můžete se podívat na překlad z německé stránky, kde se o této události tři dny poté, co jsem článek zveřejnil, píše:

 

[wp_ad_camp_2]

 

Správa o naliehavej energii – 8. februára 2019
od GEORGI STANKOV publikované 8. FEBRUÁRA 2019

Georgi Stankov, 8. februára 2019

www.stankovuniversallaw.com

Za posledných 24 hodín bola Gaia a ľudstvo zasiahnutá masívnym energetickým výbuchom z Centrálneho slnka, ktorý som osobne zažil ako povinnú cc vlnu s neslušnou bolesťou hlavy v očnej objímke, bolesťou žalúdka, bolesťou kĺbov po celej dĺžke a svalmi tuhosť. Carla bola v tom čase u kaderníčky a takmer omdlela na stoličke. Tam bolo tiež masívne očistenie všetkých opovrhnutiach ľudských znakov a tmavé energetické vzory a politická scéna v posledných dvoch dňoch zobrazuje obrovské panoptiku všetkých temných strán ľudstva sa objavil po celú dobu a len teraz sa už nemôže schovať za duplicitou a zradou.

Keď som tiež zaznamenal výrazný horúčkový stav, aj keď moje telo je teraz plne kryštalické a už nemôže mať vyššiu teplotu, vedel som, že máme ďalšiu masívnu koronálnu dieru a kontrolujeme na spaceweather.com. Slnko vyzerá ako sito a koronálny otvor zahŕňa prakticky celý diskový portál nového červeného obrie slnka :

Nechajte sa odradiť oznámením o tom, že slnko svetlice sa dostanú do zajtrajška. Energie Centrálneho Slnka sa neobmedzujú na rýchlosť svetla, ale okamžite prekonávajú priestor.

Pred niekoľkými dňami som napísal, že sme teraz v najintenzívnejšej fáze procesu vzostupu – od 1. februára do 19. februára – keď je otvorený 9D portál, ktorý veľmi prispieva k vášmu osobnému vzostupu a zvyšuje frekvencie na 5D a vyššie a dokončenie vášho kryštalického svetla. V podstate som otvoril tento portál s mojím úspešným vzostupom na 9D 12. januára cez moje rozšírené výčnelkové pole.

Rovnako ako v prípade takých masívnych energetických udalostí, sú hlásené vo veľkej synchronicite niekoľkými zdrojmi, ktoré som skontroloval a zistil som, že sú dôveryhodné a jasné. Prvá Jennifer Farley uverejnila 6. februára, že existuje vlna / zmena príšer:

„Vaša Zem stojí na štartovej línii ďalšej obrovskej energetickej zmeny. V poslednej dobe bolo toľko, že sa môže cítiť, akoby to nebolo nič veľké asi začať, ale, oh, je! (S úsmevom) Pri príprave na ďalší upgrade je dôležité vytvoriť pokojný priestor, v ktorom sa ustúpite, keď máte pocit, že sa veci „príliš“ stávajú. Či už je to vo vašej domácnosti alebo medzi priateľmi, útecha, ktorú ponúkne, bude veľká pomoc. “

[wp_ad_camp_2]

 

Tvorcovia Písanie

Toto oznámenie bolo potvrdené včera ešte raz tým istým zdrojom, ktorý oznámil začiatok vlny, ktorá spôsobí masívny posun. To sa presne zhodovalo s nástupom mojej cc-vlny včera ráno:

„Tí, ktorí sa prebudili, cítili hneď začiatok prichádzajúcej zmeny. To je jedna z radostí vyššej vibračnej energie! (S úsmevom) Pri pohybe počas nasledujúcich niekoľkých dní sa postarajte a zaobchádzajte s láskou, veľa informácií bude potrebovať integráciu. “

Tvorcovia Písanie

Potreba odpočinku a pitia veľa vody je zdôraznená. A dnes Arkturiáni oznámiť cez Scranton , čo som už vedel, že sa včera: “ Došlo k bodec vo výške (electro) magnetickú energiu, ktorú slnko vydáva, a tento hrot má vplyv na vaše energetické polia . “

Nové červené obrie slnko, ktoré máme od minulého roka, je veľmi silný portál, prostredníctvom ktorého centrálne slnko alebo zdroj posiela energie do Gaia a ľudstva. Keďže som prvý, kto prijíma a distribuuje tieto energie ako spojitosť s Zdrojom, dostávam prvé vlny a posuny, ale potom som zasiahnutý tak tvrdo, že nemám žiadnu moc a žiadnu túžbu napísať energetickú správu a publikovať ono. Moja bolesť hlavy trvala až do dnešného rána a teraz zmizla. Je úžasné, ako sa naše organizmy tak rýchlo zotavia z tohto energetického náporu.

Zdá sa, že súčasný energetický obraz potvrdzuje všetko, čo sme za tento mesiac očakávali. Zostaňte preto naladení, pretože je ešte oveľa viac:

„Práve teraz ste v zlatom veku a je to veľmi dôležitý čas pre vás všetkých na Zemi. Takže, prosím, nepodceňujte, ako ľahko sa môžu prílivy obrátiť pre všetkých z vás ako jednotlivcov a ako kolektív. Očakávame, že v nasledujúcich týždňoch uvidíme obrovský skok v rozvoji vášho vedomia.

Sme arcturianská rada a radi sme sa s vami spojili. “

stankovuniversallaw.com
The New General Theory of Science of the Universal Law
Potud článek. Děkuji za přeposlání článku od jednoho našeho čtenáře, který sám zjistil, že se něco stalo. Možná jste i vy cítili popisované energie a s tím spojené reakce Vašeho těla. Ano, je to tak, jak mi dívenka kdysi řekla. Touto ohromnou sluneční explozí začíná zlatý věk, se vším všudy. Tak jak jsem popisoval 
tm

[wp_ad_camp_2]

Líbil se vám článek? Pošlete ho dál
39 Komentáře
Řadit dle: nejnovější
Řadit dle: nejstarší Řadit dle: počtu reakci
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře