…..podívejme se na obrázky, kterými nám chtěli „vládci“ popřípadě „manipulátoři“ tohoto světa v čele s GP něco naznačit….

01:54

Určitě si poslali znamení dalších událostí popřípadě přípravy na něco. Máme si nyní na něco dávat pozor? Nic nemohou skrývat, proto to dávají v symbolice,

První obrázek a to hned po výbuchu na slunci nám byl ukázán při rozkliknutí google 08.02.2019. Ano, znamení. Za oknem máte slunce, ale je symbolicky za mříží. Kočka s brýlema, která je jako tečkou za celým dějem, znamená změnu v MATRIXU. Je ochráněna v kruhu na kterém symbolicky sedí, tak jako osoba mající v rukou ranní kávičku. Mimo jiné vzorec v gOOgle není nic jiného než vzorec kofeinu. Je tedy jasné, že přišly energie, které mnohé lidi naprosto povzbudily, jiné zase utlumily.

 

Zajímavější jsou ale obrázky dnešního dne. Jsou z pohybujících se snímků na google udělány print screenem….

Milovník žen Dom Chuan je tím který nám má něco představit. Právě píše noty. Čili dění v akci…..

 

[wp_ad_camp_2]

 

Na pozadí obrázku jsou křídla chauve-souris netopýra, což znamená noc, temnotu a nedobré skutky. Vpravo na obrázku stojí bílá žena, ta pravá a také COMMANDUER neboli velitel, ten pravý. Je šedou eminencí a je v pozadí, není tedy vidět. Vlevo stojí  osoba se založenýma rukama a před ní chlapec, který je z něčeho hodně vyděšen. Jinak obrázek naznačuje hry a chléb….. HRY A CHLÉB A JSTE HLÍDÁNI NA KAŽDÉM KROKU NEVIDITELNOU SILOU

tm: prosím nezapomeňte, že obrazy se čtou obráceně, pravá strana je vlevo a levá vpravo z Vaší pozice. Tak jak když si s někým podáváte ruku

 

 

Ženská škola

 

Žena v pozadí mlátí muže válečkem, který utíká směrem k bílému klobouku. Že by bílé klobouky? Za dvojicí v popředí ženy a muže stojí muž se škraboškou, není mu vidět do obličeje. Je tmavší rasy a chystá se na napadení dvojice stojící před ním….. NAPADENÍ ČÍM? KÝM?

 

 

[wp_ad_camp_2]

 

L`avare je lakomec. NEDAJÍ MUŽI A ŽENĚ VÝŠE NA OBRÁZKU PROSTĚ NÁM, NIC ZDARMA

 

Další obrázek představuje spícího Harpagon= skrblíka sedícího na zlatě s truhlou. Žena a muž na něco čekají a dle obrázku mají být poctiví, čistí=cleante. JEDNÁ SE ASI O BANKÉŘE ZA MŘÍŽEMI SNÍCÍM O MAJETKU, KTERÝ ZTRATIL.

 

 

Ale to je nepříjemné Le Malade Imaginare = imaginární nemoci. Čeká nás nějaké napadení viry či jinými patogeny????? JSOU NAZNAČOVÁNY CHEMTRAILY????? (svítící sluníčko bylo za mříží na prvním obrázku).

 

 

[wp_ad_camp_2]

 

Tři mudrci se skrytým čtvrtým, který nese velkou injekční stříkačku a schovává se za ní, snaží se  „pomoci“ nemocnému. Kdo jsou ti MUDRci je zbytečné vysvětlovat.  COPAK TÍM ASI BYLO LIDEM NAZNAČENO????

Muž sedící na stoličce sedí na dvou Pí čili TT TT naznačuje přesun do jiných dimenzí a možností. Je vyřízen a žádá pomoc od ženy vpředu.

 

 

No bravo, figury na obrázku pleskají, jak se jim všechno povedlo. 3 ve slově Bravo naznačuje 3 dimenzionální prostor a slovo ravoir v náznaku znamená návrat, vrátit se. Otázka je kam? Budeme se všichni vracet domů????? Za potlesku osob ze starého Říma?????

 

Některé osoby se nenacházejí na jevišti při konečném aplaudu publika. Co to znamená? Odpovězte si sami…..

tm

A pro ty druhé: ale samozřejmě se mohu ve všem mýlit, jenom čas ukáže…..

Jejich vysvětlení pro ovečky, co obrázky mají znamenat, najdete ZDE

[wp_ad_camp_2]

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.