…..následující video, nahrané včera, Vám ukáže „tichou válku“ o které se nikde nedozvíte, Probíhá celkem zuřivě na území v USA a nyní i v Evropě. Z tak zvaných MSM, pokud zde nebude platit zákon jako v USA, budete slyšet pohádky o nebezpečném bubáku jménem virus, který je mezi námi ve skutečnosti jíž 8 let!!!!!

00:54

Všechny prosíme, stáhněte si video ihned. Pravděpodobně bude brzy smazané. Dozvíte se nevídané skutečnosti, které jste platili ze svých daní celé roky VATIKÁNU, který zde vše organizoval. Jenom samé zločiny proti lidskosti a nic jiného. Kdyby se našel někdo, kdo by video přepsal, bylo by to vynikající. Předem děkujeme.

Jinak Deep State (DS) nebude chtít odejít bez boje, jak říkal Fulford a Trump.  DS má zájem zničit lidstvo s celou planetou. Ale buďte klidní, nepovede se jim to. Jejich čas už vypršel. DS má  tunely po celém světě pod každou zemí podkopané, a mohou napadnout jakýkoliv stát z podzemí. Nikdo ale o tom neví. Nadzvukové vlaky v tunelech mají obrovskou rychlost a z LA do New Yorku jízda trvá 26 minut.

>>>>>VIDEO ZDE<<<<

 

11:54 Upozornění pro čtenáře a hlavně pro ty, co neumějí číst…

Upozorňuji všechny rýpavé čtenáře, kteří neumějí číst, že video, které jsem dnes nad ránem dostal od známého z Německa, je nahrané skutečně z 10.04.2020. Nekompromisně mažeme veškeré výsměšné mejlíky. Když neumíte slušně diskutovat, tak se nedivte. Nemám čas hledat, kde a kdy byl originál poprvé zveřejněn. Tak  se vzpamatujte, nebo sem rýpalové nechoďte. Jste ve spamu, tak se nedivte, že komentáře nebudou nadále zveřejněny. Naučte se hlavně vy pod videem číst a můžete to také napsat slušně, jinak máte smůlu…..

A jestli jsou pro Vás důležité datumy, než obsah videa, tak Vás lituji…..

Titulek pod videem: Der derzeitige Krieg im Untergrund – The Underground War happening now 16 386 zhlédnutí  10. 4. 2020 zveřejněno

 

tm komentuje

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.